Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Radziu2013 14:25, 23 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112

"Jeżeli tak uroczyście
obchodzimy narodzenie Jezusa,
czynimy to dlatego, aby dać świadectwo,
że każdy człowiek jest kimś jedynym
i niepowtarzalnym… "
Jan Paweł II

Serdecznych Świąt otulonych
śniegiem i ciepłem rodzinnym
oraz spełnienia marzeń i nadziei
w Nowym 2018 Roku
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Napia 15:36, 26 gru 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wszystkiego dobrego, Radziu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Radziu2013 17:12, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Napia napisał(a)
Wszystkiego dobrego, Radziu


Ooo, proszę, kto to się zjawił...
Dawno Cię nie było...fajnie że wróciłaś

Dziękuję, Tobie również życzę wszystkiego dobrego
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 17:21, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
I tak...święta,święta i po świętach..ostatni goście wyszli i nareszcie błogi spokój...Miło jest się spotkać ale jak jest dużo ludzi to ten gwar po jakimś czasie staje się już męczący...

Można powoli zaczynać myśleć o nadchodzącym sezonie (mimo że 2017 się jeszcze nie skończył)...w końcu w styczniu wysiewamy już nasiona pelargonii (pierwsze ogrodowe zajęcia)

Przy okazji korzystając z wolnego do 02 stycznia poodwiedzam sobie wasze wątki, poszukam nowych inspiracji, przypomnę sobie jakieś odcinki Mai... ach... w sumie to coś czuję że od jutra będę już na całego wołał "Wiosno przyjdź!!!" Do takiego myślenia jeszcze bardziej zachęca pogoda...dzisiaj cały dzień cieplutko, słonecznie ( na forsycji na osiedlu widziałem dzisiaj pączki)...gorzej jak ja się tak nakręcę, nakręcę a tu mróz i śnieg przyjdzie...


To tak dla wspomnień...

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 20:12, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Podrzucę fragment książki która dostałem pod choinkę...uwielbiałem w ostatnich latach słuchać w telewizji pani Marii (miała świetny sposób wypowiadania się, z resztą ona sama była nietuzinkowa )


____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Rumianka 21:50, 26 gru 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10262
Radziu, piękna choinka umilała Wan święta...no i fajne plany na najblizszy czas...ale jeszcze miłego poświątecznego odpoczynku...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Radziu2013 23:41, 26 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Rumianka napisał(a)
Radziu, piękna choinka umilała Wan święta...no i fajne plany na najblizszy czas...ale jeszcze miłego poświątecznego odpoczynku...



Na choinkę zabrakło łańcucha od połowy ale nie jest źle...ten czas między świętami a nowym rokiem to w ogóle jakiś taki odpoczynkowy, w sensie to jakiś taki niezwykły okres kiedy wszystko jest jakby inne...
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
ElzbietaFranka 01:11, 27 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
Radzi witam miło, że wpadłes. Święta święta i po świętach. Wczoraj u nas była piękna pogoda u nas każdy dzień inny można zwariować. Zimy nie widac, z mojej dokumentacji wnika, że w zeszłym roku było też tak ciepło, ale było sucho teraz pola pozalewane.

Radiu mam 3 choinki na dworze ubrane w przyszłym roku mam zamiar więcej przybrać, moje kule i innne drzewka ledy są drogie ale mało prądu pobierają.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
sylwia_slomc... 10:40, 27 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Czyli czas na plany Też czekam na wiosnę, przez tą pogodę nie zimową rośliny głupieją, u mnie pierwiosnek kwitnie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Radziu2013 10:55, 27 gru 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
ElzbietaFranka napisał(a)
Radzi witam miło, że wpadłes. Święta święta i po świętach. Wczoraj u nas była piękna pogoda u nas każdy dzień inny można zwariować. Zimy nie widac, z mojej dokumentacji wnika, że w zeszłym roku było też tak ciepło, ale było sucho teraz pola pozalewane.

Radiu mam 3 choinki na dworze ubrane w przyszłym roku mam zamiar więcej przybrać, moje kule i innne drzewka ledy są drogie ale mało prądu pobierają.


Ano po świętach...ale taka niecodzienna atmosfera zostanie do 01.01....
W przyszłym roku też chciałbym co najmniej jedno drzewko jeszcze ubrać ( chyba na zwykły biały kolor...aczkolwiek ostatnio widziałem różowe lampki i też wyglądały one całkiem fajnie).

U mnie jak na razie świeci słońce...w dzień będzie dosyć ciepło ( mimo że w nocy był mróz)

Pozdrawiam

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies