Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W ogródku Iwony 16:59, 08 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11968
Do góry
Ivvvona napisał(a)
Zdjęcia dla Renatki - moja hortka Endless Summer - do porównania.
To jest ogrodowa, która kwitnie na pędach starych i nowych (doczytałam)






Dziękuję bardzo, jest podobna ale moja ma tylko 4 płatki u Twojej zdarza się 5 płatków. Środek podobny, liście też. Nie obserwowałam jej pod kątem kwitnienia na pędach. Znalazłam link gdzie wiedzą dzielą się mądrzejsi ale wniosków nie wyciągnęłam żadnych. Wiem, że ładnie kwitnie, zimuje, niech jej będzie nn.
Tu link
https://www.ogrodowisko.pl/watek/87-nasze-hortensje-urzekajace-kwiatami-przez-dlugi-okres?page=123
W Kruklandii 16:36, 08 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
A możliwe żeby to od słońca było?
Bo jedna hortensja tylko ładnie wygląda u mnie. W całkowitym cieniu prawie cały dzień.
Tu kawałek widać


Reszta ma malutkie, jasne liście.... i mało w ogóle tych liści. Więcej badyli
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:11, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:06, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:04, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Przerwa na kawę... 16:03, 08 lip 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
A sadzonki winobluszczu za darmo oddam. Nawet dopłacę w formie zaproszenia na kawę i ciasto własnej roboty jak ktoś chciałby sobie ukopać ot takie maleństwa


No i trawkę widać w całej swojej "okazałości". Czar marnego telefonu prysł
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 16:01, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:57, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:53, 08 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
malkul napisał(a)
mikołajek do Magnoli przypalony za dużym ogniskiem ale zyje i część kwitnie, na zimę pójdzie w grunt i w przeszłym sezonie powinno być ok


no, odrobinę się poprawiła.
Ale i tak wiem że to Twój M się postarał, że to jego zasługa
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:53, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:48, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:44, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
mikołajek do Magnoli przypalony za dużym ogniskiem ale zyje i część kwitnie, na zimę pójdzie w grunt i w przeszłym sezonie powinno być ok
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:43, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:42, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:37, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:34, 08 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
malkul napisał(a)


bajka!

Ale zresztą wszystko piękne.

Jarzmianki co teraz od Ciebie brałam coś wcale nie chcą, rosnąć, ale żyja to chociaż tyle. Za to kilka kłosownic nawet wypuściło pierwsze kłosy.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:33, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Rododendronowy ogród II. 15:31, 08 lip 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Tych nie sadziłam , one juz tu rosły. To buki .Ja zaczełam zakładac ogród 15 lat temu ale one sa starsze.Natomiast modrzew który juz my posadzilismy dorównał im wielkoscią.Modrzewie bardzo szybko rosna jednak nie radzę sadzic bo im starsze tym brzydsze.Drzewa po prawej i lewej stronie modrzewia tez były przez nas sadzone to sosna czarna i świerk serbski , też są wielkie.


Bożenko ile ta sosna czarna może mieć szerokości? Bo muszę swoją wsadzić i nie wiem ile jej miejsca zarezerwować.
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:30, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry


Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 15:26, 08 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies