Bawarka
21:07, 06 gru 2017
Na nitke i do wyschniecia 
Jutro kolejny etap, wyciaganie balonika
Schna sobie
Kolej na nastepne. Mozna uzyc plastikowych, mozna ze szkla. Podpowiem tylko ze w tej technice trzeba uwazac zeby nie rozmazywac kleju po bombce, daje to brzydki efekt.
Jutro kolejny etap, wyciaganie balonika
Schna sobie
Kolej na nastepne. Mozna uzyc plastikowych, mozna ze szkla. Podpowiem tylko ze w tej technice trzeba uwazac zeby nie rozmazywac kleju po bombce, daje to brzydki efekt.
