kora na pewno pomorze ...szkoda czasu na plewienie tego ale czy ja dobrze widze ze iglaki tez oberwały ?
mój ludwiczek dalej dziurawy brakuje 10 szt ..jeszcze nie kupiłam bo nie spotkałam ...ale jak nie dokupie w tym roku to w przyszła wiosne tez tak oszukam i jakos to bedzie moze
Tak trochę dla usprawiedliwienia lenistwa latałam po ogródku z aparatem Ale zaraz się przebiorę i choć z godzinkę muszę go "pogłaskać " ( raczej walczyć ze wspólnym wrogiem- szczawikiem, na razie przegrywam)