Na rabacie z Red baronami, po prawej próbuję się dopatrzeć ML ale coś nie mogę Chyba mi coś umknęło Co tam jeszcze rośnie?
A jak klonik się miewa? Dostał kulki i trafki? Pokaż
Przecudny letni busz u Ciebie. Wszystko obejrzałam. Zmartwiły mnie trochę kontrowersje wokół Novalis, bo cztery krzaczki zakupiłam. Mam zamiar posadzić ją z Pilgrimem i przywrotnikiem z przodu, może trochę podbiją jej kolor. Wyczytałam gdzieś, że ona może w półcieniu rosnąć i do takiego miejsca szukałam róż. Padło na Novalis i Pilgrima. Zobaczymy jak to będzie.
Nowa rabatka w trawniku to aż trudno uwierzyć, że to tegoroczna. Pamiętam jak ją tworzyłaś. Niewiarygodne jak to się tam wszystko rozrosło.
No i szaleją u mnie juki Tam gdzie więcej słońca już zaczynają przekwitać a tam gdzie trochę cienia dopiero rozwijają się kwiaty
W jednym miejscu jest aż 8 ogromnych (conajmniej 2 metrowe) kwiatostanów