Na stronie 255 masz mój wpis o lampach Według instrukcji Karo można taki o proporcjach NPK 4-6-8 lub 4-5-8. Ja znalazłam w ogrodniczym taki pierwszy lepszy:
Przepikowałam trochę hosty i naparstnice. U host etap trzech czterech listków to chyba konieczność przed pikowaniem. Ledwo dwa cienkie korzoneczki miały, góra większa niż dół.