Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:39, 09 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agaciu dziękujemy za wspaniałe spotkanie, pełne wrażeń, emocji, pasji i piękna! Twój ogród jest wyjatkowy - pięknie skomponowany, tajemniczy, dziki i cudownie ciekawy... Wy za to jako gospodarze (cała rodzinka) jesteście niesamowicie - brawo Wy
Do raju daleko - u Ewy 20:37, 09 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20288
Do góry
Beatko, zgadłaś Mam nowe zakupy. Mi zależało na hortensji ogrodowej Magical Noblesee. Mój eM, gdy zobaczył hortensję You and Me Together, to stwierdził, że tez musimy ją mieć. I tak doszły jeszcze 2 tawułki "Rotlicht" i
4 lilie "Eyliner"


You and Me Together

Magical Noblesee

Tawułka "Rotlicht"

Lilia "Eyliner"
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:37, 09 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


To tu- to tam- łopatkę mam ! 20:36, 09 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 24536
Do góry
Wzięłam się za czosnek Wykopałam ten ozdobny (chyba Krzysztofa). Miał w tym roku sporo liści i tylko 3 kwiatki. Domyślałam się, co może być powodem. I sprawdziło się! Pięć wsadzonych kilka lat temu cebulek uległo cudownemu rozmnożeniu i brakowało miejsca na wzrost. Zasadzę te cebulki jesienią. Wykopałam tez czosnek jadalny. Bardzo jestem zadowolona z wielkości główek. Będą jak znalazł do kiszenia ogórków.



Zakwitła werbena. Przy tarasie będzie jej sporo. Powinna współgrać z miskantami.






Zrobiłam zdjęcie drugiej hakone. Wstawię zdjęcia obu, może ktoś pomoże nadać nazwę



Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:30, 09 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
eM wypatrzył coś ciekawego co chciałby posadzić


Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:19, 09 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry



U Matki... 20:18, 09 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
tu ciachanie poczeka do poniedziałku


trochę zaczęłam, ale deszczu mnie pogonił
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:15, 09 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry


U Matki... 20:15, 09 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
i takie małe co-nie-co



problem mam-chyba po katalpie?może ognisko jej szkodzi?
Typografia ogrodu 20:13, 09 lip 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Powiedzmy ze czorajsze ogniskowe spotkanie mnie zmeczylo
Wiec dzis ogrod ode mnie odpoczywa a ja sobie dziergam
hihihi tez mnie wczorajsze ognisko zmeczylo ale tak ze ja na dzierganie nie mam sily sliczne branzoletki!
U Matki... 20:12, 09 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
Tu ciachałam w słonku


trza poprawić...albo do okulisty pójść
Ranczo Szmaragdowa Dolina 20:11, 09 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Przedstawiam Wam dzisiaj cudowny, dojrzały, ciekawy i świetnie zaaranżowany ogród ciekawe kto zgadnie czyj


U Matki... 20:10, 09 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
a i brzozowo anabelkowy zagajnik mi rośnie

W cieniu - zacieniona 20:07, 09 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
bogumila napisał(a)
Po wczorajszym dniu...

ech
Kwiatowy ogródek Monteverde 20:05, 09 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
W lipcu ostatnia szansa na nawóz a pokaż zdjęcie swojej Larissy?
moja jedyna lawenda która się ostała

Ogród wśród pól i wiatrów 20:05, 09 lip 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5509
Do góry
monteverde napisał(a)

lawenda śliczna taka "tłuściutka" widać, że ktoś o nią dobrze dbał pozdrówka

Pan powiedział, że jej dają chelat żelaza.
Pozdrawiam kwiatkowo
Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 20:03, 09 lip 2016


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Basilikum napisał(a)

Labirynt a w srodku bad Birnbacher, warto przejsc te wszystkie zawijsy by doterzec do centum


Ten bordowy budynek to Atrium, tu jest fajna kawiarnia i odbywaja sie koncerty, dzis bedzie wystep choru, wlasnie zalapalam sie na probe



bardzo tam spokojnie, dobre miejsce na odpoczynek widzę, że na pierwszym miejscu Gaura pozdrówka
Marzenie o własnym zielonym ogródku :) 20:03, 09 lip 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Do góry
LenaMagda napisał(a)
Bardzo mi miło dziewczyny U mnie pomimo braku czasu, małymi kroczkami próbuje upiększać nasz mały kącik. Realizacja a projekt, to czasem dwie różne bajki... ale pewne zamierzenia projektowe są. Wiem jedno mój ogródek będzie się zmieniał bo uwielbiam kwiaty jednoroczne
A oto przedstawiam poletko cyni dopiero zaczynają kwitnąć



Piękna rabatka się tworzy. U mnie ciągle walczę z jedną frontową i u kresu załamania jestem ;( Lubię cynie a jednak ich nie mam...muszę to poprawić
U Matki... 20:01, 09 lip 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
kanny zaraz zaczyną


datura jeszcze śpi



warzywnik do obróbki na poniedziałek



ale coś zjeść można

i pomidorek na parapecie

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani 20:01, 09 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Bajecznie masz i niesamowicie ciekawie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies