Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródkowe rewolucje 17:46, 15 lip 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Do góry
Dziewczyny dziękuję, że jesteście. Powiem szczerze, że myślałam, że nikt nie zagląda, więc sama do siebie nie zaglądałam

Makusia trzmielinie pewnie nic nie było, tylko to takie moje głupie postanowienie

Toszko nad trzmieliną pomyślę , może na wiosnę ładnie ją dotnę

Aniu dziękuję, nad drzewkiem cały czas myślę, dzisiaj nawet okoliczne szkółki objeździłam, ale nic nie kupiłam. U mnie NIC nie ma . Już nawet powiedziałam sobie, że kupię tego grujecznika i będę go włókniną owijać, albo judaszowca, ale niestety. Drzewko nadal poszukiwane.

Mirelko dziękuję,

Johanka witam Cię serdecznie, dziekuję i zapraszam częściej. Toszki się słucham , słucham

Asiu w szerszych kadrach niektóre rabaty jakoś wyglądają, dzięki

Aniu witam "sąsiadkę" z tego samego województwa. napisz mi na pw skąd jesteś, może mamy niedaleko do siebie

Dla Was



Jak Ogrodnik Gordon swój ogród zakładał 17:43, 15 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2017
Posty: 91
Do góry
Zakupy do posadzenia w weekend:



Weszłam wczoraj do Centrum Ogrodniczego i okazało się, że chyba przyszedł czas na odrobinę "czerwieni" do mojego ogrodu. Nie planowałam co kupię, a kupiłam 3 rośliny właśnie w "czerwieni"

Pęcherznica Red Baron
Czerniec Brunette o różowych kwiatach
Żurawka Berry Smoothie
Hosta Frances Williams


Okazało się, że żurawka jednak nie wpasuje się tam gdzie planowałam ją posadzić. W poniedziałek wymienię ją na złotą i muszę dokupić jeszcze czerwonego berberysa kulkę

......to się nie kończy prawda? Zawsze można coś dosadzić....

Tu ma być ogród :) 17:24, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Rozpoznawanie bylin 17:24, 15 lip 2017


Dołączył: 23 cze 2017
Posty: 91
Do góry
Dziękuję Jolu Napisałam do Nikity z prośbą o spojrzenie fachowym okiem na tę moją hostę

A tymczasem mam kolejne pytanie. Co to jest takie to:



Czy to jakaś odmiana bluszczu?
W cieniu - zacieniona 17:24, 15 lip 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Joku napisał(a)
Ten pień w różach i krzewuszce (dobrze pamiętam?) jest niesamowity.

Tam są dwa pnie po ściętych świerkach...w środku jest cytryniec.
Dla porównania:2016 i 2017.

Tu ma być ogród :) 17:20, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry


Tu ma być ogród :) 17:18, 15 lip 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Do góry
lindsay80 napisał(a)




Cudnie Edytko :
A co to za czosnki?
Ukojenie 17:17, 15 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Do góry
Pozdrowienia z Łysej Góry

Tu ma być ogród :) 17:15, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry


Tu ma być ogród :) 17:10, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry




Tu ma być ogród :) 17:09, 15 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
lindsay80 napisał(a)


Zupełnie nic - w końcu się pozbierały po tym jak je przymroziło.
Na jednego mam widok z okna kuchennego, lubię tą jego zieleń

Podaj mi tak na oko, jaką ma szerokość korona..muszę porównać
Beskidzkie marzenie 17:04, 15 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Kosmosowo.....




Ogród na piasku i z wielkim murem 17:03, 15 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Do góry
Uwagi mojej wymaga rabata opróżniona z jałowca.
Na razie koncepcja częściowa, tzn. elementy wysokie - będzie klon.
Obok jest perukowiec, pęcherznica Diabolo na pniu, mała pęcherznica jakieś irgi, no i sporo liliowców, a na obrzeżu lawendy> Są tam też jakieś trawy, wysokie. A na "plecach" rozpięte na siatce clematisy.
Nie za dużo tego dobra?
Myślę o wywaleniu części liliowców, lawenda zostaje, a pomiędzy może bukszpany,które muszę przesadzić z rabaty przed domem


Ta stalowa konstrukcja - umiłowana twórczość mojego inż. od konstrukcji ciężkich, wnerwia mnie, ale sama tego nie usunę, a twórca twierdzi, że jest niezbędna
Tu ma być ogród :) 17:01, 15 lip 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry






Beskidzkie marzenie 17:00, 15 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Jeżówkowo....





Czosnkowo




Działka prawie w Borach Tucholskich 17:00, 15 lip 2017


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
pierwszy "nieuczesany " wystawił łepek
Beskidzkie marzenie 16:57, 15 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Różowo.....





Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 16:57, 15 lip 2017


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Do góry
Wygląda na lekką chlorozę. U mnie część hortensji ma podobny wygląd przy drugim, lipcowym wzroście pędów. Po tygodniu, dwóch to mija. Zawsze można podlać żelazem, zwłaszcza, że brak kwiatów i nie ma możliwości ich zbrązowienia.

Poniżej "Paris" - piękny krzew, gigantyczne liście (prawie 20 cm), ale będzie tylko jeden kwiat w tym sezonie:
Bawarka 16:56, 15 lip 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


Bawarka 16:54, 15 lip 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies