Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Hof Tüschenbonnen

Pokaż wątki Pokaż posty

Hof Tüschenbonnen

Anda 12:09, 06 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Abiko, cieszę się bardzo, że się podoba

Ewo Pszczółko, tak myślałam, że to Twoje klimaty. Mnie tam chyba wszystko zachwyciło, tak jakbym przez różowe okulary patrzyła.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gardenarium 17:30, 06 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczelarnia napisał(a)


Znakomita jest ta Otwarta brama ogrodowa.




Specjalnie tak wkleiłam, dosłowne tłumaczenie z automatu To żart.
Dni otwarte można odczytać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira 18:15, 06 gru 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności właścicieli no i ogrodu oczywiście.
Ogród jest bardzo różnorodny ale tak jakoś skomponowany roślinie że tworzy chyba całość. To pewnie był czerwiec więc ogród jeszcze bardzo zielony - ale chyba taki jest po prostu. Część leśna wyśmienita.
Dzięki za relację - fajne miejsce.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ryska 20:00, 06 gru 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Anda napisał(a)


O proszę, czy to nasze kłopotliwe maczki?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 21:10, 06 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Dziękuję za piękny spacer. Miejsce warte zobaczenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
07:29, 07 gru 2017
Anda napisał(a)


Nie pamiętam co to za róża. Właścicielka chyba nawet nie mówiła jaka to. Wysłać maila z zapytaniem?


żartujesz nic nie wysyłaj chyba, że masz taka wewnętrzną potrzebę i musisz

ja jeszcze mojej daje szanse ...no chyba, że w ta wiosnę znowu będzie trzeba ja uciąć przy ziemi ...to sobie jakiejś innej poszukam ale na spokojnie
Anda 13:37, 10 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
mira napisał(a)
Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności właścicieli no i ogrodu oczywiście.
Ogród jest bardzo różnorodny ale tak jakoś skomponowany roślinie że tworzy chyba całość. To pewnie był czerwiec więc ogród jeszcze bardzo zielony - ale chyba taki jest po prostu. Część leśna wyśmienita.
Dzięki za relację - fajne miejsce.


To był 1-lipca, więc prawie że czerwiec
Ogród jest bardzo harmonijny. Część leśna po prostu niesamowita, klimat prawie jak w dżungli.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:39, 10 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
ryska napisał(a)


O proszę, czy to nasze kłopotliwe maczki?


Tak, to one i wiesz co Reniu? Sieję je na wiosnę A co tam One są takie śliczne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:40, 10 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dziękuję za piękny spacer. Miejsce warte zobaczenia.


Cieszę się, że Ci się spodobało
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:41, 10 gru 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
eee_taam napisał(a)


żartujesz nic nie wysyłaj chyba, że masz taka wewnętrzną potrzebę i musisz

ja jeszcze mojej daje szanse ...no chyba, że w ta wiosnę znowu będzie trzeba ja uciąć przy ziemi ...to sobie jakiejś innej poszukam ale na spokojnie


Nie mam wewnętrznej potrzeby, ale jakbyś chciała wiedzieć, to pisz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies