Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 16:22, 04 lip 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 44806
Do góry
anna_t napisał(a)
Kasia..zjawiskowo, tajemniczo, uroczo..
kiedy ja się takiego widoku doczekam..
a jak front?


Ania, ale ty takiego balaganu chyba nie chcesz ? u ciebie tak bardziej nowoczesnie i formalnie bedzie ?

na froncie nie ma co pokazywac poki nie mam opaski wokol domu, sciezek, podjazdu...
posadzilam cos prowizorycznie zeby gola ziemia nie straszyla
cyknelam fotke telefonem specjalnie dla ciebie ...innych prosze o nie patrzenie ale i tak nic nie widac

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 16:19, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
beata_m napisał(a)


wersja 1: grabami kolumnowymi posadzonymi ciaśniej
http://jaarsveld-tuinen.nl/img/responsive/module/projects_img/Moderne-achtertuin-strakke-vlakken-tegels-onderhoudsarm-lavendel-winter-groene-haag_l.jpg
wersja 2: dołem cisy ... mały przświt i górą graby (wszystko w kostce) (coś na wzór inspirki od Ciebie - tylko jeden rząd grabów i cisy wyżej?!)
https://pl.pinterest.com/pin/198017714837752557/sent/?sender=349803233465619315&invite_code=eec6b380a14faefe1cc0fc1fdff4077b


fajna ta wersja 1
Ogród Małej Mi - sezon 2016 16:19, 04 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Mala_Mi napisał(a)


Korzystam.. już 2 razy odkurzałam Woda czysta Szkoda, że przy tym tylko ramiona się opalają.

Pierwszy lotos..





Sliczny...
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;) 16:18, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
beata_m napisał(a)


pewnie tydzień czy dwa ... zależni jesteśmy od pomocy mojego taty bo mój eM nigdy nie robił sam takich rzeczy więc dziubią raz-do dwóch w tyg. a idzie tak opornie bo zrobiliśmy to z prefabrykatów betonowych żeby fundamentów nie lać i takie tam ... ale teraz żałujemy bo mogliśmy zrobić z bloczków fundamentowych i nie było by tyle zachodu o to, żeby ścianka nie popękała i pracowała jako całość ehhhhhhhhhhh
stan na dzień dzisiejszy:




Wygkląda to bardzo interesująco. będę podglądać dalsze działania z zaciekawieniem
Ogród -Dany 16:15, 04 lip 2016

Dołączył: 15 paź 2010
Posty: 38
Do góry
Asiu, Edyta dzięki za miłe słowa
Jak zaglądacie to coś wrzucę
Dzwonek amerykański


Słonisz srebrzysty

Anna i Ogród 16:14, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Makao_J napisał(a)
Czerwone koraliki



lubię te koraliki dziś robiłam sałatę do obiadu i posypałam tymi własnie koralikami.
Ja i mój ogródek, a może ogród 16:13, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Dominika11 napisał(a)
i na koniec mój wylegujący się kot w doniczce



słodziak z niego
Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon 2016 16:11, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
hanka_andrus napisał(a)

dla Was



kolor śliczny
NewLife w ogrodzie 16:11, 04 lip 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
LyraBea napisał(a)

I widok ogólny, na który już zapewne nie możecie patrzeć


Beatko, piękny ten widoczek Szybko powstaje Ci ta rabata I wcale mnie nim nie męczysz Trawka cudna
Buk pospolity - Fagus sylvatica 16:08, 04 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
nowa zdobycz
Rohan Weeping



Malutki pod lasem 16:07, 04 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
AnnaCh napisał(a)
Dominika sama jestem bardzo ciekawa Myślę, że będzie dobrze. M właśnie mi zdjęcie przysłał, mi się podoba Gdyby jeszcze na podmurówce były już cegiełki z czarną fugą.


A tu fotka od M



woow świetnie
U Agi - czyli słońce i piach 16:04, 04 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
ag_zie napisał(a)






ale ślicznie to wygląda
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 16:02, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Luki napisał(a)
I znów bylinowa



lubię bardzo tą twoja bylinówkę
Makowo na Kociewiu 16:02, 04 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
makkasia napisał(a)

uważam je za duet doskonały
to jest prawdziwy kolor LFC







O jeny jak slicznie....
Pan Maluśkiewicz 16:02, 04 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
hey Jude!





cudna na jesień dokupię mojemu Abrahamowi przyjaciółkę Jude

Masz śliczne różyczki
Tu ma być ogród :) 16:01, 04 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Do góry
Konieczki napisał(a)
Ale w tym ogrodzie pięknie. Cudne kadry jeżówki cud miód, przedłpocie - francja-elegancja No mucha nie siada psze Pani


Asiu, u mnie to tak pół na pół, jeśli ktoś myśli, że cały ogród dopieszczony, to przyznaję, że to tylko pozory, wkoło pełno chwastów

Ale jeżówy naprawdę piękne.




Moje małe królestwo 15:58, 04 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
tak całkiem przypadkiem obok stoiska z pomidorkami stała pani z ... same wskoczyły mi do samochodu
floks biały był ostatni



i Penstemon



i moje ...

Ascot,którą jestem zachwycona, młoda sadzona z gołym korzeniem a kwiat duży piękny



i NN wielkokwiatowa ze szkółki kolor ma taki jak Ascot



Pan Maluśkiewicz 15:56, 04 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Mixtoorka napisał(a)
W zeszłym roku jeżówka była Southern Bell, czy w tym roku również nią będzie, czy zdziczała?????? Bo wygląda dziwnie, nie wiem. To ich i mój pierwszy rok...


hmmm faktycznie zadziwiająco różna do tego co oglądłam w necie pod tą odmianą
Miejski ogród w wersji mini 15:56, 04 lip 2016


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Do góry
Makusia napisał(a)
Kasiu ale fajny wątek. Świetnie Ci idzie realizacja projektu Szefowej- tak trzymaj i niech moc będzie z Tobą!


Marta, stokrotne dzięki. Mocy trzeba dużo bo wszystko robię głównie własnymi ręcami. Właśnie przymierzam się do zakupu buka. Niestety innego niż w projekcie. Ale ten mi się podoba. Co zrobić.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies