Dwa ogrody
23:25, 15 paź 2017
Jolu, nasiona mogą być po prostu puste, w zwykłych dyniach też tak jest. Nie ma sprawy, upoluję ją znów w B, ale widziałaś, u mnie nie zawiązała wcale, chociaż kwitła, za późno ją wysiałam. Za to Hokkaido i zwykłe zaowocowały do bólu, wywoziłam do pracy i rozdałam rodzinie, znajomym

