anna_t, zrobiłam dla ciebie te zdjęcisa ale nie jestem zadowolona... rabata nie wygląda wyjściowo... głównie przez młodą lawendę, którą zamieniałam wiosną.
Pogoda też wczoraj nie dopisała, dzis jeszcze gorzej, wieje tak, ze mało głowy nie urwie...
Przegorzan po lewej stronie mniejszy od 2 pozostałych braci, perowski w tym swietle nie widać, lawenda to na razie porazka... te siewki z przodu to właśnie lawenda, zabieram sie za wykopanie ich i zadoniczkowanie już drugi miesiąc... pała z boku to na psa, bo ciagle biega za tujami i niszczy je...
