Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mały ogród czarnej Agi 12:39, 05 lip 2016

Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 98
Do góry
Znów mnie nie było jakiś czas wszystko przez brak czasu

Wstawiam kilka zaległych fotek

Na początek mój warzywnik Fotka dość nieaktualna z uwagi na niewielkie plony Teraz już dużo wszystkiego


Moje anabelki





i róże


i liliowce
Żywopłot strzyżony iglasty inny niż cis 12:39, 05 lip 2016


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Do góry
monya napisał(a)
Proszę o cenne wskazówki : żywopłot z Brabantów kilkumiesięczny - tuje 180cm-220cm. Zależy mi by docelowo powstała zielona ściana, gęsta i wysoka. Pani Daniusiu prosze o info jak podcinać, kiedy , by się ładnie i SZYBKO rozkrzewiały , by nie było prześwitów, czy obcinać stożki wzrostu ? Niektóre są jakby zdrewniałe. I kiedy nawozić ? Z uwagi bliskiego sąsiedztwa i braku kameralności bardzo bym chciała jakoś te tuje "podgonić".

Witam pokażę moje brabanty czteroletnie cięte tylko boki

W tym miejscu coroku je przycinam sekatorem
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 12:37, 05 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kasik napisał(a)
Róże oczyszczone, ale przy ścieżce potrzebne jest coś co się nie rozłazi.




Powiem, że jest lepiej; ja bym tu dałą molinie Variegata, za to nierozłażenie i wykładanie się i lekkość i do tego tawuły Gold Carpet
mało pracy, fajny efekt.
Ogród hortensjowo brzoskwiniowy 12:34, 05 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Kasik napisał(a)


Taras szaleje!
widzę jednak lawendy, a Vertigo, jaka juz wielka.
Połowa działki - czyli mam powoli dość 12:33, 05 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
zawitka napisał(a)


Ta jest inna kwitnie . Był u mnie duży jej krzak ale zmarzł więc przycięłam i odhodowałam młodą i to nie jedną Dzięki za życzenia



Poprzednia Laurka to Etna, u mnie na suszy wytrzymuje super. druga to Otto Lyken i na dodatek ci kwitnie, powąchaj, bo pachnie
Ogród wyrozumiały 12:32, 05 lip 2016

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Do góry
Jeszcze parę dni temu moje rododendrony wygladały dobrze .
Dziś patrzę a na liściach mają plamy...ale takie bardziej czerwone niż brązowe i nie mam pojęcia co to może być???
Jedna z plam jest rzeczywiście brązowa reszta bardziej w czerwień idzie.
'

Ta plama jest brązowa (może z czasem też będzie wpadać w czerwień jak tamte)

Podpowiecie co robić?
Przyjazny ogród 12:32, 05 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 12:30, 05 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Izeczce odpowiadam, chociaż ona już pewnie w pracy! Od 20 roku życia wstawałam zawsze o 6:00 kładłam się spać o 24:00 i tak juz zostało. Z małymi odchyleniami na jeszcze krótszy sen.

Pies wyspacerowany, zakupy zrobione, można posiedzieć przy śniadaniu. Miłego dzionka! U mnie przed chwilą polało znów!
Dla Was nowe pąki na Edence




Oj Haniu, podziwiam cię, tego o sobie nie powiem, w życiu do 24 teraz nie wysiedzę, padam.
Edenka wyjątkowo bogata w pąki, czekam żeby i moja kiedyś taka była, będzie mieć 3 kwiat
Mój mały ogródeczek :) 12:30, 05 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6022
Do góry
I moje hortensje
Rubra

Limeligh
Przyjazny ogród 12:28, 05 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 12:26, 05 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Nie widziałam jej już 4 dni. Ciekawe jak przetrzymuje deszczowa pogodę?

Dziś znów do ogrodu nie trafię. Ale Nie z uwagi na niepogodę.

Miłego dnia!



Edenka dobrze wytrzymuje deszcze
Przyjazny ogród 12:26, 05 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Przyjazny ogród 12:24, 05 lip 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Ewa, u mnie również w chaosie, ogarniam po każdym deszczu, jak tylko gleba mokra, to przesadzam...


W zgodzie z naturą 12:23, 05 lip 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Do góry
elka_ napisał(a)
Asiu, wklejam na szybko wczoraj robioną rabatkę miałam pomocnika
Przed

po

czegoś jej jeszcze brakuje, będę kombinować, a może ktoś coś podpowie

Spadam do ogrodu


Pomocnik jak ta lala W grupie przecież raźniej, a może to przyszła ogrodniczka
Hortensja ładniutka, kurczę chyba sobie kupię, bo na moje nie mam co liczyć w tym roku. Zmarzły mi
A myślałaś o jakiejś trawce?
Typografia ogrodu 12:17, 05 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
nawigatorka napisał(a)
A jest slad wizyty
A kiedy sadzilas swoja lawende? U mnie tylko trzy rzedy wiec bedzie chyba ok.
Ja wykupilam wszystkie szesciopaki jakie byly.dokladnie tyle ile potrzebowałam


w 2012 w kwietniu- czekałam az przymrozki minął chyba ze 3 tygodnie

Droga do spełnienia 12:14, 05 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Kawa napisał(a)

nie wyrabiam czasowo



Te dwa mocne kolory świetnie ze sobą wyglądają. Trzcinniki pięknie odbijają wieczorne (lub poranne?) światło. Dobrze, że zrobiłaś to zdjęcie o takiej porze.
Typografia ogrodu 12:00, 05 lip 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry
nawigatorka napisał(a)




zjawiskowy! Cudny!

Lawednowe pole za młodu przypomina mi moje sadzenie- ja kupowałam 6paki w Auchan i miałam cały wózek zawalony nimi. Aż pchać było trudno.
Anna i Ogród 12:00, 05 lip 2016


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Do góry




Masz tutaj czarno na białym co się dzieje jak za szybko zdejmiesz naciągi,
Ta sosna po prawej ma tylko czubek, naciągi zdjęte po ok 4 latach gałązki poszły mocno do góry, zostały całkowicie wycięte, będzie kula na patyku,

oraz ta sosna po prawej jedna gałązka poszła po zdjęciu naciągu za mocno do góry jest za gruba by ją wyprostować, będzie wycięta, moje szczęście że wypuszcza nowy pęd i za kilka lat będzie nowa gałązka, mówiłem że nie będzie łatwo. pozdrawiam.
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:48, 05 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
07_Rene napisał(a)


U mnie podobnie... pączek bardziej czerwony.
Wczoraj Soul była lekko przypalona, pączek napompowany, dziwny...

Dziś ładnie się otworzył... Zapomniałam powąchać






Piękna ta różyczka z awatara. A podobna do MW?
Obejrzałam trochę zaległych pięknych zdjęć. Ślicznie masz. Tworzysz ten ogród z oddechem
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:44, 05 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
07_Rene napisał(a)


Ja nawet też... Miałam jeszcze cytrynowo-kremową Miss Fine, ale nie przezimowała.

Uwieczniłam w końcu swojego jesiona (po lewej) i orzech włoski (po prawej). Pod jesionem jesienią rabatę planuje... Rośliny musiałam przenieśc z innego miejsca, czekają w doniczkach.




Cudowne są te Twoje wielkoludy Ciekawam, jaką rabatę tam wymyślisz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies