Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Marzenia i plany vs. rzeczywistość 15:53, 07 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
Ogród tworzony z pasją 15:48, 07 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Karol99 napisał(a)
Zaczynają się moje ulubione owoce


Mniam mniam
Miałam kiedyś, ale moja kochana mamusia za bardzo o nie dbała podsypując wapnem "bo rośliny tego potrzebują", no i padły
Mój mały wymarzony ogród 15:46, 07 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 356
Do góry
Miś polarny
Ranczo Edy 15:46, 07 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
eda napisał(a)



Witam
Jestem u Ciebie pierwszy raz, podglądam
Piękny ogród, a ile roślin...
Czarne tulipany - cudo - miałam kiedyś, ale wyginęły

Pozdrawiam serdecznie i będę zaglądać
Ogród tworzony z pasją 15:44, 07 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
I hoetensja, która w tym roku mnie nie zawiodła
Marzenia i plany vs. rzeczywistość 15:44, 07 lip 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
anna_t, zrobiłam dla ciebie te zdjęcisa ale nie jestem zadowolona... rabata nie wygląda wyjściowo... głównie przez młodą lawendę, którą zamieniałam wiosną.
Pogoda też wczoraj nie dopisała, dzis jeszcze gorzej, wieje tak, ze mało głowy nie urwie...

Przegorzan po lewej stronie mniejszy od 2 pozostałych braci, perowski w tym swietle nie widać, lawenda to na razie porazka... te siewki z przodu to właśnie lawenda, zabieram sie za wykopanie ich i zadoniczkowanie już drugi miesiąc... pała z boku to na psa, bo ciagle biega za tujami i niszczy je...

Ogród tworzony z pasją 15:43, 07 lip 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Do góry
Zaczynają się moje ulubione owoce
Do raju daleko - u Ewy 15:42, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
Bogdzia napisał(a)


W tym roku kupowałam Baronese w Floribundzie. Piękne widoki pokazałas.


Bogdziu, dziękuję za szybką odpowiedź W Floribundzie Baronessa jest niedostępna Muszę poszukać w innych miejscach. Wprawdzie moje zamówienie jest gotowe - domówiłam 10 róż (4 Heidi Klum i 6 Św. Teresek),ale ta Baronessa jest tak ładna, że dla niej chyba też znajdę miejsce

A to moje kwitnące różyczki:
Double Delight


Chopin
Do raju daleko - u Ewy 15:36, 07 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20285
Do góry
lojalna_ napisał(a)


Ewciu to sie prezentuje rewelacyjnie a bylinowa rabata wymiata ...slicznie ja skompomowałas ) i jak sie rozrosła szok.

moj ambrowiec ma dziwne liscie musze go spryskac to chyba grzyb


Dziękuję Jolu pewnie Ci chodziło o rabatę różaną ze Św. Tereską, a nie bylinową (na niej za wiele się nie dzieje). Ale już niedługo zacznie się dziać, bo byliny ruszają i dokupiłam róże, które przyślą mi po niedzieli. Nie mogę się doczekać.

Tu wieści z bylinowej.
Pysznogłówka



Jeżówki

Ogród średniowieczny i nie tylko 15:20, 07 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
MarekW napisał(a)

Zapraszam rozgość się A na powitanie Mary Ann


Dzięki za różę, jest piękna.
Widziałam, że masz Candlelight, jak duża u Ciebie rośnie? U mnie pokłada pędy, czy ona tak ma?
Działka prawie w Borach Tucholskich 15:20, 07 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
[b]




Fajny kwiatek, a co to takiego?
Anna i Ogród 15:01, 07 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Makao_J napisał(a)
Zakupiłam 3 szt



Tę mam, śliczna jest jadę na Święto Róż do Końskowoli to może coś też upoluje

Anna i Ogród 14:57, 07 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Zakupiłam 3 szt

W zgodzie z naturą 14:48, 07 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Dzisiejsze zbiory z warzywniaka


oraz porzeczkobranie
Do raju daleko - u Ewy 14:40, 07 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Rabatka z ambrowcami się zagęszcza Nowe roślinki posadzone. Nie zdążyliśmy posadzić kichawca



Ewciu to sie prezentuje rewelacyjnie a bylinowa rabata wymiata ...slicznie ja skompomowałas ) i jak sie rozrosła szok.

moj ambrowiec ma dziwne liscie musze go spryskac to chyba grzyb
Chatka Baby Jagi 14:39, 07 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Tarnina napisał(a)



Ooooo! Rośnie druga chatka Baby Jagi
Dzieci oszaleją z radości
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 14:39, 07 lip 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Do góry
07_Rene napisał(a)


Ja w tym roku dałam sobie na wstrzymanie i siewki będę przesadzać dopiero jesienią. Teraz mam czas na głębokie przemyślenia

Czy to mogą być siewki frosted curls? Bo już część zdążyłam wyplewić, ale mnie tak naszło, żeby jeszcze zapytać mądrzejszych zanim wyrwę resztę....


i mam jeszcze takie - brązowa turzyca?





Reniu ,tak siewki frosted curls ,ale dobro wypieliłaś .
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 14:36, 07 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
siakowa napisał(a)


Siaka ale zmiany u Ciebie jaki busz ////a grusze ja pierdziu ......pieknie

fotki jezowek i motylki urocze ))
Pogubiłam się po drodze... 14:32, 07 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
amelia_b napisał(a)
zielono cz II



to przecudnie zielone.

tulipanowiec hm moze to słonce mu dopiekło....
Lawendowy zawrót głowy 14:30, 07 lip 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Do góry
lawenda ))

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies