Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pogubiłam się po drodze... 08:56, 27 gru 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Do góry
Cuda na kiju, jak to mawia moja szefowa
Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2017 / 2018 08:38, 27 gru 2017

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Do góry

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Wszystkimi zmysłami gościłam w pięknie przygotowanym salonie,zostawiam skromny gest życząc wszelkiej radości płynącej z Bożonarodzeniowego Święta.
Ogród z widokiem na jezioro 08:16, 27 gru 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
yolka napisał(a)


Śliczne!
Ptasi gaj 01:18, 27 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Radziu a to domowa choinka łańcuchów nie wiesza tylko bombki i światełka.



Kwiaty we włosach 22:19, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry


Kwiaty we włosach 22:15, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Jeszcze na koniec świąt - świąteczne fotki












Ogrodowy song 21:34, 26 gru 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Moje wypieki

Ogrodowy song 21:33, 26 gru 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Ogrodowy song 21:28, 26 gru 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
Dawno mnie tu nie było, więc spieszę do Was z życzeniami...jeszcze w świątecznym nastroju .

Co się stało kwiatom ... 21:14, 26 gru 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Do góry
Renata,koronki zrobiła natura, ja wianek zrobiłam za zero złotych, mech i owoce berberysu z ogrodu
Kwiaty we włosach 20:12, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Dzięki Radziu , Tobie też życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, spełnienia marzeń, zrealizowania wszystkich planów i zamierzeń, zdrówka, szczęścia, pomyślności dla Twoich najbliższych także.

Z ogródka na wsi 20:12, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Podrzucę fragment książki która dostałem pod choinkę...uwielbiałem w ostatnich latach słuchać w telewizji pani Marii (miała świetny sposób wypowiadania się, z resztą ona sama była nietuzinkowa )


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 19:26, 26 gru 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Próbowałam naśladować Yolkę






Ognik ma jeszcze sporo korali, chociaż już ptaszki korzystają ze stołówki

Na zielonej... trawce :) 19:23, 26 gru 2017

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Do góry
AngelikaX napisał(a)



Przypominam, że do 5 rano na imprezie byłam.... ostatnia rzecz o jakiem myślałam to było wtedy focenie drzew


specjal for You

ambrowce:


super dzięki też mi się takie marzą, może na wiosnę reszta ogrodu też przecudna jak zwykle zresztą
pozdrawiam świątecznie
Ogród z koniczynką 18:43, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Rumianka napisał(a)



Pamiętam takie bombki...jeszcze jak byłem mały były u mojej babci na choince...teraz już ich nie ma Świetne Maja swój urok
Mój mały ogródeczek :) 18:38, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
agnieszka_m napisał(a)
I takie bombeczki zaczęłam majstrowac


Super

Aga zostawiam uściski poświąteczne i życzenia Wszystkiego Najlepszego na nadchodzący Nowy Rok ( Wesołych Świąt już chyba nie ma co ).

Pozdrawiam
Ranczo Edy 18:14, 26 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Odmacha Radziu Świątecznie !!!Najlepszego na Święta i na Nowy Rok

W kamiennym kręgu od początku 18:12, 26 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
GorAna napisał(a)


I kto to teraz posprząta?


ale pięknie mmm ja mam jedną z kujaw dostałam ale nie stroiłam jej na słomie mech moczy się na deszczu Twoje przepiękne super pomysł buziaków moc i Wesołych Świąt i Szczęści w Nowym 2018 roku Aniu
Ranczo Edy 18:08, 26 gru 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Violcia bardzo się cieszę że niespodzianka się udała i podzielone zostało super uściski serdeczne

Ptasi gaj 18:06, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)


Jodła przybrała switelkami



Uwielbiam przybrane drzewka...zwłaszcza właśnie takie choinkowate...ja u siebie tylko tuję bo na choiny bym się nie wspiął...

Elu na drzewku masz dwa rodzaje lampek - zimne białe i niebieskie, tak? Super klimacik dają...taki zimowy, mroźny

Pozdrawiam ciepło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies