Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród w remoncie 22:07, 17 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Szydełkowe bombki w końcu na swoim miejscu czyli na choince



I takie tam próby ozdób świątecznych

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 21:52, 17 gru 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
kasiek napisał(a)

Choinka na środku

Chyba nie ma wątpliwości że idą Święta


Nie, nie ma wątpliwości

Pięknie dojrzewa twój ogród.
Ogród z wilkiem zamkn. 21:42, 17 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Kólowa lodu jakaś zimna ta moja choinka ciekawie kiedy zacznie sypać igłami .....
Dwa ogrody 21:34, 17 gru 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Aganiu, pąki to ostróżka, a makówki zrobił mi na szybko syn i stwierdził, że są poza sortem, cokolwiek to znaczy





Poza sortem, cokolwiek to znaczy, to makówki i ja chętnie bym zagospodarowała.
I chętnie chwalę zrobione ozdoby świąteczne.
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:27, 17 gru 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Muszę się Wam pochwalić mój eMuś wkręcił się również w dekoracje i zrobił mi przed urodzinową niespodziankę własnoręcznie wyspawał mi fajnego reniferka z saniami, dzisiaj była inaugaracja poniżej foteczka, dumna jestem jak pawik
sam renifer

a tu już z saniami



Lek na całe zło czyli mój ogród 21:24, 17 gru 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
aldonaz napisał(a)

Rdza i H. - czemu nie? Ja jestem zawsze otwarta na wyjazdy. Znalazłam fajną niemiecką stronę z zardzewiałymi ozdobami. Chyba coś zamówię. A na razie moje świeżutkie makóweczki.
Jeśli jeszcze nie wysłałaś, to dorzuć do koperty parę nasionek pallidy, plis



Świeżutkie makóweczki śliczne.
Podobnie jak i Jola też proszę o adres tej strony.
To właśnie tu 21:20, 17 gru 2017


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Do góry
W tym roku dzięki uprzejmości Dziewcząt mam trzy nowe figurki zwierząt.
Zaklinacz węża, to prezent.



Nie potrafiłam oprzeć się 'reniferowym' domkom,



a także karnawałowym błyskotkom.



Dwa ogrody 21:04, 17 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Aganiu, pąki to ostróżka, a makówki zrobił mi na szybko syn i stwierdził, że są poza sortem, cokolwiek to znaczy



Moja bajka 20:59, 17 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry


tylko bombek muszę dowiesić, nawet już dokupiłam


WOW wymiata na całego! Bomba Kasiu!
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 20:58, 17 gru 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Kolejne przedświąteczne akcenty
Dwa ogrody 20:57, 17 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
do choineczki brakło mi zielonego, jak dokończę to położę ostatni gadżet


dwie donice duże opróżniłam z ziemi już dawno, teraz zyskały zimowe ubranko, wianki to olbrzymy, wyplotłam wszystko, co nacięłam


Dwa ogrody 20:51, 17 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry




Ptasi gaj 20:49, 17 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Rybki maja się dobrze pod cienkim lodem.





Odbicie trawy w słońcu.



Jodła przybrała switelkami

Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 20:42, 17 gru 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
tym razem na zamowienie x2



a w ogrodzie zielono i ponuro. Osiagnelam dno, nie chce mi sie nawet patrzec na rabaty
snieg jakis krazy w powietrzu ale zaraz znika.
Dwa ogrody 20:39, 17 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
W tym roku wykorzystuję podpory pod rośliny



Ptasi gaj 20:36, 17 gru 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Dzisiejsze fotki poniżej chmurki z których padła tzw krupa

Berberys przepiękny kolor listeczkow








Dwa ogrody 20:34, 17 gru 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Do góry
Łucjo, niestety, czasami trzeba się rozstać nawet z różą bez sentymentów.
Złocienie podbierają jedzenie od piwonii i pewnie dlatego rosną
Mirko, warzywniak to za dużo powiedziane, raptem trzy skrzynie na zieleninę i pomidorka koktajlowego. Właściwe warzywa siałam w starym ogrodzie. Tak chcę szklarenkę, jeżeli powstanie, to kosztem tejże pokazywanej rabaty. Nigdzie więcej miejsca nie znajdę. Na razie rysuję na papierze i myślę, jak z tego wybrnąć. Moje róże pod koniec lata też chorują.
Joku, róża rośnie na kutej podporze.
Po rabatach.....skaczę, omijam, wywijam i ...depczę czasami Też to mnie denerwuje, póki mogę, to wchodzę, jak już wyjścia nie ma to kopię.
Dorotko, dziękuję.
Ewo, dziękuję, to motywuje niezmiernie
Jankosiu, jakieś ozdoby wczoraj zaczęłam, bo najpierw chatę trzeba było wysprzątać. O agapantach wszystko powiedziała już Mira, dokładnie tak należy robić. Po tym, jak zmarzły mi cztery duże, pełne donice wiesz, że zaczynam od początku. Dlatego moje chucherka stoją w domu i rosną powolutku. W lutym je przesadzę, dostaną suchą kuleczkę na spód (Twój sposób, trzeba było widzieć minę młodszego, jak do garażu schowałam skrzyneczkę P) i potem trzeba je zasilać. Są żarłoczne.
Papryka ciepłolubna przecież
dziś u mnie



Miro
, zawartość rabaty zadowala mnie ale kształt już niekoniecznie. Rewolucje z tą rabatą będą wiosną. CW nie pachną. Ożankę mam nadal w tym miejscu, którejś wiosny ubyło ich troszkę bo niektóre nie odbiły, miejsca po nich szybciutko zagospodarowałam.
Szklarnię u Gabrysi mus dokładniej obejrzeć. Moja ma być mała, 2.5m x 3m. Większej nie wcisnę. I pewnie będę musiała zabrać katalpę, a to już spore drzewo.
Joluś za jakieś dekoracje dopiero się zabieram
Niczego nie kupowałam, wszystko z materiałów ze strychu Zaczęłam od ogrodu. W tym roku jest dzwoneczkowo dzięki Jankosi jak już straszyć sarenki to nie jednym dzwonkiem Serducho - dzwonek przywieziony kiedyś tam z gór



Choroby klonów, klon - Acer 20:23, 17 gru 2017

Dołączył: 17 gru 2017
Posty: 7
Do góry
Witam

Może komuś uda się rozpoznać co niszczy mojego klona? Drzewko jeszcze mlode, rok temu przesadzone, obecnie na stanowisku koło rododendronów. Problem pojawił się wiosną, zrobiłam przez lato 5 opryskkow (2 razy topsin i 3 razy inny preparat), co 2 tygodnie, ale problem jedynie "przyhamował". Wszystkie liście zgrabiłam i spaliłam ale boję się, że na wiosnę problem wróci i zarazi inne roślinki? Da się wyleczyć czy wykopać i odkazić ziemie?

Pozdrawiam i dziękuję za wszelka radę
Ogród Cioci cz. 3 19:42, 17 gru 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
To zaczynam Dzisiaj Mikołaja więc i Mikołajki na pierwszy ogień


Mikołajki były bardzo udane...masz kolorowe niebo i ślady na śniegu nie zapomniane...życzę Ci z całego serca śniegu na Święta
Całuski dla Was
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 19:32, 17 gru 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Wianki w sweterku



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies