Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:20, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Moje ulubione, bo choinkę mam taka samą jak ogród czyli zbieranina wszystkiego co lubię

ta jeszcze z mojego dzieciństwa uratowana
...uDany ogród 20:20, 18 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
U mnie już po świątecznych zakupach teraz zaczynam gotowanie i pieczenie.
Dom posprzątany i wystrojony.
To już nie to samo co w zeszłym roku, ale i tak mi się podoba.
Moje klimaty Nudne i monotonne, ale bardzo moje!








...uDany ogród 20:14, 18 gru 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Izuniu ja też na pełnym biegu, wskakuję z doskoku. Buziaki!

Agniesiu dziękuję Gdybym jeszcze raz wybierała drogę życiową zostałabym fotografem, marzenia...

Sylwuś nie opowiadaj, pięknie oddałaś dynamikę nieba. Bardzo mi się podobają Twoje zdjęcia!
Ja zawsze lubiłam uwieczniać niebo, to najbardziej zmienny i niesamowity widok. Uwielbiam to!
Gadżety zbieram namiętnie i zastanawiam się, czy montować je tutaj czy dalej marzyć

Zostawiam Wam mojego Misia z misiem

Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:10, 18 gru 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Choinka ubrana, sztuczna bo przy żywej astma chce mnie udusić

Wilcza Góra 19:41, 18 gru 2017


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Do góry
Dorota123 napisał(a)
Kurcze jak czytam to co napisałaś to jakbym o sobie czytała. Mnie rok temu zawalił się świat. Poszłam do szpitala na dokładniejsze badania, a tam postawili taką diagnozę, że ścięło mnie z nóg. Szybka operacja, i kolejny szok. Teraz co miesiąc wizyta w klinice, ale nie jest źle, da się żyć są gorsze przypadki. Jestem niepoprawną optymistką, a to podobno dobrze rokuje. Damy radę co prawda wolniej, ale jak zaczniemy wcześniej ( ja tak zrobiłam) to na pewno się wyrobimy. Pozdrawiam i ślę dużo optymizmu i uśmiechów.

Kochana,
bardzo dziękuję za tak miłe słowa wsparcia.
Też jestem optymistką "do potęgi n" i tylko dlatego tak dobrze wszystko znoszę. Cieszę się każdym dniem, tygodniem, rokiem...

A w tym grudniowym, mikołajkowym i choinkowym czasie, tradycyjnie, co kilka dni piekę dla domowników czekoladowe choinki:


Słodkie, w złocistym kolorze ... bardzo optymistyczne

Oczywiście przyprószone śniegiem, skoro za oknem bieli brak:
Działka prawie w Borach Tucholskich 19:16, 18 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
spokój cisza i nic nowego

.....sosna Winter Gold



To piękna roślina, miałam ją w swoim ogrodzie, ale niestety... bardzo nie lubi jak się ją próbuje przesadzać
Zbyszku, pozdrawiam
Rozpoznawanie bylin 18:53, 18 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Czy ktoś może mi pomóc w ustaleniu nazwy tej rośliny?



Kupiłam niestety tylko jedną sadzonkę, a w moim ogrodzie/klimacie rośnie rewelacyjnie
Chciałabym dokupić jeszcze parę sadzonek, ale bez nazwy...no cóż mam marne szanse.
Coś jeszcze, coś więcej... 18:45, 18 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Sebek napisał(a)
Kalendarz... jeszcze nie zjedzony




widze, ze zaleglosci masz
lece dalej spacerowac
Działka prawie w Borach Tucholskich 18:29, 18 gru 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ela niech im zima lekką będzie

Gabi prace remontowo modernizacyjne na kilku frontach plus niespodziewane(jak zwykle) awarie wyłączyły mnie z sieci

cyprysik nutkajski Gloria Polonica.......................................... świerk Inversa




Coś jeszcze, coś więcej... 18:02, 18 gru 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Zostalo mi trochę bombek do wianków - Ikea jak zawsze przyszła z pomocą jak je zagospodarować




I choinka - bez niespodzianek Ta sama od paru lat

Coś jeszcze, coś więcej... 18:00, 18 gru 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry





Coś jeszcze, coś więcej... 17:58, 18 gru 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Kalendarz... jeszcze nie zjedzony





Coś jeszcze, coś więcej... 17:58, 18 gru 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Heloooł Jak tam w zawirowaniu świątecznych przygotowań? Gotowi? Bo ja to w sumie w czarnej... rozpaczy jestem, ale co tam! I choć srylion rzeczy nie zrobione to uznałem, że to idealny czas na... zaległe obiecane zdjęcia Zatem rozsiądźcie się... Wróć! Chodźcie ze mną na spacer po ogrodzie Do domu też Was zapraszam, a co!









Ogród z widokiem na jezioro 17:20, 18 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Ogród z widokiem na jezioro 17:19, 18 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Dziś zawitało do mnie przedzimie

Ogród z widokiem na jezioro 17:17, 18 gru 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Moje świąteczne strojenie



W moim małym ogródeczku - Dorota 16:58, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
yolka napisał(a)
Przyznaję się, myślałam, że to choinki nie jestem zbyt uważna...
Nawet osoby stojące obok niby choinek nie zauważają, że one tam nigdy nie rosły. Dopiero jak im o tym powiem zaczynają się lepiej przyglądać.

W moim małym ogródeczku - Dorota 16:49, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Choinki z gałązek jako ochrona róż? Cudnie to wymyśliłaś
Podzielę się pomysłem. Najpierw związałam ciasno różę, później wbiłam wysokiego kołka, który ma stabilizować przyszłą choinkę. 2 gałęzie, które zostały odcięte od pnia przyłożyłam do związanej róży, je również mocno związałam w 2 miejscach. Krótsze gałązki wciskałam w stworzoną konstrukcję tak, żeby utworzyć kształt choinki.


W moim małym ogródeczku - Dorota 16:37, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Urszulla napisał(a)
W domu masz piękną dekorację, ale na zewnątrz też niezłe pomysły. Mi sie najbardziej podobają dekoracje szyszkowe. Róże masz pod choinkami, to ślicznie pomyślane.
Cieszę się, że przypadł Ci do gustu mój pomysł z okryciem róż. U mnie to po prostu zostało wymuszone moim planem dekoracji przed domem. Szyszkowe dekoracje też podobają się moim gościom, którzy w realu mnie odwiedzają.



Choinkę sama wyhodowałam, co roku mam żywą swoją jodełkę.
W moim małym ogródeczku - Dorota 16:28, 18 gru 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
yolka napisał(a)
Uśmiecham się ciepło
Odwzajemniam uśmiech i zapraszam zęściej.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies