Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wizytówka - Zagajanki Portrety Różane 17:34, 06 gru 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Do góry
That which we call a rose by any other name would smell as sweet.
W.Shakespeare




Lubicie róże?
Ja je uwielbiam... Jeżeli odwiedzacie mnie tu, to zapewne dzielimy to uczucie
Mam przyjemność gościć u siebie w ogrodzie i na zapłociu około 150 odmian. Zobaczcie, jakie są piękne.



Accademia (Barni) mieszaniec herbatni






Alabaster (Tantau) floribunda





Ogród Cioci cz. 3 17:28, 06 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 17:26, 06 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Mari napisał(a)





Danusiu z jakiego cisu są zrobione te stożki? Jak długo czeka się na taki efekt jak u Ciebie?


Mari, to akurat stożki z bukszpanu.

Ja kupowałam od razu duże, są ciągle cięte. Te akurat to są z bukszpanu
Z cisa były najpierw nieforemne, wklęśnięte, bo w tych czasach gdy ja je sadziłam, nie sadził chyba nikt, więc były straszne trudności ze zdobyciem. O cenie wysokiej nie wspomnę. Niektóre mam nawet po 1.400 zł, 14 lat temu. To było coś, stożek z cisa. Nie do zdobycie, chyba że z Holandii. Teraz mam własne stożki na potrzeby ogrodowe

Najpeweniej zrobić z T. baccata czyli cisa pospolitego.
Ogród Cioci cz. 3 17:24, 06 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 17:22, 06 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 17:21, 06 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 17:19, 06 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
To zaczynam Dzisiaj Mikołaja więc i Mikołajki na pierwszy ogień
Małymi kroczkami do celu... 16:17, 06 gru 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Do góry
Dziewczyny macie może jakieś pomysły jak ładnie i świątecznie udekorować taras? Ja pomysłu nie mam, co zawiesze spada przez te wiatry u nas, jedynie póki co renifer stoi przyparty do murku

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:15, 06 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:07, 06 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 15:54, 06 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Dalsza częśc rabaty:


Zurawki chciałabym ciemne bordo i citronelki, puzlle nie mają ich w katalogu więc wstawiłam takie jakie były.
Gożdzikowa - wiejski ogród 15:30, 06 gru 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
U mnie dzisiaj od rana pada i po zimie już ani śladu.
Wybacz ;że taka gapa ze mnie. Mało teraz na forum jestem .
I dopiero dzisiaj zobaczyłam; że miałaś Basiu i ty imieniny.
To spóźnione ale szczere wszystkiego naj najlepszego!!! Radości wszelakich I zdrówka.
W cieniu - zacieniona 15:27, 06 gru 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
nebel napisał(a)

Już jesień, a właściwie o tej porze roku kiedyś dawno, dawno temu to była zima...
Ale ja tam nie bardzo tęsknię za mrozami -20C
Na "Zacienionej" jak zwykle... interesująco


Też za zimą nie tęsknię...
Pszczelarnia 15:03, 06 gru 2017


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)

Czy tak powinny wyglądać eukomisy? Jakieś takie mikro zabiedzone, nie wiem czemu.





Ewo, wróciłam u Ciebie do pięknej jesieni, choć urokiem Twojej zimy też nie gardzę

Z eukomisami mogą być dwie przyczyny; jedna to zbyt młode cebulki, za małe by wydać duży kwiat, a druga to może miały chwilami sucho w doniczkach. Zauważyłam, że eukomisy rosną dobrze w żyznej i nie przesychającej glebie.
W przyszłym roku będzie lepiej
Ogród Cioci cz. 3 14:56, 06 gru 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Zapraszam wieczorem na fotki dekoracji
Na zachętę



Widać jak wygląda trawnik po moich kilku przejściach.Gdyby wczoraj tak było to zamiast trawy zostałoby błoto.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:54, 06 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 14:50, 06 gru 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Dziś wysokie góry dla odmiany. Miejscowość Ella .
Ogród pod lasem 14:49, 06 gru 2017


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 9513
Do góry
Dziewczyny, odpowiadam zbiorczo - byłam właśnie zobaczyć jak tam sytuacja. Chłopaki idą jak przecinaki! Fotki tylko dwie, bo jacieżp... jak ziiiimno! Mży, mokro i zimno, no przegwizdane mają.

Kolorowy ogród na piasku 14:33, 06 gru 2017


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Ewik napisał(a)
Ozdobione szronem rośliny śliczne ale lato to lato .Cudnie


O tak Ewo już czekam na zielone

Kolorowy ogród na piasku 14:25, 06 gru 2017


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Piękny ogród. Multum kwiatów oglądałam ostatnie foty pięknie.
Rutewka pięknie kwitnie, kiedy u mnie bedzie taka.

Pozdrawiam


Na rutewki warto poczekać, są długo ozdobne. Swoje ścinam dopiero jesienią.
W trzecim roku już było co podziwiać. Jesienią posadziłam białe, ciekawa jestem czy zakwitną.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies