Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród naturalny, pachnący lasem .. 20:02, 17 paź 2017


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Wypucowana szklarnia i powojnik Rooguchi w październiku..
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 20:02, 17 paź 2017


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Jesienne róże. Pilgrim i Queen of Sweden

Ogród naturalny, pachnący lasem .. 20:01, 17 paź 2017


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Troszkę słonka więc mam kilka zdjęć. Nie dużo, ale jakaś pamiątka jesieni będzie.

Naoglądałam się pięknych dyni u Miry, szkoda, że w okolicy takich nikt nie ma. Ale może uda się nasionka wiosną zdobyć.
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 19:57, 17 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Ranczo Edy 19:57, 17 paź 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Buziaki

Ja i mój ogródek, a może ogród 19:57, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
a tutaj tworząca się rabata naprzeciw tarasu

ogólny zarys


z prawej są kosodrzewiny


z lewej jałowce


za jałowcami klon flamingo, krzewuszka, hortensje z bukszpanami


za jałowcami planuję przesadzić jukki i kocimiętkę oraz rozplenice - co o tym myślicie ?????????????????
Ptasi gaj 19:55, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
gosika67 napisał(a)



Ela ta róża taka jak moja, identik. Jestem ciekawa fotek z lasu, nie ma jeszcze?


Gosia piękna prawda a jaką wytrzymała
Kwitnie bez przerwy. Jeszcze nic się nie dzieje na razie składam tam wszystko liście trawę i wszystko co się da. Dzisiaj robiłam podkład pod wrzosy wiec brałam ze sterty przekompostowane liście bardzo ładnie się rozlozyly. Jeszcze wymieszać am z piaskiem i obornikiem w czwartek po sadze
Jadę autobusem i pisze ale to pisania byle jaką.
Lawendowy zawrót głowy 19:54, 17 paź 2017
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Sebus rozczulasz mnie ♡ spotkanie nie ogrodowiskowe ♡ takie przecież też som . Jaki Ty jesteś zapracowany jak mężatka trojka dzieci buxiaki szkoda zeta ostatnio wszyscy mało mamy dla siebie czasu ☆☆☆

Futro było z komfortu po przecenie za 60 zeta . Stołek z popco jeszcze sOm ))))





pracująca mężatka z trójka dzieci mnie rozbawiła

tarasik wypas )
Lawendowy zawrót głowy 19:54, 17 paź 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
lojalna_ napisał(a)
Słoneczkuje sie i odpoczywam dzis
Wczoraj cebule wsadziłam zostały mi tylko na nowa rabate )))


Piękny zestaw
Tak w ogóle to piękny ogród, trawiszcza boskie.
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:52, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
a tutaj na wakacjach zaczęłam tworzyć nową rabatę - jak na razie wsadziłam tam trzy buki i teraz poprzesadzam róże

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 19:52, 17 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Liście tylko chwilę na trawniku, sprzątam na bieżąco chociaż wyglądają urokliwie.


...uDany ogród 19:51, 17 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
Masz bajeczny ogród Stworzyłaś cudne miejsce, takie klimatyczne, naturalne a i zdjęcia robisz piękne Fajnie u Ciebie pospacerować, będe tu zaglądać: Pozdrawiam


Witam imienniczkę i krajankę
Danusiu bardzo dziękuję za miły komentarz. Bardzo się cieszę, że podoba Ci się mój ogród. Zapraszam na spacer
Miłego wieczoru!

Ja i mój ogródek, a może ogród 19:50, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
A to moje nowe kocię



i chowa się przed psem

Ogród na piasku i z wielkim murem 19:49, 17 paź 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Piękno jesieni....barwy złota, czerwieni i resztek zieleni...


Ja i mój ogródek, a może ogród 19:47, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 19:47, 17 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:46, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:43, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 19:40, 17 paź 2017


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
I miskanty do znudzenia
Ja i mój ogródek, a może ogród 19:38, 17 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Do góry
to teraz kilka fotek, coby nie było, że zapomniałam o ogrodzie - choć go teraz trochę zaniedbałam


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies