Pogubiłam się po drodze...
08:56, 27 gru 2017
Cuda na kiju, jak to mawia moja szefowa
Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III
Wszystkimi zmysłami gościłam w pięknie przygotowanym salonie,zostawiam skromny gest życząc wszelkiej radości płynącej z Bożonarodzeniowego Święta.