Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród Małej Mi 2017 18:18, 17 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Twój widok z okna bardzo mi się podoba.

To ja wyciapię jedną różę, może nawet dwie.

Ze ślimakami i ja pierwszy raz w życiu toczę ostrą walkę ( w zielniku znalazłam co prawda tylko 5 szt. - co im tak smakuje? Krwawnik i modrak, wcześniej łubiny. Ile ominęłam?) ale plus jest taki, że wreszcie grunt ma dobrą wilgotność. A gdzie cała reszta kryjówek ślimaczych? Najbardziej pilnuję host, języczek bordowych i dalii oraz fasolki.



Nagusy są wszędzie, a głownie siedzą w norkach w ziemi, a jak mają mokro to pod liśćmi. A w nocy szaleństwo.. jedzą dosłownie wszytko. I chyba nie ma rośliny której by nie zjadły.

Z setek Luciferków mam chyba 3 .. ale są I zastanawiam się czy nie machnąć na nich ręka i nie obsadzić rabaty pod sosna hostami, do podziału już mam sporą kępę.. ładna ta hosta



Ogród z łezką II 18:14, 17 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry


Christa w pełni

Ogród Małej Mi 2017 18:12, 17 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ivo napisał(a)


Aniu ta hortensja biała to White Dome ? Cudna jest. Ja posadziłam wreszcie u siebie 12 sztuk i nie mogę się doczekać aż podrosną.


Nie, to hortensja Hayes Starburst, jest kilka razy mniejsza.. Jutro sfocę Dome.

Poszłam od razu, trochę już ciemno..
To White Dome



A to Hayes



Makro lepsze na Hayes.. ale w realu jako cały krzew Dome jet ładniejsza I kwitnie już od miesiąca. A Hayes zaczyna.
Ogród z łezką II 18:11, 17 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry

Ogród z łezką II 18:09, 17 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry


Ogród z łezką II 18:08, 17 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ostatnia jeżówka z Lublina zaczyna Potem reszta. U mnie kwitną już wszystkie



Ptasi gaj 18:04, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Trawnik w podlewaniu







Łooo matko!!! Jaki dywanikPięknie

Pozdrawiam
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 18:03, 17 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Kasik napisał(a)
Dzisiaj zdjęcie Haneczki Na tarasie, u tatusia......




Wow !!!! ten obraz jest niesamowity
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:01, 17 lip 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
yolka napisał(a)
Zadzwonię jutro jestem zagoniona że szok
ok
Myślałam, ze byłaś blisko, a ja miałam wyciszony telefon

Pozdrówka
Pszczelarnia 18:01, 17 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)


Nie wiem jak z tymi chwastami ale w tym roku po regularnych opadach deszczu mają się dobrze. Chwasty zawsze znajdą lukę.

A tymczasem szukam luki dla biżuterii rabatowej, cieszę się z tych makówek bardzo!





Ewa a skad masz te fajne makowki?
Ogród Małej Mi 2017 18:00, 17 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Szybki gość

Dlaczego nie mamy fotek przy doniczkach gierczusiowych????????? To niewybaczalny błąd!!!

Ogród Cioci cz. 3 17:42, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 17:41, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Jakie fajne spotkanie. Gosiu, Twój ogród pięknie się zmienił, ale to już wiesz. Buziaki


Aguniu zmienił się bardzo to fakt. Twój natomiast nie musi się zmieniać bo od początku był cudny a ciągle coś pięknego dodajesz
Powojniki dla Ciebie
Ogród Cioci cz. 3 17:37, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Ogród Cioci cz. 3 17:36, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
A tak wyglądają monardy razem. Każda jest w innym kolorku
Ogród Cioci cz. 3 17:33, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)
Uroda rudowłosych kobiet jest cudowna.


Kochana jesteś
I moje ruszające się od ilości pszczółek czosnki.Muszę dosadzić więcej

Ogród Cioci cz. 3 17:31, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
abiko napisał(a)
No proszę same odwiedzinki, jak miło
Wy macie dwie najbardziej znane cudne świecące fryzury.. Ty i Agania

A Kasia.. rewelacyjny kolorek


Podobno Kondziu trafił do Sylwi bo zobaczył na ogrodzie rudą czuprynę
Dla Ciebie moje ulubione monardy

Ogród Cioci cz. 3 17:27, 17 lip 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Kindzia napisał(a)
Ale Ci świecę przy tych Anabelkach


Nooo super to wyszłoMam pachnidełka


Ta jeżówa oszalała.
LeŚnicZaNka 17:20, 17 lip 2017


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies