Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodowe przygody 21:57, 03 lip 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry

liliowce
W moim małym ogródeczku - Dorota 21:53, 03 lip 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Dorotko piękne zdjecia pokazałas ale najbardziej zauroczyły mnie lilie , piękne .[/


Dla Ciebie Bożenko jeszcze trochę moich lilii.

Ogrodowe przygody 21:52, 03 lip 2016


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Do góry
Troszkę dzisiejszych fotek
przeprosiłam się z Siriusem

są jeszcze odmiany których nie pokazywałam

Beskidzkie marzenie 21:51, 03 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
A i jeszczy pychotka przygotowana...

I cos slodkiego na poprawe humoru...Islandia przegrywa
L
Beskidzkie marzenie 21:49, 03 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Do góry
Dzisiaj mialam jechac na swieto røz...a wyladowalam w I.

Poduchy zakupione na laweczke do ogrodu, ale calkiem fajnie prezentuja sie tez w salonie, i co teraz....?
Doświadczalnia bylinowo-różana 21:48, 03 lip 2016
Do góry
Anda napisał(a)



Uff, fotek starczy na dwa tygodnie


chyba na dwa dni

łdny rózowy przetacznik..chyba? jaka odmiana?

o kalarepie czytam ...tez ja mam ..pierwszy rok ...nie wiem czy sie mi uda ..nie mam doswiadczeń z kalarepą (...jutro sprawdze jej stan
Ogród z rzeźbą 21:45, 03 lip 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Zana napisał(a)


Jak już skończę tworzyć swój ogród to muszę się nauczyć robić zdjęcia. To zdjęcie mnie powaliło. To naprawdę da się zrobić?

Tylko taki mały problem jest, że z tym skończeniem ogrodu to może być pewien kłopot...
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:45, 03 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Do góry
Chyba będzie trzeba zestawienie jeżówek zrobić jak wszystkie zakwitną bo naliczyłem dzisiaj 14 odmian



Tutaj możliwe, że powstanie ciąg dalszy rabaty, wygląda szeroko, ale to tylko 180cm minus planowany żywopłot

Basia - Mój Świat 21:43, 03 lip 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry
kompozycje w domu



Doświadczalnia bylinowo-różana 21:43, 03 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Do góry
Anda napisał(a)


Proszę bardzo


Ewunia bardzo dziękuję
Fantastyczne porównanie. Obie piękne i różnią się od siebie. Jesienią kupię obie
Jude wiem, że pachnie, a Abraham Darby?

Skopiowałam sobie do folderu to porównanie
NewLife w ogrodzie 21:43, 03 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Beatko, zakupy super udane Piękne brzózki dorwałaś Jestem ciekawa Twoich nasadzeń Tawułki świetnie przycięłaś. Też miałam kiedyś takie krzaczory, gdy przycięłam je nisko, to bałam sie, ze nie odbiją i zostaną takie drapaki, ale puściły mnóstwo młodych listków i zagęściły się pięknie. U Ciebie też tak będzie. U mnie wczoraj był deszcz, ale całkiem spokojny. Burza przeszła bokiem.
Cześć Ewciu. U mnie wczoraj kilka razy lunęło masakrycznie, ze to dzisiaj miało lać i cisza. Jest tak mokro, że grzęzłam dzisiaj w ziemi.
Anusia napisał(a)
U nas lekko popadało ale najważniejsze jest to, że temperatura jest w sam raz i wreszcie można normalnie funkcjonować. Zakupy brzózek to strzał w dziesiątkę. Chętnie sama bym jedną przygarneła. Pewnie miałabym kłopot z jej umiejscowieniem ale co tam. Podpórki są konieczne, kogoś trzeba będzie zaprosić do pomocy przy sadzeniu to fakt. Dasz radę jak nie Ty to kto? Macham z chłodniejszych Żuław
Brzózki są super. Gdy sadziłam berberysy, słyszałam jak liście delikatnie szeleszczą. Takie wątlutkie a taki ładnie szumiały. Obawiam się o jedną bo cały wierzchołek przypalony. Akurat wracałam autem i centralnie słońce w tylną szybę waliło. Gdybym przewidziała, zasłoniłabym szybę żaluzją. Nie pomyślałam Miejscówkę mam od dawna. Tylko kwestia doprecyzowania, w jakim szyku mają stać i tu będzie dla mnie wyzwanie. Macham z MTK
kasja83 napisał(a)
Beatko piękne zakupy!!To teraz czeka Cię trochę pracy, żeby wszystko wysadzić
Melduję Kasju, że 10 berberysów dzisiaj wsadziłam. Jutro trawy. Na myśl o posadzeniu brzózek robi mi się słabo
Tak wygląda rabata z berberysami do kompletu. Słabo widać, bo już słonko zaszło, gdy pstryknęłam.



I widok ogólny, na który już zapewne nie możecie patrzeć
Wichrowe wzgórze 21:43, 03 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
Witajcie
Rzadko tu bywam, ale to niezmiernie miłe, że jeszcze ktoś tu zagląda Dziękuję Wam za odwiedziny i miłe wpisy :*.
Tegoroczna zima, choć łagodna, narobiła wiele złego - wymarzły turzyce włosiste (wieloletnie, duże kępy), straciłam piękne odmiany jesiennych zawilców japońskich, a niektóre róże do tej pory ciężko się mają i nie mogą się pozbierać Czy u Was też takie straty?
Z niepokojem obserwuję niektóre róże licząc po cichu na to, że do jesieni nabiorą sił i wigoru, bo inaczej krucho widzę co pozostanie z nich za rok. Szkoda by było.
Poza tym ogród się rozrasta, rabaty coraz pełniejsze, bo byliny pięknie rekompensują straty.
Zostawiam kilka fotek z ostatnich dni
Pozdrawiam Was serdecznie!


















































Basia - Mój Świat 21:42, 03 lip 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry




Życie w wiejskim ogrodzie 21:40, 03 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Do góry
jolanka napisał(a)
Nie mogę się przekonać do hortensji ogrodowych U Ciebie wyglądają pięknie ale...ja wole jednak bukietowe

Na ostatnim zdjęciu, niebieskie, to co ?


Bukietowych też u mnie sporo ale trzeba poczekać na kwiaty
Ogrodowe bardzo lubię Mam dwie w donicach i dwie młode w gruncie, wszystkie ładnie kwitną

Niebieskie kwiaty należą do Agapanta
Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:39, 03 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Do góry
Basia - Mój Świat 21:38, 03 lip 2016


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1349
Do góry






Ogrodowa przygoda Łukasza :) 21:37, 03 lip 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Do góry
Jestem dumny z siebie, takiego chwasta wyhodowałem Na drugim zdjęciu kończący przetacznikowiec.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies