Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój mały zakątek :D 00:32, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Do góry
i cos nowego się u mnie pojawiło.
Za płotem stoi drewniana szopa sąsiadów, widać ja kiedy na milinie nie ma jeszcze liści więc "przedłużyłem" szopę tworząc taki oto płotek. teraz czekać aż zszarzeje
Kaszubski mikrokosmos 00:32, 18 lip 2017


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 28
Do góry
"Sąsiadka"


Mój mały zakątek :D 00:25, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Do góry

A mały już buszuje po trawniku
Mój mały zakątek :D 00:21, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Do góry
Kaszubski mikrokosmos 00:21, 18 lip 2017


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 28
Do góry
Wreszcie lato
Mój mały zakątek :D 00:16, 18 lip 2017


Dołączył: 14 sie 2014
Posty: 1654
Do góry
Witajcie kochani.
W końcu wstawię te długo obiecywane fotki . Az mi wstyd, że tak długo to trwało

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:52, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczne obrazki U mnie hortki już na całego dzisiajA Vanilki pierwsze wystartowały

U Was Sylwia cieplejszy klimat i wiosna wyjątkowo dała się we znaki wszystkim roślinom.
Cieszę się że wogóle jakoś się pozbierały po wiosennych mrozach.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:48, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Makao_J napisał(a)
Nie ubłagalnie zbliża się czas na hortensje. To piękny czas ale oznacza zbliżający się koniec lata

Mamy pełnię lata Aniu i tym się cieszmy
Moim hortensjom daleko jeszcze do kwitnienia.
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:46, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
anka_ napisał(a)
Dziewczyny a siewki jeżówek to kwitną w drugim roku po wysianiu?

U mnie zawsze kwitną w drugim roku Aniu.

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:44, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
jolanka napisał(a)
Ale masz jeżówy Tez jestem ciekawa co mi zakwitnie z siewek Pewnie jak u Ciebie, odmiana podstawowa

Jeżówy w tym roku bardzo wybujały Jolu.
A z siewek będzie niespodzianka
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:43, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Anabell napisał(a)
Asiu- kancik jak w trawniczku z rolki tak dopieszczony.
Czas jeżówkowy, one wszystkie zachwycają, a Ty masz dużo odmian.

U mnie wysiały też się z ubiegłorocznych nabytków, zobaczę co zakwitnie.

Trawniczek Haniu już stracił na świetności. Coraz więcej chwastów i koniczyna, a ja nie mam czasu na oprysk i żal mi suni bo cały czas biega, a zmęczona poleguje na trawce. A Andrzejowi się taki podoba
Siewki jeżówek to wielka niespodzianka, dostałam od koleżanki żółte a zakwitły białe i różowe jak na zdjęciu wyżej. Najlepiej te odmianowe dzielić wiosną to wtedy pewniak będzie. Tak zrobiłam z kilkoma odmianami i już mi ładnie kwitną.
Tu Piccolino, kiepska fotka to światło słabe.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:42, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
rzut okiem do dużego


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:40, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry


rośliny uciekają mi za siatkę
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:37, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry



Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 23:37, 17 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Margarete napisał(a)

Cudne...

Oj tak Małgosiu
Tu dosadzałam jesienią siewki żółtych. Wyrosły białe i różowe. Taka niespodzianka
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:34, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
Ciut przydomowego


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:31, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
zaczynają liatry, a hosty już na całego


Anna i Ogród 23:27, 17 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
Makao_J napisał(a)
Tu posadziłam resztę seslerii jesiennej



Tyle razy byłam dzisiaj u Ciebie i jakoś śladu nie zostawiłam, ślicznie masz a przy tych płytach trawki bosko wyglądają. Seslerię u Finki zamawiałaś? Czy z innego źródła?
Ptasi gaj 23:17, 17 lip 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Póżne ostróżki





Santolina jeszcze nie kwitnie każda inna piękny kunert






Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:14, 17 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89796
Do góry
clematisy poszły na drzewa

kiedyś to będzie okno do kuchni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies