Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Las - czarodziejski ogród 22:00, 17 paź 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Od nowa ... na przekór wszystkim 21:59, 17 paź 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Do góry
ren133 napisał(a)

U mnie jest kostka szer 150cm głęboka 90cm dalej taki sam prostokąt z ice dance

ML i róże są za ID

Pokaż te ŚŚ i na swoim planie zaznacz to miejsce może


a ile masz miejsca na ML i róże ?

śś mam na dole w lewym rogu i przy altanie/pergoli planowałam. Z tą małą nie upieram się że tam ma być.




Tak teraz wygląda



Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 21:53, 17 paź 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
lojalna_ napisał(a)

Piekny jest to wyobrażam sobie jaki musi być na żywo skoro foto nie daje pełnej barwy. Klony mega takie wysokie .

Szukam milorzebów i nie wiem gdzie one


ale moje milorzeby dopiero takie malutkie


Ogród z widokiem na jezioro 21:47, 17 paź 2017


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Do góry
yolka napisał(a)
Gacillimus



Morning Light




Koniecznie w przyszłym roku muszę nabyć ML, bardzo mi się podoba, ten, który jest u mnie, to na pewno nie Gracillimus, bo ma jasno wybarwione pióropusze.

Ślicznie u Ciebie
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 21:41, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Kasya napisał(a)
szkoda ze na zdjeciach nie widac tych pieknych kolorow...jakos kiepsko mi wyszlo



Piekny jest to wyobrażam sobie jaki musi być na żywo skoro foto nie daje pełnej barwy. Klony mega takie wysokie .

Szukam milorzebów i nie wiem gdzie one
Makowo na Kociewiu 21:41, 17 paź 2017


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
Agania napisał(a)
Ja Kasiu chciałabym taką pożerającą inne rośliny Hakone...za cebulowe trzymam kciuki, Twój ogród to jeden z pierwszych, który zachwycił mnie tulipanami

Aganiu - moje guru od klonów palmowych ...u Ciebie będą rosły pięknie tylko trzeba trochę cierpliwości
Wiele Ogrodowiczan nie lubi akurat tej żółtej odmiany a ja ją baardzo lubię bo na Pomorzu mało słońca nawet w lecie więc pięknie świeci zamiast niego
Tutaj Hakone pod brzozą małą kępkę podzieliłam i posadziłam późną wiosną teraz już ładnie się rozrosła
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 21:39, 17 paź 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Do góry
Johanka77 napisał(a)


80cm
Możesz mi wrzucić zbliżenie Molinii KF?


Ukojenie 21:39, 17 paź 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Dla fanow 'pazorkow' - nowy wzorek


Taki od niechcenia malo jesienny
Nasz przydomowy ogródek 21:34, 17 paź 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry



Nasz przydomowy ogródek 21:32, 17 paź 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Jak dotąd to za bardzo zimy nie widać.




Makowo na Kociewiu 21:23, 17 paź 2017


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Nie pamiętam, kiedy u Ciebie ostatni raz byłam, ale z przyjemnością pooglądałam nowe dla mnie widoki. Róże wyjątkowo obficie jeszcze kwitną. A jakie cebulkowo będzie na wiosnę nas radować

ojej witam, baaardzo mi miło
zostało mi do posadzenia trochę krokusów i tulipany Lasting love z tamtego roku pójdą do donic, które zadołuję.

dla Ciebie Maja w ogrodzie nabierająca zimowej masy i kulki na wejściowej zjedzone przez stipę
Sezon 2017 u Hanusi 21:19, 17 paź 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zbyszku, Nie daję się zapakować do betów i 4 ścian. Wózeczek w trasę wyruszy lżejszy o górną donicę. A ż takim tytanem nie jestem, na dodatek już dziki grasują po alejkach, i nie każdą mogę do śmietnika dotrzeć bez problemu.
Ale to już ostatni kurs, takie śmiecie, którego na kompostownik dać nie mogę.

Chryzantemy arktyczne dorastają do 1 m. U mnie nie zawsze zdążyły zakwitnąć
do mrozów, ale w tym roku było mało słońca, to pokazały na co je stać.
To są chryzantemy, które kwitną jako ostatnie w ogrodzie.



A te drugie od Violetki, to niewysokie tak do pół metra. POdobne do Clary Curtis, ale jednak inna.
Słoneczny Ogród 21:18, 17 paź 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry


Ogród z widokiem na jezioro 21:18, 17 paź 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
yolka napisał(a)
klucz żurawi dziś rano udało mi się złapać


Jeszcze tego widoku szukałam...Twojego jeziora...dzięki jeszcze za żurawie
Nasz przydomowy ogródek 21:17, 17 paź 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Haniu - zamówienie na ciepełko wysłane ( list intencyjny) ale czy "góra" to pomyślnie załatwi? Coś czuję że zima będzie sroga - mój świerk oblepiony szyszkami czyli szykuje się na najgorsze.

Iza niech zostanie i do grudnia.

Świerk ma czuprynę w szyszkach.




Barusia też słoneczko przygrzało aż mu się na ziewanie zebrało


...uDany ogród 21:14, 17 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
Kaska napisał(a)
Dana cudnie,cuuudnie Niech Maja szykuje ekipę do Twojego ogrodu jak tylko zakończysz grubsze prace w nim.Niesamowicie niesamowity ogród
Twoje poczucie piękna jest również niesamowite.Rzadko kto ma taki dar.Żebym ja chociaż miała go w setnej części


Kasiu o mamciu, aż się oblałam purpurą. To serio o mnie ?
Czy ja wiem, czy moje zmagania z naturą nadawałyby się na program Mai...
Chyba nie miałabym tyle odwagi
Bardzo dziękuję za tyle serdeczności!
Chyba będę sobie czytała ten komentarz dziennie rano albo wydrukuję i powieszę na lodówce
Dziękuje jeszcze raz!

Heptacodium miconioides TIANSHAN 'Minhep

Od nowa ... na przekór wszystkim 21:13, 17 paź 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
iwka napisał(a)


Renia to to co Asia pokazała? mieszają mi się te wszystkie rabaty

moja świdośliwa malutka, trzy patyki wsadzone do jednego dołka, razem z cisami z Zapolic kupiłam, teraz może ma z 60 cm i wyszła mnie chyba 6 zł
ale bardzo ładnie się przebarwiła i podoba mi się

Posadziłam ją w bukszpanach i kolejną większą chciałam posadzić na środku też w kulkach przy pergoli. Ta jest mała więc spokojnie mogę przesadzić







U mnie jest kostka szer 150cm głęboka 90cm dalej taki sam prostokąt z ice dance

ML i róże są za ID

Pokaż te ŚŚ i na swoim planie zaznacz to miejsce może
Słoneczny Ogród 21:12, 17 paź 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Monia81 napisał(a)
Pięknie się wszystko przebarwia, taką jesień uwielbiammiłego dzionka


Monia to tak jak ja,taką lubie najbardziej jesień kolorową i ze słońcem
Dzionek był piękny i miły Dziękuję.
Dla Ciebie kwiatki, chyba to jest ślaz.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 21:12, 17 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


Ogród z widokiem na jezioro 21:09, 17 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
yolka napisał(a)


Twoje trawy są obłęd ne
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies