Ogród średniowieczny i nie tylko
19:53, 22 lip 2017
Miro warzywnika już nie mam z braku czasu, a rabatki warzywne służą jako szkółka i czasem coś tam posadzę, np mam tam lubczyk, tymianek, bukszpany młode, naszczepki winogron i truskawki i nawet nie fotografuję bo nie ma co pokazać
Tutaj jakieś tam zdjęcie ale na chwasty nie patrzymy
