Podwórkowa rehabilitacja
19:23, 02 cze 2024
Aaa i ryska ku pamięci
Kupiłam sobie dzisiaj fotel na balkon w brico plus dwa powojniki
Kacper i Vyvyan Pennell.
Ten drugi już kiedyś kupiłam w ilości 3 sztuk ale z kiepskiej szkółki i zmarniały na starcie.
Tym razem sadzonki są ładne z dużym systemem korzeniowym i z pąkami.
Niebawem fotki
Fotel zaś w salonie, bo leje.
Kupiłam sobie dzisiaj fotel na balkon w brico plus dwa powojniki
Kacper i Vyvyan Pennell.
Ten drugi już kiedyś kupiłam w ilości 3 sztuk ale z kiepskiej szkółki i zmarniały na starcie.
Tym razem sadzonki są ładne z dużym systemem korzeniowym i z pąkami.
Niebawem fotki
Fotel zaś w salonie, bo leje.