Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość 06:59, 17 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Pogolone buksiki
Połowa działki - czyli mam powoli dość 06:58, 17 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Tą rabatkę mam z głowy nareszcie bo nie dawała mi spokoju .W przyszłym roku trochę koloru .Nareszcie mogłam wyrównać wszystkie buksy choć te w tyle jeszcze do poprawki ale to na wiosnę ;d
Malutki pod lasem 01:46, 17 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
AnnaCh napisał(a)
Pokażę Wam jak ładnie z nową elewacją prezentują się moje donice przy wejściu do domu


A teraz rewolucja, przesadziłam na tej rabacie prawie wszystko. Dużo liliowców oddałam sąsiadce, forsycję też
W trakcie:


I przed chwilą:


Całość z bliska pokażę jak skończę Powiedzmy poniedziałek lub wtorek.
Padam, jestem cała w błocie, mokra, ale zadowolona
M mi pomógł z tujkami, bo sama nie dałabym rady wyjąć ich z dużą bryłą.

Donice przed domem wyszły extra, super się prezentują na tym szarym tle.
Ogród, mydło i powidło. 01:24, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Budleja, Wisteria.


Ogród, mydło i powidło. 01:19, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Perukowiec Lilla


Werbena Patagońska
Ogród, mydło i powidło. 01:13, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Ernest Markham, Krakowiak.


Ostrokrzew Golden Gem, wisteria Domino.
Ogród, mydło i powidło. 01:04, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Rosarium i The Fairy.

Hortensja Blue Bird i clematis Viola
Ogród, mydło i powidło. 01:00, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Clematis Sweet Summer Love.

Rozplenica i klon palmowy.

Ogród, mydło i powidło. 00:46, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Strong Anabelle.

Clematis aromatica i trieternata ‘Rubromarginata’

Gipsówka.
Ogród, mydło i powidło. 00:41, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
Betka a u Ciebie na liściach coś było?

Summer Song, Pink Passion.

NN i samosiejki.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 00:40, 17 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Kochana jak pięknie u Ciebie - klimacik superaśny


Basiu pomimo deszczyku jest taka spokojna noc, że spanie wcale mnie nie łapie
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 00:38, 17 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogród, mydło i powidło. 00:37, 17 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Do góry
AnnaCh napisał(a)
Matko, strasznie u Ciebie musiało wiać
Dobrze, że nic poważnego się nie stało.
Jeżówki masz przepiękne
Pozdrawiam

No wiało, latałam od okna do okna i się martwiłam, na szczęście nie jest źle ale to i tak pikuś w porównaniu do Waszej przeprawy z grzybkami.
Co do jeżówek to ich pierwszy rok u mnie, no to jeszcze moją trzecią dorzucę Profusion.

Pink flower Circus i Evergold.

Lilie NN


Betka napisał(a)
Kasiu czy ta róża nie ma szarej pleśni? moje tak wyglądały opryskałam topsinem i im przeszło . czytałam że te róże które mają bardzo pełny kwiat są wrażliwsze na grzyby .



Nie mam oczywiście pewności bo doświadczenie jeszcze nikłe ale wydaje mi się że ona tak się "starzeje" a może i deszczu nie lubi, bo liście ma zieloniutkie, bez najmniejszych śladów choroby.
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 00:35, 17 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



W oflisowym ogrodzie 00:35, 17 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
na dobranoc


Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 00:32, 17 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry



Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 00:27, 17 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Mieliśmy dzisiaj gości nie ogrodowiskowych, było zimno i padał deszcz, miło mi było, że sami wyszli na taras,
pomimo zimna i deszczu



Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 00:26, 17 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Moja dzisiejsza praca

Bądź z siebie dumna wygląda pięknie
Masz ostrokrzew, moja siostra miała w sprzedaży stożki z niego, cudnie wyglądały
Namawiam eM na Rosarium ale kręci nosem.
Ogród, mydło i powidło. 00:24, 17 lip 2016


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3481
Do góry
Kasiu czy ta róża nie ma szarej pleśni? moje tak wyglądały opryskałam topsinem i im przeszło . czytałam że te róże które mają bardzo pełny kwiat są wrażliwsze na grzyby .


Jestem w polu 00:24, 17 lip 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Do góry
A taki mam widok z okna

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies