Jeszcze jeden wianek, mchowo-gwiazdkowy. Jak już wspominałam, owoce róży (rosa glauca)zjadły ptaki natychmiast.
Z najlepszymi życzeniami ogrodowymi i domowymi.
Co prawda już po świętach ale chociaż pożyczę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!
Oby przyniósł więcej inspiracji ogrodowych i nie tylko!
Ściskam
Kochani czy nadszedł już czas kopczykowania róż? bo ja ciągle jeszcze nie zabezpieczyłam ich przed zimą
Jedyne co zrobiłam w ogrodzie a czego jeszcze nie pokazywałam to powiązałam trawy ... oczywiście nie wszystkie
Luźno pozostawiłam trzcinniki, hakone, seslerię i stipę + oczywiście carexy
Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie wkoło szczęście, miłości oraz moc uśmiechów. Niech przyniesie same słoneczne dni, wiele sukcesów i mądrych decyzji oraz marzenia o które warto walczyć.
Wystrzałowego i bąbelkowego Sylwestra wszystkim życzę!!!
Zielono biały też mam faktycznie rośnie powoli ale jest ładny.chodzę koło niego jak koło panny i czekam na każdy listek Dzięki Ewcia również samych dobroci To wlasnie on.
Potem wróciłam do stolicy Birmy nocnym autobusem, poleciałam do Sajgonu, stamtąd do Pekinu. I właśnie czekam w kolejce po wizę tranzytową żeby pozwiedzać.
Rano w nowy rok jestem w Warszawie
Tutaj wygląda to pięknie jakby jedno wynikało z drugiego i przenikało się na wzajem. Klony są dość wysokie a graby co raz niższe. U mnie, tak mi się wydaje, że graby wyskoczą ni z tego ni z owego i nawet nie zbliża się do grujecznika. Będzie jakby ciachnal nożem w pionie. Może nie rozumiem koncepcji. Rozrysuje to sobie patykiem w ogrodzie. Poproszę o jakąś inną opcję.
Hehe, dawno nie miałam weny do ogrodowych zdjęć, tak więc dziś nadrobiłam z naddatkiem Przepraszam, że zanudziłam!! Ale wszystko to przez ten dzisiejszy dzień przepiękny!!