Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kompozycje w donicach 23:47, 16 lip 2017


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 28
Do góry
Bakopa,liatra i trzmielina

Mój 4 arowy azyl... 23:42, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Liliowce


Petunia, ale jaka!


Miniaturowe margerytki


i przetaczniki


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:41, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Jedno jest pewne będzie o wiele szerzej i bezpieczniej dla samochodów
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:39, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


zasypanie ziemi na skarpę i rozplantowanie reszty

i zabrakło włókniny trzeba dokupić jeszcze
Mój 4 arowy azyl... 23:38, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Wracamy, Basia wypłoszyła sarniego kozła.
I znów teren ogrodu







Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 23:36, 16 lip 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
Johanka77 napisał(a)
Posadzone 14 mus iść do sąsiada i poprosić go, żebym mogła mu popielić przy płocie

(...)


Na jedną rzecz zwrócę uwagę - nawadnianie nie może iść po prostej, bo jest nieefektywne. Najlepszy sposób to układać "wężykiem/slalomem" pomiędzy roślinami. W ten sposób roślina nawadniana jest na maksymalnej powierzchni. Przy obecnym rozłożeniu linii nawodnienie jest tylko w jednym punkcie.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 23:35, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:34, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
i gotowe......


nieeeeee, gdzie tam
zakładanie stempli

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 23:33, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Mój 4 arowy azyl... 23:32, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Idziemy nad rzeczkę. Po obu stronach ścieżki morze falujących traw.



O, jakie wielkie te brzozy!


Rzeczka Kocinka i słynna już Aleja Brzóz - spojrzenie w kierunku zachodnim


Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:30, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
wykopać dołki
i akurat lać zaczęło i nawet gradem posypało

taki korzeń mam po tych wykopkach do ogrodu

i dopiero wbetonowanie słupków

Ogród Małej Mi 2017 23:27, 16 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Reszcie pomacham i spadam..

Miałam różne fazy na liliowce.. ogólnie mam na nie focha .. miniatury są najlepsze za bezproblemowość.. i pająki.. za wielkość.. rozstanę się chyba z większością liliowców.. ale te powyżej zostaną..

Miniatury..




Mam jeszcze dwa rodzaje żółtych miniaturek.. a i trzecie Stella di Oro.. tych też mam sporo. Tylko do żółtych już nie doszłam z aparatem.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:26, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
potem zdjąć resztę płyt



wykopać jeden pas malin i jeden stary spory korzeń po wiśni
Mój 4 arowy azyl... 23:24, 16 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Basiu, i mnie miło było ponownie się spotkać, a przy okazji poznać Agatę. Pogoda nam dopisała, czas szybko upłynął, jak zwykle zresztą gdy spotykają się miłośnicy ogrodów.

Ściągnęłam zdjęcia i lecę z nimi. Zapraszam.

Spojrzenie w kierunku wschodnim na tworzący się ogród




Basia z Agatą


Rzut oka na wyróżniające się w pierwszej kolejności rośliny
Krwawniki i pięknie pachnące Pysznogłówki





Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 23:23, 16 lip 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogród Małej Mi 2017 23:22, 16 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Sima napisał(a)
Kocica ma rasowo wygięty w pytajnik ogon - śliczna czarnula


Bo jest rasowa... tylko jeszcze nie zarejestrowany model Dzięki temu jedyny w swoim rodzaju unikat.


I coś białego.. biały pająk.. pełny kamuflaż
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:22, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Wczoraj ostro wzięliśmy się do pracy, ale ani jedna płytka nie dołożona

co innego trzeba było najpierw zrobić

trzeba było podebrać skarpę, żeby wjazd poszerzyć

Ogród Małej Mi 2017 23:18, 16 lip 2017


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Mój przewrotnik tydzień temu ścięty też miałam bardzo wyrośniętego.

Chciałam podać nazwę środka poleconego przez ogrodników "ProAgro" best.
Na moim wątku jest fota. Podlewam co 3 tygodnie.


Nawet go mam z czasów ratowania jodeł przed obiałką Wypróbuję, bo cholery znów się uaktywniły.

Stężenie?? Oprysk czy podlewasz? Bo nie podają... o stosowaniu doczytałam..





Kwiaty we włosach 23:16, 16 lip 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
może jeszcze różnorodności









Dobranoc wszystkim ogrodomaniakom.
Ranczo Szmaragdowa Dolina 23:13, 16 lip 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies