Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pszczelarnia 12:49, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
chelll napisał(a)
Dziękuję za wizytę. Zostawiam same noworoczne serdeczności. Klimatycznie u Ciebie o każdej porze roku. Kiedy nie zajrzę, czymś się pozachwycam. I niech tak już zostanie


Jeszcze jeden wianek, mchowo-gwiazdkowy. Jak już wspominałam, owoce róży (rosa glauca)zjadły ptaki natychmiast.
Z najlepszymi życzeniami ogrodowymi i domowymi.



Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 12:45, 31 gru 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
A przed domem...
Pszczelarnia 12:44, 31 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
aldonaz napisał(a)
Podoba mi się wianek,inne ozdoby także. Gdzie zdobyłaś bańki ogrodowe - są the best?


A to wianek na zewnątrz "z resztek".



Te bombki są z Józefowa. Magda S.-B. ("Barwy Ogrodu") je "zorganizowała".




Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 12:43, 31 gru 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Co prawda już po świętach ale chociaż pożyczę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!
Oby przyniósł więcej inspiracji ogrodowych i nie tylko!
Ściskam

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 12:12, 31 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Nie wiem tylko czy dobrze zrobiłam, że związałam Amazon Mist


Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 12:09, 31 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
I ML

Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 12:08, 31 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Powiązałam rozplenice




Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 12:02, 31 gru 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
Kochani czy nadszedł już czas kopczykowania róż? bo ja ciągle jeszcze nie zabezpieczyłam ich przed zimą
Jedyne co zrobiłam w ogrodzie a czego jeszcze nie pokazywałam to powiązałam trawy ... oczywiście nie wszystkie
Luźno pozostawiłam trzcinniki, hakone, seslerię i stipę + oczywiście carexy




Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 12:01, 31 gru 2017


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Kilka grabów Fastigiata okalających placyk i stanowiących zasłonę optyczną.

Coś jak zrobiłam tutaj, tylko w innym celu. Ale moim zdaniem wyglądają dobrze. Specjalnie "schodzą" w dół, bo inny żywopłot z tyłu "idzie" w górę.





Cudnie
Ogród w remoncie 12:01, 31 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Szmaragdowy Zakątek 11:20, 31 gru 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie wkoło szczęście, miłości oraz moc uśmiechów. Niech przyniesie same słoneczne dni, wiele sukcesów i mądrych decyzji oraz marzenia o które warto walczyć.

Wystrzałowego i bąbelkowego Sylwestra wszystkim życzę!!!
Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:08, 31 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Skoro o piwoniach mowa



Połowa działki - czyli mam powoli dość 08:36, 31 gru 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Nallar napisał(a)
Byłam u Ciebie dwa dni temu, ale strasznie wolno otwierały się fotki i zrezygnowałam ze spaceru. Dzisiaj mogłam już więcej zobaczyć.
Traw faktycznie szaleją u Ciebie.
Ostrokrzew też piękny. U mnie rosnie jeden zielono-biały ale strasznie oporny. Mam wrażenie że wcale nie rośnie.
Doczytałam że aby doczekać się czerwonych kuleczek muszą być dwa osobniki.....No dobra, teraz mi wytłumaczcie proszę jak rozpoznać u nich płeć.

Halinko, zdrówka w Nowym Roku.



Zielono biały też mam faktycznie rośnie powoli ale jest ładny.chodzę koło niego jak koło panny i czekam na każdy listek Dzięki Ewcia również samych dobroci To wlasnie on.
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 04:56, 31 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry






Potem wróciłam do stolicy Birmy nocnym autobusem, poleciałam do Sajgonu, stamtąd do Pekinu. I właśnie czekam w kolejce po wizę tranzytową żeby pozwiedzać.
Rano w nowy rok jestem w Warszawie
Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:) 04:52, 31 gru 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Przedwczoraj byłam w Nyaung shwe, przy jeziorze Inle.



Rowerem pojeździłam po okolicy






Ukojenie 00:54, 31 gru 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Sobotnie wyszywanki:


Zakochalam sie w sznurku melanzowym i musialam go sprobowac
Jeszcze czekam na srebrne sztyfty do kolczykow i bede nosic

A teraz przerwa bo reka mnie boli odezwal sie nadgarstek
Ogródek Ewy 00:27, 31 gru 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 23:22, 30 gru 2017


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 126
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Kilka grabów Fastigiata okalających placyk i stanowiących zasłonę optyczną.

Coś jak zrobiłam tutaj, tylko w innym celu. Ale moim zdaniem wyglądają dobrze. Specjalnie "schodzą" w dół, bo inny żywopłot z tyłu "idzie" w górę.






Tutaj wygląda to pięknie jakby jedno wynikało z drugiego i przenikało się na wzajem. Klony są dość wysokie a graby co raz niższe. U mnie, tak mi się wydaje, że graby wyskoczą ni z tego ni z owego i nawet nie zbliża się do grujecznika. Będzie jakby ciachnal nożem w pionie. Może nie rozumiem koncepcji. Rozrysuje to sobie patykiem w ogrodzie. Poproszę o jakąś inną opcję.
Ogród wśród pól i wiatrów 23:06, 30 gru 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
Dobrej nocy wszystkim






Hehe, dawno nie miałam weny do ogrodowych zdjęć, tak więc dziś nadrobiłam z naddatkiem Przepraszam, że zanudziłam!! Ale wszystko to przez ten dzisiejszy dzień przepiękny!!
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 23:05, 30 gru 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Wieczny odpoczynek! [*]

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies