Mireczko takie kłosy zebrałam z hakonki, jak dotykam nie czuje żadnych nasionek w środku, no chyba, że te kłosy to nasionka, kurczaczku nie znam się na tych trawach...
Co jeszcze kwitnie w ogrodzie
Aż trudno uwierzyć że to listopad.
Dziś piękna pogoda była słonko pięknie świeciło. Miałam cebulę dosadzić no ale nie zdążyłam. Szybko robi się ciemno.
Rudbekia Sherry Brandy,Werbena i zwykła Rudbekia kwitną na całego.
Masz rację ogród jak nie listopadowy.Tyle jeszcze róż u Ciebie kwitnie.
Ps.U mnie jeszcze Rudbekia Shery Brandy kwitnie i ta zwykła żółta. Róż nie mam.
Sama mam zaległości i nie wszędzie bywam, oczy nie te, a i dzień krótki.
Jeżeli komuś nie odpowiem w jego wątku, proszę o wybaczenie.
Ze swoim wątkiem nie nadążam.
Sierotko, dziękuję za odwiedziny. Jak ktoś tu zajrzy to dla mnie święto wielkie!
Dalie już wykopane.