Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku 23:37, 13 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Do góry
Kochani moi odezwę się później, najprawdopodobniej dopiero po weekendzie. Ścigam się z czasem, jestem totalnie mega niewyrobiona a za chwilę zjadą się goście. Czasu na życie ostatnio mi brak ale wpadłam zaprezentować wam dzisiejsze dzieło. Robiliśmy w deszczu i do późna ale udało się skończyć. Oto moje ciurkadełko je jak oceniacie?










Buziaki wszystkim ślę


Ogród pełen złudzeń i niespodzianek 23:36, 13 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
A mnie się udało pocykać przed pakowaniem


Ogród Sylwii od początku cz.II 23:35, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
Syla napisał(a)
Uwikłana w przetwory i inne zostawię kilka ujęć . Sezon na jeżówki w pełni .

Udało mi się przyciąć kilka poczochrańców , prace wstrzymane do ustabilizowania pogody


Elegancko i od linijki
Jak z katalogu
Mirkowy ogród (początki) 23:35, 13 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Berberyski rosną że hej. Zastanawiam się czy ich troszkę nie ciachnąć dla zageszczenia jak myślicie ciachać.
Ogrodowy song 23:31, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
frezja napisał(a)




Romantycznie

Dołączę się do życzeń szybkiego wyzdrowienia
Sprzeczność w ogrodzie 23:30, 13 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Do góry
Piaskownica córki
Mirkowy ogród (początki) 23:29, 13 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Szałwia,belamkanda i białe.kwiatuszki nazwa mi umknęła.

Moje ukochane miejsce na ziemi 23:29, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Kostka kupiona chwilę temu odleżała swoje i doczekała się w końcu.
Ułożyłam przy słupie od razu inaczej.
Namęczyłam się bo strasznie sucho i okrutnie twarda ziemia.

Sprzeczność w ogrodzie 23:28, 13 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Do góry
U mnie coś tam rośnie
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 23:26, 13 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
Do góry
śliczności!

malkul napisał(a)
zdjęcia wykonane przez naszego przyjaciela


Wiem, u każdego w wątku pisze, ze kocham lawendę. No uwielbiam ją - co zrobić?
Ogródkowe perypetie:) 23:26, 13 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Aga to moja vanillka tydzień temu, a jutro zobaczysz sobie sama

na fotce dopiero się rozwija
Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:25, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
anna_t napisał(a)
Aniu dziękuję za listę białych u mnie jesteś nieoceniona!


Ale na front do białych bylin szkielet zimozielonych trzeba, bo będzie smętnie.

Jeżówka Merinqe z listy


Tojeść orszelinowata

Moje ukochane miejsce na ziemi 23:25, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Upały i mocne wiatry zmęczyły moje róże.

Ogród z uśmiechem 23:25, 13 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Psiamama napisał(a)
O rany a jak zwie się to cudo? Jaki ma nochal uroczy



Ba, i tu mamy problem Nie wiem ;( Muszę je ponazywać
Blyxa i elipsa 23:24, 13 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
blyxa napisał(a)
dużo lawendy



O matulu! Ale Ty masz lawendy! Nie moge jak to pięknie wygląda
Rok temu posadziłam 55 krzaczków wąskolistnej w szpalerze, ale na taki efekt jak u Ciebie przyjdzie mi jeszcze poczekać
Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:23, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
agata19762 napisał(a)



Ania ta Twoja rabata bardzo mi się podoba.
A ten widok od strony domu zachwyca.
Zawsze pokazywałaś od strony garażu.
Inne oko inne widzenie


To samo sobie pomyślałam..


Firletki wyrwałam.. odsłoniły się złocienie i perwoskia.. wypadło sporo rabaty.. nikt nawet nie zauważy

Mirkowy ogród (początki) 23:23, 13 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Ogród z uśmiechem 23:22, 13 lip 2016


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Do góry
O rany a jak zwie się to cudo? Jaki ma nochal uroczy

Ogród Małej Mi - sezon 2016 23:19, 13 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
blyxa napisał(a)


ten kawałek mogłabym wyciąć i żywcem przekleić do swego ogrodu
Śliczne masz wszystko Aniu - jak czytam, ze tyle roślin Ci wypadło to się dziwię, gdzie w tym gąszczu miałaś miejsce
Strat oczywiście współczuję - ale zapewniam Cię - ogród wygląda bardzo ładnie


Ha, ha, ha.... jak jest gęsto i coś wypadnie to tak nie widać, ale ja to widzę .. jak przysłowiowy komornik szafę ..

Pada największy klon.. widać jaki po prawej łysy.. jak padnie to też go nikt nie zauważy, że nie ma.. a ma duzo metrów wysokosci i szerokości. Prawej strony już prawie nie ma. Ale za nim płakać nie będę .. za wielki do ogrodu..


Mirkowy ogród (początki) 23:18, 13 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Haniu trawki,dalie, berberysy od ciebie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies