Szmaragdowy Zakątek
01:08, 14 lip 2017
Margarete – Małgoś ...18 km na południowy zachód...18 ! Ha, ha.
A tak serio to nie mam pojęcia dlaczego taka różnica w kwitnieniu...może stanowisko mają bardziej słoneczne...bo strefa klimatyczna na pewno ta sama.
Co do rabatek, to na moje chciejstwa ciągle tworzę nowe...drugi raz poszerzałam już istniejącą (drugi raz tą samą). Ale tak się towarzystwo rozrosło, że większość wystawała poza obrzeża rabatki i kosząc trawnik za każdym razem troszkę im stópki podcięłam.
No, ale zobacz sama...zdjęcie z 2013 roku
i 4 lata później – dwa dni temu poszerzana rabatka (iglak nie mieści się nawet na zdjęciu)
troszkę przez te 4 lata wszystko "bujnęło" (po ilości kostki brukowej widać, że rabatka powiększyła się 300%...a sam iglaczek urósł chyba 20-krotnie)
A tak serio to nie mam pojęcia dlaczego taka różnica w kwitnieniu...może stanowisko mają bardziej słoneczne...bo strefa klimatyczna na pewno ta sama.
Co do rabatek, to na moje chciejstwa ciągle tworzę nowe...drugi raz poszerzałam już istniejącą (drugi raz tą samą). Ale tak się towarzystwo rozrosło, że większość wystawała poza obrzeża rabatki i kosząc trawnik za każdym razem troszkę im stópki podcięłam.
No, ale zobacz sama...zdjęcie z 2013 roku
i 4 lata później – dwa dni temu poszerzana rabatka (iglak nie mieści się nawet na zdjęciu)
troszkę przez te 4 lata wszystko "bujnęło" (po ilości kostki brukowej widać, że rabatka powiększyła się 300%...a sam iglaczek urósł chyba 20-krotnie)