Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

NewLife w ogrodzie 09:29, 10 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
KasiaWB napisał(a)


taki widok cieszy mimo tych ulew...
Szykuj kosiarkę
Pozdrawiam

Kosiarka już na luzie stoi gotowa do ataku
Również Cię pozdrawiam Kasiu.
Anulajda w raju 09:29, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Home & Garden
Czasem słońce czasem deszcz 09:21, 10 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
niedługo borówkobranie

trudno zrobić tawułkom zdjęcie bez innych mniej ładnych elementów architektury ogrodowej

Moje małe królestwo 09:18, 10 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Do góry
olga80 napisał(a)




Ale mutant!
Kancikami się nie przejmuj. Przyznam Ci się, że moje czekają na mnie od zeszłej jesieni
Anulajda w raju 09:15, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Mon Petit Chou

Czasem słońce czasem deszcz 09:15, 10 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Do góry
Po krótkim urlopie ogród czeka sprzątanie, cięcie, plewienie.
Na dzień dzisiejszy prezentuje się w tonacji różowej- róże mają przerwę w kwitnieniu, ratują sytuację tawułki, liatry, powojnik i 2 jeżówki
czosnki nie trzymają pionu

wrzosy jakby się brały już za kwitnienie

tulipanowiec który nie chce kwitnąć, ma zapowiedziane ostre cięcie wiosną

w skrzynce warzywnej tak gęsto że aż się wylewa
Rozpoznawanie drzew i krzewów liściastych 09:14, 10 lip 2016

Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 3
Do góry
Dzień dobry,
czy może ktoś wie co to za krzew? Osiąga wysokość około 3m, ma bardzo grube kolce. Musimy go wyciąć, ale żeby dostać pozwolenie trzeba wiedzieć co to jest. Bardzo proszę o pomoc.


Moje małe królestwo 09:10, 10 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
i jeszcze taki widoczek proszę nie patrzeć na brak kancika ale nadal to moja pięta achillesowa



Pomponella cały czas kwitnie




i laguna bezustannie kwitnie



za lawendą rośną 2 Boronesski jeszcze chwila i zaczną 2 tłoczenie już widzę jak będzie pięknie



Dziś jadę do CH może będą jakieś jeżówki moje wszystkie zakwitły na żółto hmm a kupowałam jako różowe
Anulajda w raju 09:05, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Bailando
Ogród wśród pól i wiatrów 08:59, 10 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
nicol21 napisał(a)
Ładnie ta lawenda wygląda - nawet jak róże się rozrosną i lawenda to fajnie będą się przenikać. A swoje pielęgnuj! a co tam!! na pewno się przydadzą. Dobrze się dopatrzyłam huśtawki na placyku z brzozami?! masz czas na bujanie się?
aaa tak - anabelka jest śliczna. Chyba jej jedyna wada to to że lubi się kłaść. Często ją widzę tuż za bukszpanowym żywopłotem, który jej pomaga. Przy domu z cegieł i takim żywopłocie wygląda mega uroczo. Masz bardzo ładny okaz!

Ewelina, swoją lawendę już uwolniłam z kopczyka ziemi Nie rozmnażam, chyba że się sama wysieje, to OK.
Tak jak mówisz, lawenda przenikająca się z różą powinna fajnie wyglądać. Z drugiej strony są kocimiętki, więc docelowo powinna być "utopiona" w niebieskościach. Huśtawkę dobrze dopatrzyłaś na bujanie się zawsze znajdę czasA anabelkom mogę wybaczyć wiele - nawet pokładanie się

Buziaki


Moje małe królestwo 08:57, 10 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
W piątek i w sobotę miałam gości w tym 5 dzieci a to już wyzwanie,nie było czasu na O a bardzo tęskniłam za Waszymi ogrodami.Forum jednak uzależnia.
Kolejny liliowiec a muszę pochwalić się,że zamówiłam kolejne 2 do mojej mini kolekcji


