Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Bogusława 19:25, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Jesień
Ogród Bogusława 19:24, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Nowy pomysł na wysepkę
W cieniu - zacieniona 19:24, 07 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Ach, taka na ścieżkach to też u mnie jest!

takiej jeziornej, z odbitymi chmurami i drzewami znad brzegu, to na swoim spacerze nie miałam. Trzeba korzystać z "bezdeszczu"! I łąpać to co dają i nie grymasić!

Masz rację,trzeba korzystać z chwili...zwłaszcza,gdy jest taka piękna.
Ogród Bogusława 19:22, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Od Synka
Liliowo i kolorowo:) 19:21, 07 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
ewsyg napisał(a)
Danusiu, przyjemnie spędziłam u ciebie czas. Posiedziałam na ławeczce i zachwyciłam się kolorami jesieni, których u Ciebie nie brakuje.

Miło mi bardzo, w sobote jeszcze z M kawki się napiliśmy się pod pergolą w ogrodzie Oby jak najdłużej Pozdrawiam

Ogród Bogusława 19:20, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Grzybki koniec września
Ogród Bogusława 19:18, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
CD.
Liliowo i kolorowo:) 19:17, 07 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Monia81 napisał(a)
Danusiu piękne wybarwienia u Ciebie w ogrodzie jesień jest piękna taka jak dziś, słoneczna i ciepła, wtedy tak się cieszymy tymi kolorami pozdrawiam


Oj tak, sloneczna i kolorową to bardzo lubie, wczoraj i dziś mglisto i zanieczyszczone powietrze bardzo
Ogród Bogusława 19:16, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Połowa września
Liliowo i kolorowo:) 19:15, 07 lis 2017


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Danusiu masz jeszcze całą masę koloru w ogrodzie trawiszcza śliczne


Trawiszcze dziś już podwiązałam A kolorów jeszcze jest, szkoda, ze slonka mało.
Ogród Bogusława 19:13, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Dawno dawno temu dostałem taką butelkę wina trochę osadu się zebrało, brak odwagi aby ten relikt przeszłości otworzyć, ktoś to winko jeszcze pamięta.
Ogród Bogusława 19:08, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Wrzesień
Ogród Bogusława 19:04, 07 lis 2017


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry
Koniec lata
W cieniu - zacieniona 18:42, 07 lis 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
bogumila napisał(a)
Dzisiaj cudownie...jak w bajce...taką jesień to ja lubię.




przepiękny widok ...można gapić się godzinami
Ogród w Tarnowie 18:28, 07 lis 2017


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Jesień zachwyca kolorami ale też przybywa obowiązków







Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 18:14, 07 lis 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
nicol21 napisał(a)
Mini-rabatki frontowe dobrze się rozrastają. Ciekawe czemu jedna rozplenica odmówiła kwitnienia. Oby za rok pokazał sięz dobrej strony.

Czekam aż hakone się rozrośnie bo przyda się trochę jaśniejszego koloru na rabacie.
w słoncu brązowe trawy mająpiękny kolor! Super wygląda też to że tak ładnie układa ją wiatr i w grupie wygląda dużo ładniej niż gdybym miała pojedyncze krzaczki tylko. Pewnie w przyszłym roku będę miec sporo siewek bo ona ładnie się rozsiewa.




Super to wygląda!
W cieniu - zacieniona 17:39, 07 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Też lubię taką jesień i czas słoneczny wykorzystałam. Tylko u mnie wody w pobliżu zabrakło!


Wody jest tyle w jeziorze,że miejscami nie można przejść...,ścieżki spacerowe pozalewane...nawet maleńka plaża znikła pod wodą.


W cieniu - zacieniona 17:24, 07 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Kasya napisał(a)
ale widoczki ....i w dodatku zdublowane

...czasami tak się wklejają...i trzeba poprawiać.
To tu- to tam- łopatkę mam ! 17:09, 07 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Nauczona tegorocznym doświadczeniem bardzo pilnuję werbeny patagońskiej. Na zimę zostawiłam ja tylko w jednym miejscu. Resztę wycięłam. Ciekawa jestem jak przezimuje turzyca Kyoto.



Przebarwiła się kosodrzewina Wintergold i metasekwoja Hubby. Szkoda, ze ta druga traci igły na zimę.



Wyeksponowały się teraz choiny kanadyjskie Jeddeloh. Już nic ich nie przesłania.



Hakone wciąż zdobi. Wykopałam już wszystkie karpy. Kusi mnie, żeby zostawić tam co parę metrów pojedyncze buki i je formować. dałam sobie czas do wiosny na podjęcie decyzji. W puste miejsca wsadziłam irysy syberyjskie.




Bonica wciąż kwitnie.

W cieniu - zacieniona 17:08, 07 lis 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Dzisiaj cudownie...jak w bajce...taką jesień to ja lubię.


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies