Mój mały zakątek :D
00:32, 18 lip 2017
i cos nowego się u mnie pojawiło.
Za płotem stoi drewniana szopa sąsiadów, widać ja kiedy na milinie nie ma jeszcze liści więc "przedłużyłem" szopę tworząc taki oto płotek. teraz czekać aż zszarzeje
Za płotem stoi drewniana szopa sąsiadów, widać ja kiedy na milinie nie ma jeszcze liści więc "przedłużyłem" szopę tworząc taki oto płotek. teraz czekać aż zszarzeje


