Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Basia - Mój Świat 19:13, 05 lis 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
Kolejne foty z barwami jesieni. Choć najbardziej kocham lato i wiosnę we wszystkich porach roku można dostrzec piękno.




Kwiaty we włosach 19:07, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Daria nie mam krwawników, a te bordowe bardzo mi się podobają, u Ciebiue dużo miejsca zmieści się i ognik.Pozdrawiam.

Yolka widziałam fotki u Ciebie i Twoje jeziorko super.
Ja byłam też nad Wartą ale nie zapuszczałam się dalej, tylko tak z boku od ulicy, łąki wylane,w trzcinach ptactwo wariowało, może na następną niedzielę tam zajrzę.



Mała działka - wielkie nadzieje 19:04, 05 lis 2017


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Do góry
No cóż, piwonie zostały tylko przycięte, będą już zimowały w starym miejscu. Ponieważ była piękna pogoda to posadziłam czosnki, ostatnie tulipany i mnóstwo szafirków, chociaż już nie miałam na nie siły, za dużo ich było, ale nie umiem wyrzucić Przycięłam poziomki, maliny i jeżyny, okopczykowałam róże, morele i winogrona. Poczesałam też tuje (ale nie zdążyłam wszystkich). Z radością stwierdziłam, że te, które oczyściłam z brązowych igieł miesiąc temu i 3 tyg. temu nowych brązowych igieł nie mają
Małe brązowiejące tuje:


Te same tuje po zabiegach Zdjęcie gorszej jakości, bo z komórki i robione już mocno popołudniową porą



Ogród Cioci cz. 3 19:04, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
W piaskownicy 19:03, 05 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Do góry
adewzuol napisał(a)
na koniec przysypałam zrębkami




No,kawał dobrej roboty . Ja taki relaksik planuję na jutro jak pogoda dopisze...

Mam pytanie.Może głupie ale nurtuje mnie czy zrębki to kora taka z worków czy może kupowałaś ja na m3?
Ogród Cioci cz. 3 19:02, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 19:00, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Kwiaty we włosach 18:59, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Asia też kociara jesteś, ładna kicia w avatarku. Moje to dachowce.

Mela się pojawiła, cały dzień na lofrach.



Ogród Cioci cz. 3 18:59, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:57, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Te jeszcze się starają

Kwiaty we włosach 18:56, 05 lis 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Radziu dzięki, na pierwszym planie perukowiec, ma teraz wszystkie odcienie czerwieni i brązu.Ładnie też prezentują się jego peruczki. Jedno z moich ulubionych krzewów.





Ogród Cioci cz. 3 18:54, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:50, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 18:47, 05 lis 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Jesień na całego ale u mnie już prawie bezlistna.Na krzewach jeszcze tylko trochę koloru i róże kwitną.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 18:45, 05 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
A tu część ogrodu po demontażu szklarni, na wiosnę będę w tym miejscu robić trawnik. A rabata przed tujami to jagodnik, dalej na prawo będą skrzynie warzywne. Po lewej stronie jest garaż i myślę żeby to od tej strony obsadzić choinami kanadyjskimi bo tam cień i mokro. Widać to miejsce na ostatnim zdjeciu post wcześniej.
Magda ty masz choiny, jak myślisz?

Słoneczny Ogród 18:36, 05 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
A teraz z serii ktokolwiek widział- ktokolwiek wie...

Żurawka kupiona w tym roku jako NN, może ktoś rozpoznaje co to za jedna ?


I jeszcze nie wiem jak ten kwiat sie nazywa, mam go z nasion, które dostałam.
Może ktoś coś?

A i jeszcze takie białe kwiatki , a liscie jak trawka, trudno go rozpoznac, nigdzie nie widziałam tych białych.
Ogród z widokiem na jezioro 18:30, 05 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Asterek od Ani, jest śliczny

To tu- to tam- łopatkę mam ! 18:30, 05 lis 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Coraz bliżej do zakończenia sezonu ogrodowego.
Dzisiaj wykopałam i oczyściłam selery, zamroziłam koperek i listki selerów, opróżniłam donice, balie, kosze i gary z roślin sezonowych.Umyłam je i schowałam. Zadoniczkowałam w garażu rozplenicę Vertigo. Może się uda ją przezimować.
Z każdym dniem ma być zimniej, a od przyszłego tygodnia zapowiadają się regularne nocne przymrozki. Trzeba dbać o zdrowie i lepiej wykonać jesienne prace póki jest w miarę względna pogoda.
Plany na nadchodzący tydzień to:
-wyciągnięcie pompy ze studni, umycie jej, wyniesienie do schowka
-wykarczowanie w miarę sił kolejnych fragmentów żywopłotu
-przygotowanie w wiadrach kompostu na kopczyki

I ogród dzisiaj

Wrzosowa z kiścieniem NN



Nietypowy jagodnik (borówki, poziomki) wpleciony w rabatę ozdobną.







Miłego tygodnia.
Ogród z widokiem na jezioro 18:30, 05 lis 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
yolka napisał(a)
Dziś piękna pogoda była także u mnie, wybrałam się pod koniec dnia nad jezioro, oto fotki


No bajka po prostu.....bajka
Ogród z widokiem na jezioro 18:28, 05 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12608
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies