Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w skali mikro cz.II 16:24, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
gierczusia napisał(a)
Powiem Wam ,że od tych wakacji to człek może dojść do bankructwa nudzi mu siem ,jeździ po giełdzie kwiatowej,kupuje głupoty i wianki robi
Ale do tej pory wisiał u mnie taki z jajkami jeszcze ,wiec juz czas był na niego najwyższy


Bardzo letni nowy nabytek, mieta ananasowa musi byc na słońcu, u mnie zimuje nawet w półcienie, ale nie ma wtedy efektu
mówisz pokusy masz...czyli praca jednak musi być...ale poszalej, jak masz luz
Kolorowy ogród do kapitalnego remontu 16:18, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Gocha napisał(a)

To po prostu uwielbiam
musze pachnących dosadzić, gdzieś mi wyparowały
dzięki za fotkę, nawet nieźle wyszłam
Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 16:17, 11 lip 2016

Dołączył: 11 lip 2016
Posty: 9
Do góry
Tu zdjęcia z początków kwitnięcia
Mały ogród Kasi 16:04, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Mały ogród Kasi 16:03, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Jeszcze parę fotek telefonem z innych miejsc w Berlinie. Zachwyca mnie kultura ogrodnicza i ilość zieleni miejskiej w tym mieście




Maleńkie, wychuchane ogródki "przydomowe" przy kamienicach. Widać że mieszkańcy sami o nie dbają



Lantanowe drzewka.Nie miałam pojęcia że ta roślina może być tak duża. W zeszłym roku miałam lantany w doniczkach przed domem a tu drzewa. ...





Doświadczalnia bylinowo-różana 15:46, 11 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Anda napisał(a)
Obiecałam Reni - Rysce wstawić fotki porównawcze driakwii i knautii

Scabiosa columbaria Pink Mist


Na ostatnim zdjęciu nad driakwią unosi się purpurowa knautia.

Pamiętam te kwiatki z łąk na wsi. Moje dzieciństwo. Zbierałam całe bukieciki.
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 15:46, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Basilikum napisał(a)
to mieszkam


a tu mieszkaja nasze owce, pod drzewem w dolnym lewym rogu widac ich chalupke


a jakby ktos nie mogl usnac to moze sobie na ten obrazek popatrzec


albo lepiej ten



Rewelacja!!!!!!!!!!
Mały ogród Kasi 15:44, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
większą część terenu zajmuje dziki naturalistyczny ogród angielski, w którym cudownie się odpoczywa


Mały ogród Kasi 15:43, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
W ogrodzie znajduje się kilka połączonych ze sobą zbiorników wodnych



Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 15:42, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
margaretka3 napisał(a)
Rabaty przed ziołownikiem od strony domu.

Na bogato pewnie też super pachnie tam
Mały ogród Kasi 15:41, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry


męczennica



kretami i koniczyną chyba nikt się nie przejmuje



Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę 15:40, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
margaretka3 napisał(a)

Ja musze znowu przecinkę liści zrobić, gąszcz mam zbyt wielki w pomidorach. Na tak to jest, jak trzeba upychać. Kto to widział pod balkonem posadzić 60 krzaczków
Róża Patricia Kent bardzo mi się podoba. Długo trzyma kwiat.

Śliczna, jak i koperek z czosnkiem; kwiecia masz full teraz
mnie sporo siewek zjadły ślimaki, coś jeszcze wschodzi, ale co z tego, jak pąki zżarły
Ogród Małej Mi - sezon 2016 15:39, 11 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Słoneczka zostawiam za komplementy i mykam..
Mały ogród Kasi 15:39, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
I cudowne rabaty bylinowe w angielskim stylu- ciągnące się dziesiątkami metrów, kolorowe, urozmaicone. Panuje na nich niemiecki porządek i po chwili obserwacji można zobaczyć że rośliny sadzone są w określonym, powtarzalnym rytmie.










Miłkowo - sezon 2016-2022 15:37, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mirka napisał(a)
Nic nie na mieszałaś Dobra rada z wiaderkiem .Cały czas się uczymy Irenko

Cieszę się, to prosty i dobry sposób na początku, gdy z czyms trudno idzie

patriotycznie
Astrid i Ice Lady
ślimaki juz liście róż jedzą ..golasy oczywiście



Moja glebo terapia 15:37, 11 lip 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Do góry

Mój czarny bez w końcu zaczął rosnąć mam nadzieję, że w przyszłym roku pokaże kwaity

Dalie jak na razie wyglądają dobrze czekam aż zakwitną
Ogród Małej Mi - sezon 2016 15:37, 11 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Poczytałam, ale napiszę więcej innym razem...

Podaję nazwę sosny co się też podobała dziewczynom.. sosna drobnokwatowa Blue Giant




Mały ogród Kasi 15:33, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Spacer prowadzi do ogrodu angielskiego. Mijamy południowoeuropejski w charakterze pawilon






Zauroczyły mnie seledynowe donice drewniane, kombinuję jakby sobie taką sprawić










Mirkowy ogród (początki) 15:32, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mirka napisał(a)
Aniu fajnie Cię widzieć ☺Różowa liatra wysiewałam nasionka k witła następnego roku. Z roku na rok kępa się powiększa .Biała liatra kupiłam karpy w B.i kwitła tego sameo roku.Liatra nie lubi wody jak ma mokro to wygniwają cebulki.Moja własciwie ma wody tyle co z nieba i rośnie na piaszczystej ziemi bo u mnie byle jak ziemia jak widać dobrze jej u mnie.

Piękne liatrie, z moimi latam po całym ogrodzie, nadal nie wiem czy ostatnie miejsce
będa dopiero kwitnąć, część połamana przez psy i koty
podziwiam twoje z wysiewu
Mały ogród Kasi 15:30, 11 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
Weekendowo ogrodowo w Berlinie

Charlottenburg Schloss

Na wejściu ogród lekko formalny, dalej angielskie rabaty bylinowe, w głębi niemal dziki, cudowny las...




widok na oranżerię. dziesiątki wielkich donic są przenoszone do wnętrz na zimę





Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies