Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nowocześnie z różAnką :D 19:33, 22 lis 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Makao_J napisał(a)
Skrzyń warzywnych zawsze będzie za mało. Ja mam dwie i będziemy robić kolejne bo nie wszystko nam się do nich mieści. Same cukinie zajęły jedną skrzynię. Drugą pomidory, a gdzie marchew, pietruszka, itp?

u mnie na poczatek 3 ale będą w takim miejscu że w razie czego mogę dokładać
podpisy z drzewami nieaktualne, będzie jednak totalnie inaczej...
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:32, 22 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Nocne prace do czołówki....
Robinia ochlastana

astry wycięte przy oczku z balii, ale liści orzechowych tyle , ze kamieni nie widać , a do tego jeszcze reszta na wycinkę czeka

przycięte piwonie robią za kołderkę na korzonkach magnolii i swoich karpach
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:25, 22 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
zoja napisał(a)
szaro burych???
przecież u Ciebie jest pięknie!
zielono, czerwono i rdzawo

W słonku tak , a przy takiej pogodzie jak dzisiaj gdzie mży i mgła się ściele.....ech.
Dzisiejsza aura


bleee bleee bleee
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:24, 22 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:18, 22 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry

Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:14, 22 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89770
Do góry
Mam już dość tych szaro burych mokrych dni, bleee. W depresję można wpaść.
Na ocieplenie liczę i na takie słoneczko jeszcze, to z przed kilku dni



To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:33, 22 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Nie padało. Można było związać trawy. Na te węższe wykorzystałam opaski zaciskowe, które i tak musiałam łączyć po 2-3 sztuki. Na te najszersze wykorzystałam kolorowe tasiemki.
Zajrzałam do ciemierników. Coś się tam wykluwa.



Szkoda, że hortensja dębolistna tak wolno przyrasta. Róże Lovelly Fairy wciąż w rozkwicie.



Brzozy już bez liści. Berberysy wciąż cieszą oczy.

To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:25, 22 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Brzozowa, lubiłam być mamą własnych dzieci. To był, z perspektywy czasu, najbardziej intensywny czas w moim życiu. Konieczność 6-tygodniowej opieki nad chorującymi na ospę pacholętami (drugi złośliwie zachorował w ostatnim dniu zwolnienia na pierwszego), do dziś pamiętam. Wspięłam się wtedy na wyżyny swojej kreatywności.
Ale wcale za tym nie tęsknię. Cieszę się z ponownej możliwości decydowania o tym, jak spędzę dzień i noc.
Aż zacytuję Ciebie "Taki czas...też piękny..."







Migawki z ogródka 18:22, 22 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
tulucy napisał(a)
Niespodziankę miałam dziś taką



Kasiu dziękuję bardzo
Lista znowu się zrobiła...


haha
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:20, 22 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
i jeszcze taka lektura
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 18:19, 22 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
najpierw sie pochwale wygrana w konkursie
Działeczka, moje małe miejsce na ziemi 18:08, 22 lis 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5081
Do góry
Dziś odwiedziliśmy P.Edka z niespodzianką,wczoraj Bogdan znalazł na necie lipę do rzezbienia,dziś przesyłka dotarła-piekne bloczki do rzezbzienia ależ się cieszę,a jak Pan Edek się ucieszył ho ho







po drodze wpadlismy do ogrodu i ku mojemu zdziwieniu róża jeszcze zakwitła ,a to bestia zdjecie niewyrazne bo na szybko tel robiłam






Ukojenie 18:00, 22 lis 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Byla roza to teraz ogrodek z dzisiejszego przedpoludnia:

Hortensje ogrodowe teller - czekam az zrzuca liscie zeby je opatulic:


Berberys erecta - chyba jedyny tak ladny i lisciasty bo reszta juz gola:


Oczkowa z nadal kwitnaca chryzantema


Reszta taka sama jak byla

Wniosek na teraz - bardziej skupic sie na froncie bo reszty niemal nie ogladam gdy przychodzi zimno.
...uDany ogród 17:38, 22 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Makao_J napisał(a)
Niesamowity masz ten ogród - tyle w nim piękności. Można łatwo się rozmarzyć patrząc na te fotki.


Aniu dziękuję za komplementy, ja uwielbiam mój ogród. To moje miejsce na ziemi




...uDany ogród 17:36, 22 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
agapant napisał(a)
Gosia masz całkowitą racje, co jedno to lepsze.


Aguś, ale Wy mi słodzicie. Dziękuję serdecznie!



...uDany ogród 17:31, 22 lis 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
W takim razie Twoje macro to chyba mikroskop elektronowy


Gosiu to makro na 1cm, w zwykłym kompakcie Ma też teleobiektyw


Blaski i cienie nowego życia 16:37, 22 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Urszulla napisał(a)
Z Łukaszem malowaliśmy też dziś białym drewnochronem pierwszą warstwą takie cudne domki




Ulcia śliczne - robione czy kupione? z chęcią też bym takie powiesiła i to właśnie białe
Księżycowy... 16:28, 22 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
Aga musisz mnie nieco oświecić, czy siedząc przy stole kuchnia/salon widzisz wjazd do garażu sąsiada?


Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 15:45, 22 lis 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
przymrozek byl ale taki tyci tyci i za to mamy dzis slonko od rana
wylecialam na chwilez aparatem i znalazlam ostatnia rozyczke



ciemierniki w tym roku sa piekne i duzo (w zeszlym roku kwitly pojedyncze)


kociomietka jeszcze kwitnie i cieszy oko


i nizdarte rudbekie przetrwaly pierwszy przymrozek
Ogród przydomowy - Hosty 14:58, 22 lis 2017


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies