Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Droga do spełnienia 10:28, 13 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Tu ma być ogród :) 10:27, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Kasya napisał(a)
chciałabys miec taki ogrod ?


chyba trzeba by było mieć hektary na to, ale w takim ogrodzie jak mój, gdzie mam pełno różności upchanych jakaś namiastka tych kolorów by się znalazła

Np na zdjęciach z wczoraj, cykniętych na szybko telefonem










A za płotem było tak ogniście


Droga do spełnienia 10:22, 13 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Droga do spełnienia 10:19, 13 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
kila fotek dla Was
już ostatnich bo leje zimno i spadnie śnieg

Tu ma być ogród :) 10:16, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Kasya napisał(a)


no wlasnie

moze w przyszlym roku dużych rewolucji nie planuje...poki co

wiec zobaczymuy jak to bedzie
same prace pielegnacyjne nie zajmuja az tak duzo czasu


Ja też mam już coraz mniej do zrobienia, ale jednak jeszcze coś się będzie działo, bo np po zrobieniu ogrodzenia i oczyszczeniu jego okolicy zrobił się wolny plac o wymiarach 6,5 m na 5 m.

To jednak pikuś patrząc na ten plan - na niebiesko zaznaczyłam rzeczy, które pozostały do zrobienia w ogrodzie.


Skąpana w słońcu 10:08, 13 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry








Nie potrafię obojętnie przejść koło liliowców, zwłaszcza tych z jasnymi kwiatami. W tym roku zaczęłam tworzyć z nisz szpalery. Na efekt trzeba będzie poczekać, ale chyba warto
Tu ma być ogród :) 10:07, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
A skoro jesteśmy przy donicach...







Bujanie w ogrodzie 10:07, 13 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Do góry
Ależ się ucieszyłam, że jest zainteresowanie moim skromnym ogrodem Cały czas inspiruję się wpisami z Ogrodowiska.
Nasadzenia znajdujące się po lewej stronie domu już sporo podrosły i jestem z nich zadowolona. Z tyłu domu, wzdłuż ogrodzenia, zrobiłam w tym roku dosadzenie roślin. W sumie zostało to wymuszone przez prace podczas budowy tarasu. Musieliśmy wybrać trochę ziemi I w ten oto sposób rosną sobie nowe roślinkiOj mam kilka miejsc, które co roku przechodzą małe przemiany i nie mogę zdecydować się na ostateczny ich wygląd (choćby od frontu oraz rabata bylinowa za domem). Mam na obecną chwilę zdjęcia nie najlepszej jakości, ale postaram się zrobić lepsze.
Tu ma być ogród :) 10:03, 13 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
lindsay80 napisał(a)
Za każdym razem jak tam jestem wypatrzę jakieś cudeńko - tym razem w zakątku śródziemnomorskim zauroczyła mnie taka roślina w donicy - ktoś ma pomysł co to może być?










psianka jasminowa wg mnie
Tu ma być ogród :) 10:01, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Za każdym razem jak tam jestem wypatrzę jakieś cudeńko - tym razem w zakątku śródziemnomorskim zauroczyła mnie taka roślina w donicy - ktoś ma pomysł co to może być?








Anulajda w raju 10:01, 13 lis 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
MirellaB napisał(a)


A co to za ładna trawka?


Mirelko to są evergoldy
Skąpana w słońcu 10:00, 13 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry






Tu ma być ogród :) 09:57, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry






Skąpana w słońcu 09:55, 13 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry






Tu ma być ogród :) 09:53, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry











Skąpana w słońcu 09:50, 13 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry






Tu ma być ogród :) 09:48, 13 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
W sobotę byłam u Kapiasa, nawet w listopadzie jest tam się czym pozachwycać.

Berberysy, klony i przebarwione trawy przyciągają wzrok







Skąpana w słońcu 09:44, 13 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry








Zakręcony ogród 09:37, 13 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Do góry
mrokasia napisał(a)
Dorka, no super!!! Brawo, napracowałaś się . Zrób tak jak radzi Kasia - daj agro pod żwir. Lubię tu do Ciebie zaglądać. Ale się będzie działo !!!!

Dzięki bardzo Bardzo mnie cieszy,że zaglądacie i kibicujecie. Jak wcześniej już pisałam jestem wyalienowana z moim ogrodomaniactwem i do tej poty musiałam się cieszyć sama z moich małych osiągnięć
Wracając do roboty, to ręce trochę mi zmarzły bo wykończyłam wszystkie rękawiczki jakie miałam a ,że to 11 listopada był nie mogłam nabyć nowych Ale bardzo mnie cieszą efekty.
Agro dam białą, żeby po oczach nie dawała.Nie wysypywałam jeszcze żwirku bo chciałam z Wami ostatecznie skonsultować , czy tak będzie ok ? Oczywiście mniej więcej ale chodzi mi o granicę pomiędzy żwrkiem z rabatą.


Skąpana w słońcu 09:28, 13 lis 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 12998
Do góry








Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies