Sezon 2017 u Hanusi
23:03, 13 lis 2017
Dziękuję, Elisko, za wieczorne spojrzenie do mojego ogródka.
Jutro chcę mieć pogodę bez deszczu, a jaka będzie?
Zobaczymy! Tymczasem miłych snów!
Jutro chcę mieć pogodę bez deszczu, a jaka będzie?
Zobaczymy! Tymczasem miłych snów!