Ascot ciągle w formie



hertiage




i moje lilie mają ok 1,60 i ponad 50 kwiatków


Anulajda w raju 08:53, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Claire Austin
Anulajda w raju 08:45, 10 lip 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3781
Do góry
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających kwiatuchy dzisiejsze i wczorajsze Wam zostawiam
Sebastian Kneipp
Ogród z pergolą 08:24, 10 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13459
Do góry
Małgosia tak to azurit, tnx najbardziej cieszy mnie ta jego mrozoodporność
Justyna cóż za poświęcenie faaajnie Natasze kładę i lecę do Ciebie
Anita moje meteor pink

i druga doniczka

co sądzisz?
Ogród Małej Mi - sezon 2016 08:24, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kindzia napisał(a)
Masz busz, oglądających cieszy taki widok, gospodarza nie do końca koniecznie...z tyłu głowy zapala się od razu czerwona lampka, będzie przesadzanie, dzielenie wiosną

Mnie cisy padają, dobrze, że tylko dwa mam.

Sprawdzałaś tarczniki??

Podlej może na opuchlaki jak tarcznika nie ma..

Moje padały i już były łyse jak kolano i się odbiły..

Celowałam by przesadzić różową jeżówkę z czerwonych i pomarańczowych.... i wycelowałam.. przesadziłam.. czerwoną ...do różowych
Za to jedyna która ładnie kwitnie, bo reszta mizerna ... ale resztę dzieliłam... to jednak nie był dobry pomysł.. może jeszcze się pozbierają, ale jak na razie to ledwo zipią.



Ogród Małej Mi - sezon 2016 08:11, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Jakieś zaległe fotki z zeszłego tygodnia.. a dziewczyny dziś coś pocykają to wrzucą.. nie będę już zapychać wątku..
1/3 tego co zwykle


było


jest



Ogórki padły od przędiorka... poleciałam chemia, może odżyją... (ooo na foto lepiej niż w realu)

Ogród Małej Mi - sezon 2016 08:07, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
eee_taam napisał(a)
czytam o stratach ....szkoda lucifera!



Ten rok jest cały głupi.. róże tylko kwitły...... albo by kwitły jakby ich upał nie zniszczył, nie zdążyły zakwitnąć a już opadały..
Za to taki rok skłania ku przemyśleniom.... co wyciepać bo roboty dużo, a efekty mizerne ..

Wczoraj balowaliście u Aganii.... a ja za to poryłam w ogrodzie.. i już jest lepiej.. mogę gości przyjmować.. cudów nie ma ale cudów u mnie nigdy nie będzie, bo ledwo skończę jedno to już zapuszczone drugie

Zjadałam śniadanie i lecę uprzątnąć na tarasie, bo po wczorajszym wietrze nawiało całego dobra.. gości na taki bałagan nie przyjmę

I dokumentacja dlaczego narzekam..
Było....

Jest..


Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 08:05, 10 lip 2016


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry
harmony


fantasia


magical revolution



bouquet rose




alpenglühen

black steel




Ogród Małej Mi - sezon 2016 08:02, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Gosiek33 napisał(a)
Jam nie winna... bo nie widziałam


Ha, ha, ha.....

Przekopałam rabatę, wybrałam cebulki wyglądające na całe i posadziłam .. może za rok wyjdą, a jak nie, to kupię drugi raz

Taka była.. sosenka do porównania wielkości


A taka jest
Ogród Małej Mi - sezon 2016 08:00, 10 lip 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Madzenka napisał(a)
Życzę deszczu troszkę

Troszkę spadło, ale chciałam wczoraj przesadzić werbenę ze szklarni na ogród... i dołka nie dałam rady wykopać.. 4 cm i dalej kamień.. wiec posadziłam w 4 cm dołki.... chyba padnie. Nawet nie chcę jej oglądać... szkoda, bo była wielka i kwitnąca

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies