Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z wilkiem zamkn. 06:51, 22 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu a co to za odmiana hehe pomecze cie troszeczke

Wieczorkiem Ci odpiszę , poszukam
Ta też jest śliczna .....zresztą wszystkie uwielbiam
Ogród z wilkiem zamkn. 06:48, 22 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
wiklasia napisał(a)
Magdo z wilkiem - ja Ci nie doradzę dobrze, co najwyżej tylko swoje zdanie przedstawię, którego (dla swojego i ogrodu dobra) nie bierz pod uwagę.
Kiepski ze mnie projektant zieleni.
Więc co to ja miałam ? - a moje zdanie w kwestii rabaty przed domem:
Formy kamienne są dla mnie trudne, więc na skalniaki się nie porywam. A co do głazów: lubię jak są wkopane w ziemię, a nie położone na wierzchu. To wkopanie sugeruje, że są w danym miejscu od wieków, i tak to stworzyła natura. Gdy leżą położone to wygląda to dla mnie, że nie matka natura maczała w tym paluszki, a że jest to "twór " sztuczny, który leży sobie tu od "wczoraj".
To tyle w sprawie frontowej.
Co do świerka - rób jak podpowiada Ci serce i Twój zmysł estetyczny. Ja tylko zastanawiałam się, czy z czasem nie wejdzie Ci w kolizję z okapem, ale chyba niepotrzebnie się martwiłam.


Dziekuje za Twoje zdanie ... każde dla mnie sie liczy w upiększaniu mego otoczenia
Te kamory tam .......to raczej nie wzgląd estetyczny ,a praktyczny ....... to tor przeszkód dla psicy ,bo inaczej w zimie ,gdy jest sama na ogrodzie ,a pędzi za autem ,psem ,kotem itp .... wszystko stratuje ...... ( lampki musiałam w zeszłym sezonie 2 wymienić ,bo złamała ..)
wolałbym je mieć ( te kamory ) tylko w skalniaku ,ale nie mam pomysłu jak ochronić ,to co rośnie .....
Najwiecej pędzi w ten róg

Nie wiem po prostu ,czy na wiosnę nie zrobię tu znowu rozróby ......
Tzn .zostawie metr przebiegowy pod płotem bez roślin i cofnę drzewka i trawki w przód domu .....
Zima na przemyślenia
Ogród z wilkiem zamkn. 06:38, 22 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Kasiolaaa napisał(a)
A co to za roza na serbowej

Oczywiście z każdej odmiany po 1 szt a o która pytasz .....musiałabym cofnąć sie do początku wątku ,bo tam pisałam z nazwami
Ja uwielbiam tą
Ogród z łezką II 06:38, 22 paź 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, to masz obowiązków po kokardę Ale Ty na pewno sobie ze wszystkim poradzisz Napisałam Ci priv

Już wszystko wraca do normy.
Dzięki Ewcia, to rezultat Twojego priva Mam zapas na wiosnę



W moim małym ogródeczku - Dorota 00:27, 22 paź 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Rosa napisał(a)
to ja papugować nie będę i stawię sobie trzcinniki krótkowłose .
Zapraszasz Dorotko jesień do domu a ja ją wypędzam z ogrodu .
Trzcinnik krótkowłosy równie pięknie wygląda. U mnie dopiero co posadzony, więc dałam mu spokój. Nie dasz rady jesieni, ona też potrafi być piękna.


W moim małym ogródeczku - Dorota 00:18, 22 paź 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
yolka napisał(a)
Proste, a jakże dla mnie trudne do wymyślenia. Pozwolisz Ewo, że też takie rozplenice w wazonie mieć będę
Jasne, że tak tylko sprawdź, czy nie osypuje się rozplenica. Cieszę się, że przypadł Ci do gustu mój pomysł na zatrzymanie jesieni na dłużej.

Kwiaty we włosach 23:52, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
i na koniec te roślinki, które kwitną od lata

bodziszek



kwitną jeszcze niektóre przetaczniki



jedne z moich ulubionych-gazanie



i stokrotka, która pomyliła pory roku




Kwiaty we włosach 23:39, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
chryzantemy one teraz królują





też to czas traw



żurawki nie do zdarcia, bynajmniej u mnie



Kwiaty we włosach 23:33, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Jesień w ogrodzie,muszę wygrabić liście.



aksamitki i lwie paszcze nie zawodzą, kwiatki wiosenne,letnie i jesienne.



lawendy non stop kwitną



jeszcze inna róża w towarzystwie trzmieliny, też cały czas kwitnie



Ogrodowe kreacje 23:31, 21 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Bieluń zachwyca jeszcze - to jego ostatnie dni na powietrzu - zaraz powędruje do piwnicy na przezimowanie - zawsze cierpi przez to, ale na wiosnę ładnie się regeneruje
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 23:29, 21 paź 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Do góry
Marcinki zostawiam - wciąż pięknie kwitną

Ogrodowe kreacje 23:29, 21 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Chryzantemy i astry



Ogrodowe kreacje 23:26, 21 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Rabata zrobiona na szybko na jesieni, więc na efekt trzeba będzie poczekać do wiosny


Posadziłam na niej resztki jakie mi zostały z cebulowych, więc na wiosnę będzie tu kolorowo, niepasująco - ale coś tam będzie kwitło za to To taka rabata za domem- wylądowało tam w sumie to co chciałam gdzieś upchać, a, że ulokowana jest na przeciwko okna kuchennego, to zapragnęłam mieć z niego ładny widoczek wiosną i latem, bo ziołownik niestety się tu nie sprawdził - cienisto długo
Kwiaty we włosach 23:24, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry






Ogrodowe kreacje 23:22, 21 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Migdałek się przebarwił na złoto:

Mirkowy ogród (początki) 23:20, 21 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Dobrej nocy życzę
Kwiaty we włosach 23:19, 21 paź 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry







Ogrodowe kreacje 23:18, 21 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Do góry
Trochę zdjęć sprzed kilku dni
Złocisty tulipanowiec:



Perukowce:

Mirkowy ogród (początki) 23:18, 21 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Coś niecoś jeszcze kwitnie .
Ta się obudziła do kwitnienia.

Mirkowy ogród (początki) 23:13, 21 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
emilia napisał(a)
Kusisz i kusisz Nabrałam ochoty na wysianie rozplenicy, napiszesz jak to robisz? Fajnie wyglądają u Ciebie trawy w takiej ilości, bardzo fajnie.
Rozplenice wysiewam po 15 lutego.
To Rozplenica Hameln z lutowego siewu.
Maj i teraz.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies