Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród na piasku i z wielkim murem 16:08, 20 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Haniu też ścinam przekwitnięte czosnki i wsadzam do wazonu na zimę. Lubię takie naturalne ozdoby Fajnie też wygląda kolba przekwitłej igły Cleopatry (pustynnika)
Skąpana w słońcu 16:05, 20 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Ewo co to za jeżówki? Cudne są.
Skąpana w słońcu 16:00, 20 lip 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry









Skąpana w słońcu 15:55, 20 lip 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry








Skąpana w słońcu 15:48, 20 lip 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry






Miłkowo - sezon 2016-2022 15:48, 20 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
MonikA napisał(a)
Hakone ogromne, piękne to wszystko u ciebie, rośnie jak na drożdżach

Nawet te młode, co rok temu robiłam sadzonki, już fajnie widać i pakowałam w nie siewki jeżówek, teraz dumam, czy nie za dużo
A w tle widać giganty limki, ale kwiecia będzie, no i buksy juz jakoś trzeba ściąć, czasu mi brak, w pracy nudy, to siedze na forum
Ogród z łezką II 15:46, 20 lip 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 5549
Do góry
Monardy i...





...jako rekompensata za brak wątku różyczki

Miłkowo - sezon 2016-2022 15:45, 20 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mirka
U mnie samosiejki, takie chyba są najlepsze lubię je za wytrzymałość na suszę; Elaty na słońcu tez mam, trzeba je podlewać, inaczej je przypali, a scinam wiosna tak 3-4cm nad ziemią
Skąpana w słońcu 15:42, 20 lip 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
I jeszcze odrobina dzisiejszego poranka







Gożdzikowa - wiejski ogród 15:40, 20 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
gobasia napisał(a)
DZiękuję za mile wpisy

Nasiona bede zbierać ...ona dłuo utrzymuje kwiat to nasionka dopiero na jesieni...jak zbiorę dam znać ... chętni niech się wpiszą lub przypomną póżniej





Wpisuję sie na listę, bo jakas ta rudbekia inna i fajna
Sianokosy budza miłe wspomnienia, choć to ciężki okres u was.
Ogród to moja bajka 15:38, 20 lip 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Do góry
Piękność tylko w trzech kolorach. Rozwary piękne kwiaty zanikające na zimę zupełnie aby w lecie zachwycać swoimi kielichami.
Skąpana w słońcu 15:33, 20 lip 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
olga80 napisał(a)
Ewa same piękności pokazujesz zachwytom nie ma końca.Mam pytanie co do boronesse u mnie puszcza strasznie długie pędy i raczej wątłe łodygi czy masz czymś ją podpartą i jak nisko przycięłaś na wiosnę ?


Tereniu, moja ma bardzo ładny krzak. Sztywne pędy, ładny, zgrabny krzak, nie wymaga podpór. Ja ją wiosną przesadzałam, więc przycięłam bardzo nisko, zresztą zawsze ją tak cięłam, przy samej ziemi. Moja ma wysokość max do połowy ud.

Róże podpieram takim wspornikami jak widać u Binici








Miłkowo - sezon 2016-2022 15:31, 20 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
ren133 napisał(a)


Ach ta hakone ... cuuuuudna u Ciebie

Reniu, no też je lubię ale i miskanty mam ogromne i tez je lubię, molinie tez lubię, elaty też jednym słowem, uwielbiam trawy



Ogród to moja bajka 15:29, 20 lip 2017


Dołączył: 14 lis 2016
Posty: 445
Do góry
Dopiero połowa lipca a kwiaty szaleją. Dla porównania zdjęcia z maja i z dnia dzisiejszego.
Słoneczny Ogród 15:27, 20 lip 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Magleska napisał(a)
Mam kaktusy , ale jeszcze mi żaden nie kwitł ( foch ) muszę im nagadać piękny kaktus ,wiciokrzew ,mieczyk i cała reszta

Dziękuję bardzo Miło jak coś kwitnie
Słoneczny Ogród 15:23, 20 lip 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Aurelllia napisał(a)
wow - piękny ten kwiatek kaktusa

I dla Ciebie kwiatek, bardzo proszę Aurelko
Skąpana w słońcu 15:20, 20 lip 2017


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
Kindzia napisał(a)
Matko...jakie różyska cudne!

Napisz jak Ci się Giardina sprawuje, to mój niedawny nabytek.


Oj, cudne, cudne, kuszą i kuszą
Giardine mam od ubiegłego roku. W tamtym rku zakwitła dwoma kwiatkami i raczej mnie nie oczarowała. W tym roku zbudowała dość solidny krzaczek, ale niezbyt wysoki jak na różę pnącą. Krzak sięga mi do połowy ud, ale jest masywny. Pędy są sztywne i bardzo dobrze trzymają kwiaty. Każdy pęd zakończony jest gronem kwiatów, które są dobrze widoczne dzięki masywnym pędom. Kwiaty śliczne, ale nie wiem, czy pachną bo jeszcze nie sprawdzałam. Dzisiaj powącham Nawet nieźle sobie radzą na słońcu i deszczu. Chyba będziemy z nich zadowolone.

Kasiu, jeżeli chcesz jeszcze jedną fajną i zdrową oraz piękną różę to polecam Alexandra - Princesse de Luxembourg

Dla Ciebie dzisiejsze zdjęcia obu pięknotek









Moje małe królestwo 15:20, 20 lip 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8356
Do góry
olga80 napisał(a)
i jeszcze

przetacznik z floksem

super połączenie ...
mam też rybi ogon ,i coś dostał plam na lisciach,a u Ciebie jak?
po przekwitnieciu ścinasz go?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies