Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa

Luteczka 11:34, 22 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
AnnaCh 15:09, 22 lip 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No w końcu się odezwałaś
Roślinki cudniaste, nie ma jak lawenda
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 18:16, 22 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Luteczka napisał(a)
Zakątek z poidełkiem


Ale piękne poidełko,Ewa fajnie,że jesteś ogladam i podziwiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Luteczka 11:45, 28 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Cześć Aniu, cześć Krysiu
Jak ja się za Wami wszystkimi stęskniłam.
Byłam teraz kilka dni na urlopie i nie bardzo miałam dostęp do internetu ale już jestem
To cudowne odpocząć od wszystkich trosk i problemów, nie myśleć o pracy, o tym co trzeba w domu i ogrodzie zrobić, taki chillout totalny i podziwianie przyrody.
Dzisiaj gorąco ale w prognozie zapowiedzi że we wtorek ma być jakaś masakra, 34 stopnie w cieniu. Dobrze że jestem na miejscu to podlewanie załatwione. Niestety nadal nie założyliśmy kropelkowego, nie mam kiedy wziąć się za to. Doba jest dla mnie stanowczo za krótka.
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Luteczka 11:57, 28 lip 2017


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
A my znów byliśmy w Bieszczadach w tym roku


Piękne widoki i pyszne jedzenie. Szkoda tylko że te okolice robią się coraz bardziej popularne bo ja nie lubię tłumów. Preferuję raczej ciszę i spokój. Siedzę sobie właśnie na moim tarasie i mam ciszę, spokój, ptaszki ćwierkają, świerszcze cykają, normalnie nic mi się nie chce. Można nigdzie nie wyjeżdżać ale jednak to inny klimat, widoki...
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
kasja83 13:20, 28 lip 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wszelki duch....teraz odkryłam, że powróciłaś na forum. Fajnie, ze jesteś!
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AnnaCh 13:42, 28 lip 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Luteczka napisał(a)
Piękne widoki i pyszne jedzenie. Szkoda tylko że te okolice robią się coraz bardziej popularne bo ja nie lubię tłumów. Preferuję raczej ciszę i spokój. Siedzę sobie właśnie na moim tarasie i mam ciszę, spokój, ptaszki ćwierkają, świerszcze cykają, normalnie nic mi się nie chce. Można nigdzie nie wyjeżdżać ale jednak to inny klimat, widoki...
Mam tak samo, czasem łapię się na tym, że u mnie na podwórku jest najlepiej i najładniej Cisza, spokój, ptaszki, las...
Klimat należy zmienić czasem dla higieny umysłu, ale ja też bardzo ubolewam, że coraz więcej miejsc zadeptanych przez ludzi Nad morze nie jeżdżę, bo te tłumy z parawanami mnie by wykończyły, ale niestety w górach zaczyna być podobnie. Ja w tym roku znowu w Tatry, chyba nie są mi pisane te Bieszczady Ale namiar mam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_t 15:56, 12 lut 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Cześć Ewa wrócisz do nas na wiosnę?
Co słychać?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Nikita 07:56, 12 kwi 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ewa, już wiosna!!! Gdzie się pani podziewa...hmmm???
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Luteczka 13:10, 09 wrz 2018


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
Cześć WSZYSTKIM

Niestety na wiosnę nie udało mi się wrócić. Ale też nie bardzo miałam co pokazywać. No chyba że rozkopy w ogrodzie.
Zakładamy instalację gazową w domu i przyłącze do sieci. Przez ponad tydzień bałagan i zryty ogród.



Normalnie jak zobaczyłam te zasypane i podeptane roślinki to się popłakałam.
A przecież zrobiłam specjalne miejsce dla ekipy. Wykopałam roślinki na szerokości ponad 2 m, tymczasowo posadziłam w pojemnikach.
Ale nie. Trzeba było na przełaj chodzić po całej rabacie.


____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies