Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Tonący w bieli 21:08, 10 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Do góry
Jeżówka Alba doczekała się miejsca pod brzozami


Zapomniałam napisać że tworzy się wrzosowisko
Wrzos pączkowy Sandy
Ogród do odnowy 21:07, 10 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
dereń elegantissimus, w środku całkiem białe liście - chyba powinnam go wiosną prześwietlić?



magicial candle gotowa - coraz bliżej



anabelki po mocnym wiosennym cięciu dopiero rozkwitają




na szczęście okazuje się, że jacyś smakosze ślimaków się trafili - drozdy totalnie oswojone, mogę stać w ogrodzie a one w pobliżu spokojnie robaczki z trawnika wybierają



drugie kwitnienie polemona





Pokażę nasz ogród 21:07, 10 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Narodowa kolekcja odwiedzona. Więcej zdjęć w wątku "Arboretum w Wojsławicach"

Hortensjada 21:05, 10 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Phantom



Early Sensation i jej sąsiadka na pniu Diamant Rouge ( ta zieleńsza)
Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa 21:04, 10 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
AsiaK_Z napisał(a)
Ooooo udało się No to wyszło tak..... ogrodzenie czeka na swoją kolej ....




A w zeszłym roku było tak....


no super poprawa będziesz miała zielony parawan

kwiatuchy śliczne też pooglądałam
Do raju daleko - u Ewy 21:03, 10 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Masz moją Haidi puki co


Ale śliczna Dziękuję I też nasz przy kostrzewie i bukszpanie
Kwiatowy ogródek Monteverde 21:03, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ewa777 napisał(a)


Piękny masz rozwar U mnie słabo przezimowały. Dziękuję za odpowiedź w sprawie Sweet Dream

Biały i różowy jest o wiele niższy i dopiero będą kwitły
Gaura
Arboretum w Wojsławicach 21:02, 10 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 21:00, 10 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28260
Do góry
ogród masz taki jakie kocham - nie od sznurka, tylko ma w sobie taką kontrolowaną dzikość. I takie cudne smaczki w nim: tu latarenka, tam poidełko, dzwoneczki. Coś pięknego. Stworzyłaś przecudowne miejsce . Dziękuję, że mogłam być w tym zaczarowanym ogrodzie
Ogród do odnowy 20:59, 10 lip 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14138
Do góry
dzisiejsze


zdjęłam im zawieszki i teraz nie wiem co jest co, a szkoda bo wczesne równo z anabelką









to jakaś dziwna kocimiętka, ciągle kwitnie i brzęczy bąkami, szkoda jej zcinać - a w nogach ma już sporo szarych dzieci

Kwiatowy ogródek Monteverde 20:59, 10 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
KasiaWB napisał(a)
Ania, to w lipcu już nie można nawozić róż miksturą z pokrzyw???.... kurcze...

Pokrzywa zawiera dużo azotu, dostarczanie o tej porze spowoduje nadmierne przyrosty zielone zamiast kwiatów i owoców, teraz najlepiej sięgnąć po żywokost Kasiu on zawiera chyba ze 3 razy więcej potasu niż obornik, więc potrzebny jest dla kwiatów, owoców i warzyw, właściwie pokrzywę powinno się do końca maja stosować a potem przejść na żywokost
Novalis
Hortensjada 20:59, 10 lip 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Do góry
Shikoku Flash ( raczej tylko dla kolekcjonerów, liście piękniejsze niż kwiaty)


Sundae Fraise


Bobo ( zmieniłam o niej zdanie, w tym roku po prostu zachwyca)
Co i jak? Nowicjuszka 20:59, 10 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Grujecznik po przekątnej mąż chce dać drugiego. I teraz pytanie dać czy nie dać?

Arboretum w Wojsławicach 20:58, 10 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:58, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
JoannA napisał(a)

Zapomniałam o tych bukietach od Naszych mężów. Ja dostałam taki... najpiękniejszy



juz rosnie ?
Arboretum w Wojsławicach 20:57, 10 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Arboretum w Wojsławicach 20:56, 10 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Arboretum w Wojsławicach 20:55, 10 lip 2016


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4219
Do góry
Co i jak? Nowicjuszka 20:54, 10 lip 2016


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Do góry
Zdjęcia trochę mało ostre choć robione aparatem, bo do końca słońce nie zaszło
widze, że musze trzmieliny wyprostować


Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 20:54, 10 lip 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12511
Do góry
jolanka napisał(a)


Tylko Joasi i mnie

Siedze u mammy mam tablet na kolanach, laze pi watkach, pisze, odpocxywam przy ....i czekam na mecz.

Zapomniałam Jolu o bukietach od Naszych mężów
Ja dostałam taki... najpiękniejszy

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies