Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Podwórkowa rehabilitacja 19:23, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Aaa i ryska ku pamięci
Kupiłam sobie dzisiaj fotel na balkon w brico plus dwa powojniki
Kacper i Vyvyan Pennell.
Ten drugi już kiedyś kupiłam w ilości 3 sztuk ale z kiepskiej szkółki i zmarniały na starcie.
Tym razem sadzonki są ładne z dużym systemem korzeniowym i z pąkami.
Niebawem fotki
Fotel zaś w salonie, bo leje.


Podwórkowa rehabilitacja 19:13, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 19:11, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Doniczki na schodach
Podwórkowa rehabilitacja 19:08, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 19:07, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Spam powojnikowy
Podwórkowa rehabilitacja 19:05, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
I takie tamy
Podwórkowa rehabilitacja 19:03, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
W kąciku zaczęły kwitnąć do kompletu ostróżeczki.
Podwórkowa rehabilitacja 18:56, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 18:54, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Podwórkowa rehabilitacja 18:52, 02 cze 2024


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Deszcz pada drugi dzień i rośliny w przedogródku rosną w oczach. Uchlapane błotem, bo widać gołą ziemię ( widok u mnie rzadki).
Tawułki chyba najbardziej oberwały od wiosennych przymrozków. Wypuszczają pędy kwiatowe na jesiennych jakby liściach.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 18:40, 02 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Ledwo pokropiło nadal zmagamy się z suszą. Zapasy deszczówki ze zbiornika 10m3 niedawno się skończyły.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 18:36, 02 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Dzisiejszy zbiór.

Cukinia z własnego siewu zaklimatyzowała się w tunelu.

Różnica w owocowaniu dwóch odmian porzeczki czarnej.
Klasyczna stara odmiana Titania.

Sadzona wiosną Tihope już mocniej wybarwiona.

Posadziłam między pomidory w gruncie i marchewkę kilka sztuk aksamitek.
Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 18:32, 02 cze 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6129
Do góry
Polon napisał(a)

Dobre, bo ani bucików ani wiadra nie widziałam !!! Tylko ten róż mnie zastanowił co to za piękny kolor rośliny
Życie z dziećmi to wyzwanie i sprzątanie do zdjęcia poglądowego na forum to chyba nadgorliwość
Masz pięknie i bardzo elegancko

Dziękuję za miłe słowa, choć to dopiero początek ogrodowania i dopiero 2 rabaty zrobione. Pozdrawiam ze świeżym bukietem z tego co na zewnątrz znalezione na spacerze.
Ogrodowe wariacje 18:17, 02 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Ogrodowe wariacje 18:16, 02 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Tutaj będzie lawenda - fioletowe doniczki, brakuje mi takiej właśnie plamy. Na brzegu gdzie doniczki będzie sesleria. To jest widok z leżaka i go lubię


U Justyny róż u mnie fiolety


Ogrodowe wariacje 18:12, 02 cze 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
U mnie zakupy na fioletowo do tego jeszcze lawenda na rabatę przy domku. Szałwia pójdzie na jedną donicę, gdzie nie posadziłam jak obsadzałam pozostałe. Chciałam koniecznie od tego samego gościa bo jest super. Uczciwie powiedział aby wstrzymać się trochę z wysadzeniem bo się lepiej ukorzeni. Sadzonki ładne, duże po 8 zł. Reszta nie wiem jeszcze gdzie

Malinowy zakątek 17:59, 02 cze 2024


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 700
Do góry
Pracę powoli postepuja, zamontowane obrzeże i kamien dalmatynczyk, w tym kwadracie co został bedzie grys bazaltowy.


Te roślinki jak niżej Jeżówki, będę przesadzac na jesieni wiecbich tutaj nie będzie

Moze uda mi się coś naszkicowałam na dniach, jakiś pierwszy zarys.
Tu na razie jest klepisko.... 17:56, 02 cze 2024


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1896
Do góry
Po etykiecie spodziewałam się że chippendale będzie miał okazałe kwiaty. Póki co maluszki. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie pokaże coś więcej. Kolor ma śliczny

Nowa działka, nowe wyzwania, nowi my ;) 17:46, 02 cze 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 7048
Do góry
Tu na razie jest klepisko.... 17:45, 02 cze 2024


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1896
Do góry
No to tak bardzo spoglądam na róże, że nie zauważyłam tuż za nią naparstnicy
Jak pojawia się siewki przerzuce na zachodnią żeby dodać tam koloru.


Wpadłam dzisiaj po tygodniu opadów w warzywnik i niestety zebrałam pół dużego wiadra ślimaków bez skorupy. Wysiałam ok 20 opakowań różnych fasolek i zostały mi 4 malutkie rządki. Zostały same kikutki. Połasiły się na buraczki. Oszczędziły dynię, cukinię i ogórki.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies