Ogródkowe rewolucje
17:46, 15 lip 2017
Dziewczyny dziękuję, że jesteście. Powiem szczerze, że myślałam, że nikt nie zagląda, więc sama do siebie nie zaglądałam 
Makusia trzmielinie pewnie nic nie było, tylko to takie moje głupie postanowienie
Toszko nad trzmieliną pomyślę
, może na wiosnę ładnie ją dotnę 
Aniu dziękuję, nad drzewkiem cały czas myślę, dzisiaj nawet okoliczne szkółki objeździłam, ale nic nie kupiłam. U mnie NIC nie ma
. Już nawet powiedziałam sobie, że kupię tego grujecznika i będę go włókniną owijać, albo judaszowca, ale niestety. Drzewko nadal poszukiwane.
Mirelko dziękuję,
Johanka witam Cię serdecznie, dziekuję i zapraszam częściej. Toszki się słucham , słucham
Asiu w szerszych kadrach niektóre rabaty jakoś wyglądają, dzięki
Aniu witam "sąsiadkę" z tego samego województwa. napisz mi na pw skąd jesteś, może mamy niedaleko do siebie
Dla Was
Makusia trzmielinie pewnie nic nie było, tylko to takie moje głupie postanowienie
Toszko nad trzmieliną pomyślę
Aniu dziękuję, nad drzewkiem cały czas myślę, dzisiaj nawet okoliczne szkółki objeździłam, ale nic nie kupiłam. U mnie NIC nie ma
Mirelko dziękuję,
Johanka witam Cię serdecznie, dziekuję i zapraszam częściej. Toszki się słucham , słucham
Asiu w szerszych kadrach niektóre rabaty jakoś wyglądają, dzięki
Aniu witam "sąsiadkę" z tego samego województwa. napisz mi na pw skąd jesteś, może mamy niedaleko do siebie
Dla Was