Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród - Azyl Amatora 10:01, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Róże nadal kwitną

Blaski i cienie nowego życia 10:01, 21 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Urszulla napisał(a)


Taką ziemię mam naprodukowaną w taczce żeby coś urosło: 'gliniasty kompost', piasek, ziemia dla róż, dolomit. A w dołku paskudna twarda glina- już dalej nie da się nawet kopać.





A u mnie w dołkach głazy.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 10:00, 21 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Madzenka napisał(a)
Za mało zdjęć, zdecydowanie za mało


Wklejają się pomału, teraz muszę znowu plewić, więc świeżych zdjęć będzie mało...
Co z tym ogródeczkiem począć 09:59, 21 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
W doniczkach u mnie kłoski juz są
Tylko mam wątpliwości czy to jest Rubrum
U Ani w donicach były duzo wieksze ,ta raczej juz nie urosnie



Hameln tu pasuje ,pomimo przeciągu ,bo na psiowej jakoś gorzej rosną





Skarpetki przy tujkach coraz ładniejsze


Ogród - Azyl Amatora 09:59, 21 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Robertop napisał(a)
Teraz królują lilie i floksy:




Cudny busz
Ile kwiecia...i jaki dojrzały i rozrośnięty masz ten ogród
Pozdrawiam!
Z Pszenicznej ... 09:57, 21 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
tulucy napisał(a)
Pięknie masz

Dopasowałaś coś do Leosia w końcu? mój będzie sam - samotne trio dookoła byliny, a gdzieś w tle Gartentraume, bo mi się nie chce jej ruszać


Lusia, z Leośkiem to sprawa ciężka bo on ma taki kolor, że kurna nic mi nie pasuje. Pójdą w to miejsce - tam gdzie kulka z trzmieliny w kierunku trzcinnika.
Wsadzę 3 szt, z przodu jest szałwia, w plecach ostróżki i dzwonki.
Obok rośnie maria tereska i na razie jej nie ruszam, bo ona na tej drugiej prostej już rośnie.
Aha pomylona to Ascot, czekam na drugą czy będzie Voyage


Makowo na Kociewiu 09:54, 21 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
makkasia napisał(a)

To jest J.W. Goethe - na razie słabo się krzewi, pędy proste jak strzała w górę ale kwiaty obłędne
MW raz jeszcze

i J.W.G


Kocham kolor rózy MW ....
Moja MW młodziutka ale dzielnie kwitnie 2 kwiatkami cały czas, nie miała przerwy - zapowiada sie wiec na doskonałą róże
Makowo na Kociewiu 09:53, 21 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
makkasia napisał(a)
miks jeżówkowo-różany na dobranoc



Ale cudnie .............
Dla mnie na Dzień Dobry !
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 09:52, 21 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Urszulla napisał(a)



Aguś, ja nic nie myślałam.Po prostu mi się Twoje wrzosowiska podobają. A tu taka od Ciebie fantastyczna wskazówka. Więc teraz będę myślami robiła u siebie wrzosowisko, bo siedzę narazie po prawej stronie rabaty i nie mogę wyjść z niej. A lewa jeszcze nie tknięta


Dobrze Ci idzie Ula, byłam, widziałam i muszę od Ciebie zaczerpnąć siły, bo już się rozleniwiłam

Co z tym ogródeczkiem począć 09:50, 21 lip 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Karolcia z moich jezówek odmianowych kupionych w zeszłym roku została tylko ta jedna .
Z reszta nie mam pojęcia co się stało





Widac tam w dali przed rozchodnikiem żurawki ,ale kompletnie ich zza tego zywopłotu nie widać
Ogród - Azyl Amatora 09:49, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
I kolejne lilie:



Ogród - Azyl Amatora 09:45, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Teraz królują lilie i floksy:



Ogród - Azyl Amatora 09:43, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Teraz oczka prawie nie widać


Ogród - Azyl Amatora 09:39, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Warzywnik daje radę:


Ogród do odnowy 09:39, 21 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14137
Do góry
Jedne zaczynają, inne powtarzają










czy ten dereń jesień już poczuł?




motylek bardzo był cierpliwy, poczekał aż po aparat pójdę




czy ktoś wie czemu ten złocień ma takie pąki kwiatowe. Rośnie w lekkiej ziemi, w półsłońcu


Ogród - Azyl Amatora 09:37, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Dużo pracy przede mną...



Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród 09:34, 21 lip 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7892
Do góry
ren133 napisał(a)
I dosadziłam tuje przy ściance

Jesssu jak pięknie cuuuuudownie to wyglada jak u najlepszych projektantów
Ogród Mirelli 09:33, 21 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Do góry
MirellaB napisał(a)
Liatry i motyle


Śliczne zdjęcie
Ogród - Azyl Amatora 09:32, 21 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Do góry
Po chwilowej nieobecności ogrod wyglada jak dżungla



Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 09:24, 21 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Miłego dnia wszystkim, zmykam do ogrodu.<3



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies