Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 13:28, 17 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2017
Posty: 139
Do góry
Elinka napisał(a)
Danusiu buki kocham i szukam dla nich miejsca i w tym miejsu rzeczywiscie pasuje dawyck gold -ale ... Tu sa trzy "dziury" miedzy jalowcami i przy pozostalych dwoch przedieraja sie wisnie pissardi sasiada i inne drzewa i nie ma jednolitego tla za plecami to tam tez beda pasowac buki bo powinny byc chyba trzy jednakowe nasadzenia.



a moze pecherznica kalinolistna luteus szybko szeroko rosnie mozna przycinac formowac
Jeżówka - Echinacea 13:27, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Eccentric



Jeżówka - Echinacea 13:23, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Hot Papaya



Jeżówka - Echinacea 13:20, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Raspberry Truffle


Kwiaty we włosach 13:16, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
rojnikowo







Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:16, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
To tu- to tam- łopatkę mam ! 13:15, 17 lip 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
AgataP napisał(a)


a na jaki kolor??


Taki sam, co był. Jedynie słuszny-szary.

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:14, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:13, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Strong Annabell

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:07, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Kwiaty we włosach 13:07, 17 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
przycięta niedawno pęcherznica



przycięte tuje



w oddali szpaler forsycji



liatra



Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:04, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry

Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:02, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry




Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 13:00, 17 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Moje hortensje ogrodowe NN





Ogrodowe przygody 12:50, 17 lip 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
iwonadm napisał(a)


to normalne że ona się tak kładzie?
Ogród z uśmiechem 12:48, 17 lip 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
jolanka napisał(a)
Kiedy wracalam dzisiaj z Lubelszczyzny "zakręciłam" do pieknego kompleksu palacowego niedaleko Grójca. Zabaczylam tam ogród różany
Przyznaję, że dowiedziałam sie o nim od szkółkarza dostarczającego tam róże a u którego to robiłam już wcześniej zakupy.

Nie miałam za duzo czasu więc tylko kilka




Pięknie, pojadę tam w sierpniu , mam nadzieję że róże powtórzą kwitnienie
Ogród z łezką II 12:48, 17 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ślicznie Ci tu



Fakt, robiłaś zdjęcia. Dowód na to, że byliśmy
Tu na razie jest klepisko.... 12:43, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1892
Do góry
Kilka zdjęć z tego jak było:



Aktualnie front:


Tył:
Tu na razie jest klepisko.... 12:40, 17 lip 2017


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1892
Do góry
Witam,

Mam na imię Kasia i jestem posiadaczką działki o powierzchni 1001m2. Na niej powstaje dom o powierzchni ok 155m2. Na działce nie ma kompletnie niczego. Okolica to również totalne klepisko ponieważ jest to raczkujące osiedle domów jednorodzinnych (ok 130 działek budowlanych). Do tej pory "stoją" 4 domy na całym osiedlu.
Na czym mi zależy? Na stworzeniu ogrodu, który będzie elegancki od strony frontowej. Tył musi zmieścić taras, "altanę", miejsce na basen, trampolinę, plac zabaw i warzywnik. Marzę również o rabacie z różami. Aktualnie jesteśmy na etapie podnoszenia terenu z przodu. Tył ze względu na duże koszty będzie dużo niżej położony. Dookoła będziemy musieli stworzyć murki oporowe.
Wejście znajduje się od strony północno- wschodniej- cień jest tylko na szerokości ok 2-3m od elewacji.
Tak to wygląda:
Ogród mały, w cieniu i na ciężkiej glebie 12:40, 17 lip 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
pestka56 napisał(a)
Że się niedyskretnie zapytam jaką masz kosiarkę, że na gwarancji i już się psuje. Moja pracuje już chyba z 7 lat i poza co rocznym serwisowaniem po sezonie (czyszczenie i ostrzenie) nie bywa w serwisie. Tylko raz była naprawiana. Wjechałam na kamień i skrzywiłam wał od ostrzy. Od tamtej pory, po wyprostowaniu, ma ciut inną głośność.


Okazało się że to nie kosiarka się zepsuła tylko kabel/przedłużacz nie przewodził prądu M. zrobił i po kłopocie.

A na czwarte i piąte piętro polecam Ghislaine de Feligonde. Pieknie pachnie, robale jej nie jedzą, nie choruje i jest mrozoodporna. Dostała pergole w tym roku .

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies