Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 19:14, 16 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Do góry
ramilka napisał(a)
Już Kiedyś pytałam o to ale nie dostałam żadnej podpowiedzi, co mogę posadzić między hortensjami żeby nie było tak pusto, ostatnio posadziłam żurawki na froncie i już lepiej to wygląda ale nadal czegoś mi brakuje. Macie jakieś pomysły?

Miskant Silberspinne też godny polecenia,ma brązowe pióropusze jesienią u mnie rośnie lepiej niż ML albo rozplenice tylko że póżno startują...
Tu narazie jest ściernisko... 19:12, 16 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:12, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:10, 16 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Uwielbiam jesienne kolory.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:10, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:09, 16 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Typografia ogrodu 19:08, 16 paź 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Jakieś mam
Bez jarmarku bo esencji nie fotografowałam szkoda „kliszy”
No może tyle



O proszę...znajome żaby
Ta nowsza część z labiryntem troszkę lepsza

Gdzie jeszcze byliście?
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:07, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:07, 16 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Nowa rabata od strony rowu.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:06, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Tu narazie jest ściernisko... 19:04, 16 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Moja największa skarpa.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:04, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Ranczo Edy 19:03, 16 paź 2017


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 14392
Do góry
Hej dziewczynki i chłopaki witajcie dziś

Hanusia ,Małgoś Izabelka dziękuję za miłe słowa dekoracje się udały dzięki uprzejmości jednej pani sama mnie zawołała i podarowała cały mój wózek wystroiłam u siebie rozdałam trochę i jeszcze świetlicowe okna także super ucieszona jestem tymi maluchami ...a które Hanusia podobają ci się bo przyznam wszystko dałam na dekorację musiałabym rozpruć i zapestkować-wypestkować

Tu narazie jest ściernisko... 19:02, 16 paź 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Do góry
Witajcie Kochani Dzisiaj na bezczela wzięłam sobie urlop w pracy (na żądanie - szefowa była "przeszczęśliwa) ale wiedząc jakie są prognozy pogody postanowiłam porobić trochę w ogrodzie. I tym sposobem udało mi się już prawie uszykować ogród do zimy. Mam nadzieję że to juz ostatnie plewienie w tym sezonie.
Dla niedowiarków pogodowych zdjęcia z dzisiaj. Od rana pracowałam w ogrodzie w bluzce z krótkim rękawem. Lojalnie uprzedzam że będzie dużo fotek bo pogoda była cudna.
Na pierwszy ogień - oczar.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 19:01, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Klimat ogrodu to również tworzą również odpowiednio dobrane dodatki, a tych nie brakuje

Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:56, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Nie można wyobrazić sobie "cottage garden" bez dalii...


Ogród z wilkiem zamkn. 18:54, 16 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Wiecie .......wszystko można skadrować ,tylko ładne uchwycić ,ale ja nie jestem doskonała i pokazuję też wiele niedoróbek i nietrafionych decyzji ,ale myślę ,że po to tu jestem ,żeby udoskonalać i poprawiać mój ogród .....
Poza tym pisałam kilka razy ,że jak się tak styram w ogrodzie ,to jest mi lepiej ( odskocznia ) .....a nikt oprócz Was Kochane tego nie rozumie ......
na dobranoc
Tu też przewiduję zmiany troszkę ......


Zza płota widać dopiero jak krzywo ..... do poprawy


Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:54, 16 paź 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Kasya napisał(a)
fajnie nasturcja z winobluszczem
Kasiu wyjątkowo w tym roku wykazała się, często trzeba było zwalczć mszyce ale opłaciło się, muszę jeszcze zebrać nasionka, żeby w przyszłym roku był co wysiać

Ranczo Szmaragdowa Dolina 18:53, 16 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Sylwia pokazała kilka zdjęć, to i ja pokażę ogród sprzed tygodnia. Pięknie wygląda w kolorach jesieni a nam przez miłość do astrów jest szczególnie bliski. Dzięki konsekwentnemu doborowi roślin (astrów, dalii, rudbeckii) , ogród utrzymuje klimat ogrodu wiejskiego (czy jak mówią Anglicy "cottage garden"). Dodatki traw przybliżają go do prerii a dodatki do klimatu polskiej sielskości czy góralszczyzny. Sylwia z Wojtkiem konsekwentnie budują polski cottage garden, który czerpie ze współczesnych ogrodów, jednocześnie pozostając spójnym z otoczeniem.
Ogromny szacunek dla wykonanej pracy i włożonego serca. Za każdym razem gościmy u Was z radością

Ta alanka była idealnym wyborem i staje się znakiem rozpoznawczym ogrodu



Stroiki i wianki różne nie tylko świąteczne 18:49, 16 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Jesienny wianek

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies