Co i jak? Nowicjuszka
14:57, 12 lip 2016
OMG 
ja w tym roku nawet 1 słoika nie zrobiłam, aż mi głupio.
Ale przepis na ocet jabłkowy to z chęcią bym chciała u teściów sporo jabłek co roku jest to bym zrobiła.
Z porzeczek czerwonych zrób kompot, dodaj jeszcze jakiś owoc, do tego dodaj laskę wanilii, morele suszone, czy co tam lubisz, mocno schłodź i rodzinka wypije.

ja w tym roku nawet 1 słoika nie zrobiłam, aż mi głupio.
Ale przepis na ocet jabłkowy to z chęcią bym chciała u teściów sporo jabłek co roku jest to bym zrobiła.
Z porzeczek czerwonych zrób kompot, dodaj jeszcze jakiś owoc, do tego dodaj laskę wanilii, morele suszone, czy co tam lubisz, mocno schłodź i rodzinka wypije.
