Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

To tu- to tam- łopatkę mam ! 21:25, 15 lip 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jeżówki pojawiają się w wielu miejscach ogrodu. Świetnie dopełniają się z wieloma innymi roślinami.





i liliowcowo



Rozpędzają się okrywowe róże na przystudziennej rabacie



Ooo tak! Wspaniale dopasowują się do każdej rabaty... Kiedyś ich nie lubiłam ale teraz nie wyobrażam sobie że mogłabym ich nie mieć... Pięknie u Ciebie, malowniczo.
Moja bajka 21:24, 15 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
Katkak napisał(a)

Widzę, że córcia bardzo lubi ogród i cieszy mnie to ogromnie. Z tą pomocą to różnie bywa .

Dziecko mokre i brudne, ale szczęśliwe .
z uporem maniaka robi ciągle przemeblowanie w tych kamyczkach

Widać, że grzybek wodny przyciąga Igunię, ja też bym nie wytrzymała, trzeba paluszkami sprawdzić
Jak więcej błędów nie popełnić...... 21:23, 15 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:22, 15 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Fale bukszpanu wdzierające się w niebieskości kwiatów




Moja bajka 21:21, 15 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
abiko napisał(a)
Kasia a kiedy tniesz hibiskusa w tą kulkę?

Aguś w zeszłym roku cięłam go cały sezon żeby się ładnie zagęścił i uformował, ale wiadomo - wtedy nie było ani jednego kwitka. W tym roku chciałam kwiaty, więc jest taki rozczapierzony. Będę go ciąć po kwitnieniu, pewnie gdzieś w październiku.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:21, 15 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jeden z najpiękniejszych ogrodów, jakie widziałam, już drugi raz

Projekt Tom Stuart-Smith





Zielnik przy tarasie 21:21, 15 lip 2016

Dołączył: 16 cze 2014
Posty: 7
Do góry
Czy może ktoś z czytelników zna tą roślinę ? piękna , ale w żaden sposób nie mogę jej zidentyfikować.
Zielnik przy tarasie 21:19, 15 lip 2016

Dołączył: 16 cze 2014
Posty: 7
Do góry
Witajcie , zdecydowaliśmy się na przeniesienie zielnika na druga stronę tarasu , podkłady zastąpiliśmy grubą deską dębową , teraz musi być dobrze )) , ziółka pyszne , rosną jak na drożdżach .

Kilka fotek.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:19, 15 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
I do kompletu



Zdjęcie róży zrobił Witek



Gożdzikowa - wiejski ogród 21:17, 15 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Do góry
gobasia napisał(a)
Hania do poludnia padało a teraz duchota ,ze trudno oddychać ,pot zalewa oczy.Siekiera by chyba zawisła w powietrzu

a to miał Być CZARNY CHARAKTER

a to ani czarne ani charakterne



Piękna!!! Mam nadzieję, że jednak mąż pomoże,bo zdrowie jednak najważniejsze.
Kolorowy ogród na piasku 21:17, 15 lip 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
viva napisał(a)


Jolanko, oferuję fotelik





Poniewaz Joli akurat nie ma to ja skorzystam , siadam i zostaję w tym raju.
Jak więcej błędów nie popełnić...... 21:15, 15 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Do góry
I takie tam

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:13, 15 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Na oko robi Nawet obserwowaliśmy ogrodnika przy pracy i rozmawialiśmy z nim Zajmuje się wyłącznie trawnikiem i przycinaniem topiarów Czy to same nudy, czy nie?

Ten topiar (ptak z cisa) ma około 50 lat.




No niezły widoczek turkusowa elficzka wyjątkowa.
W oflisowym ogrodzie 21:12, 15 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
kamila66 napisał(a)



Te dwa zdjęcia szczególnie mnie urzekły, chociaż inne też mi się podobają. Lubię klimat Twojego ogrodu
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 21:11, 15 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
W takiej scenerii była 6 rocznica Ogrodowiska





Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu 21:10, 15 lip 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Do góry
Ano ja też . Muszę jeszcze przejrzeć w moim bajzlowniku, bo wydaje mi się, że gdzieś jeszcze miałam więcej doniczek, to wlecę w któryś dzień

A jednak ten carex nie jest taki jak moje. Będę dzielić

Kolorowy ogród na piasku 21:09, 15 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14163
Do góry
viva napisał(a)


Zapraszam, można nie wychodzić



Zostaję muszę się napatrzeć. Przepiękne przejście rabaty hostowej w bardziej nasłonecznioną. Tak chyba jest?
Ja i mój ogródek, a może ogród 21:08, 15 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Do góry
Dominika11 napisał(a)

Jakiś czas mnie nie było, no nieźle to wszystko urosło.Bardzo fajnie to wygląda Pozdrawiam Domi!
Ogród zielonej AniaK 21:08, 15 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Anna_ogrodniczka napisał(a)



Witaj Aniu
Przeczytałam cały wątek zapowiada się piękny ogród, bo jesteś odważną ogrodniczką, tu mam na myśli formowanie tych potworów

Rabatka bez kamieni wygląda ślicznie

Pozdrawiam i będę kibicować
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies