Wiecie .......wszystko można skadrować ,tylko ładne uchwycić ,ale ja nie jestem doskonała i pokazuję też wiele niedoróbek i nietrafionych decyzji ,ale myślę ,że po to tu jestem ,żeby udoskonalać i poprawiać mój ogród .....
Poza tym pisałam kilka razy ,że jak się tak styram w ogrodzie ,to jest mi lepiej ( odskocznia ) .....a nikt oprócz Was Kochane tego nie rozumie ......
na dobranoc
Tu też przewiduję zmiany

troszkę ......
Zza płota widać dopiero jak krzywo

..... do poprawy