W ogródku Iwony
16:59, 08 lip 2016
Dziękuję bardzo, jest podobna ale moja ma tylko 4 płatki u Twojej zdarza się 5 płatków. Środek podobny, liście też. Nie obserwowałam jej pod kątem kwitnienia na pędach. Znalazłam link gdzie wiedzą dzielą się mądrzejsi ale wniosków nie wyciągnęłam żadnych. Wiem, że ładnie kwitnie, zimuje, niech jej będzie nn.
Tu link
https://www.ogrodowisko.pl/watek/87-nasze-hortensje-urzekajace-kwiatami-przez-dlugi-okres?page=123