Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród ze skarpą 18:51, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród ze skarpą 18:49, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród wśród pól i wiatrów 18:48, 14 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Do góry
jolka napisał(a)
U nas dziś Tour de Pnologe Od rana dezorganizacja w mieście, a dodatkowo od 13tej dużo ulic wyłączonych z ruchu. Wolałam się ewakuować z pracy nim w ogóle miasto będzie nieprzejezdne. Idę ciąć kulki


Miłego dnia wszystkim


Nie tnij teraz buksów - pada. Grzyba mogą złapać Jeśli zdążyłaś juz pociąć to pryskaj koniecznie na grzyba.
Lawendowy zawrót głowy 18:48, 14 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Jezowki kocham )

Ogród ze skarpą 18:47, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 18:46, 14 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Mam busz nic nie przyciete )

Lawendowy zawrót głowy 18:45, 14 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Deszczowo pochmurnie i zielono ) na szybciocha....


Ogród ze skarpą 18:44, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród ze skarpą 18:41, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród ze skarpą 18:39, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród ze skarpą 18:36, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Lawendowy zawrót głowy 18:36, 14 lip 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3931
Do góry
lojalna_ napisał(a)
sciskam bardzo mocno )) bardzo )) normalnie az sie wzruszyłam ))


pieknie ciepło i wakacyjnie u mnie kumulacja szkoda ze nie lotto ...troche sie spokojniej robi buziam mocno i troche ogrodu przesyłam.








Wszystkie fotki śliczne, ale ta przebija wszystkie inne, zestawienie kolorów idealne!
Ogród ze skarpą 18:34, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród ze skarpą 18:32, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Nasz przydomowy ogródek 18:31, 14 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Irenko one odporne na suszę są. Nie podlewam ich wcale. Ani żywopłotu ani tych kulek i dają radę.

Aniu czasem im chlusnę gnojówki. Może to ich dopinguje.

Kasiu dziękuję bardzo. Nasz ogródek jest niewielki a i rośliny mało pracochłonne. Pamięć jeszcze jest dziękować Bogu i to nie tylko sprzed lat ale na bieżąco. Gnojówka i 6 miesięcy może postać i jest dobra. Gdybyś się zdecydowała podlewać, to zamieszaj dobrze patykiem. Namawiam gorąco - a wczoraj przed ulewą było podlewanie.
Na tej rabatce czekam na rozkwit hortensji Bobo. Przesadzane były na wiosnę i pewnie dlatego się ociągają.

Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:31, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

I na koniec las w zeszłym roku przez przyjazdem Małej Mi

I rok później - gdy posłuchałam jej rady i ogoliłam świerki

Tyle - spadam bo juz wołają
Ogród ze skarpą 18:30, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 18:27, 14 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry

Zawilce japońskie...
Ogród ze skarpą 18:25, 14 lip 2016


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Do góry
Sielsko - anielsko 18:25, 14 lip 2016


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 238
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies