Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z uśmiechem 10:55, 03 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Rench napisał(a)


Śmiem twierdzić,że to nie jest Abraham i ten pączek też do Edenkowego nie jest podobny.
Edenka ma biały pączek z różową obwódką,a ten jest żółtawy...


Odnośnie pseudo Lanender Perfum,to nie znam jej,ale jest śliczna,ciesz się
Nawet moja Violette Perfume jest jaśniejsza.
Poczekajmy na kolejne kwiaty,może wtedy zdiagnozujemy imię

Śliczne masz te naparstnice brzoskwiniowe



Reniu, już wyjaśniłam pomyłkę podpisową Kasya od razu poprawiła, co ja bym bez Was zrobiła Jesteście wspaniałe, od razu widać kto znawca a kto sie uczy od Was . Całuski za to i ...




Tę niby Lavender obserwuję, nawet podoba mi się tylko nastawiłam się na cos innego w tym miejscu Ale to przecież zawsze można zmienić - nastawienie, nie różę

Naparstnice są śliczne, nasiona będę zbierać to może doczekam się więcej
Ogród z uśmiechem 10:36, 03 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Oczywiście podpisałam poprzednio odwrotnie, Kasya poprawiła Nie sprawdziłam po wklejeniu, w której kolejności je umieściłam, przepraszam
Pierwsza to Eden Rose, druga Abraham Darby - tak przynajmniej kupowałam;P

Ogród z łezką II 10:30, 03 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
Kindzia napisał(a)


Śliczny zakątek i te żurawie u wodopoju...
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 10:29, 03 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12196
Do góry
Pada.... 6ty tydzien - codziennie i w nocy!!! Już mam serdecznie dość! Bukszpany padają jeden po drugim. nic, trzeba będzie wymienić na cisy - a te przecież też nie są roślinami bagiennymi.

Róże marnie kwitną, liliowce też marnie kwitną, trawa marnie wygląda.... dużo marności jest w tym roku w tym naszym ogródku! Już wolałabym musieć podlewać.

Parę wąskich widoków z tego marnego ogródka.

Goździk brodaty (Dianthus barbatus) 10:27, 03 lip 2016


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Do góry
Piękne są ,takie babcine .Jak je przycinać po przekwitnieciu .

Ogród Mirelli 10:22, 03 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
MirellaB napisał(a)




Śliczne zestawienie! Pozdrawiam
Doświadczalnia bylinowo-różana 10:22, 03 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Anda napisał(a)


Proszę bardzo



obie piękne ,Abrahama mam muszę dokupić Jude ma cudny kwiat
Ogród z łezką II 10:13, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Muszą być róże, oczywiście (nie ścięłam wczoraj wszystkich przekwitłych, zajęłam się liliami na salonowej, ostróżkami, miałam dzisiaj dokończyć...ale pada!)

Ogród z łezką II 10:10, 03 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
Kindzia napisał(a)
Właśnie rozkwitły lilie przy łezce, kończą się niebieskie ostróżki



uwielbiam Twoją łezkę
Ogród z łezką II 10:10, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
i jeszcze takie mam



Małgoś, od Ciebie z tych jasnych maczków nie ma ani jednego...
Ogród z łezką II 10:08, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Kindzia napisał(a)
Właśnie rozkwitły lilie przy łezce, kończą się niebieskie ostróżki


O matulu jakie cudne lilie i w jakiej ilości
Ogród z łezką II 10:07, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ogród z łezką II 10:05, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina 10:03, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry


a wyżej zające
i magnolia z L , która w sezon potroiła masę
Ogród z łezką II 10:03, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Rozkręcają się cynie, jeżówki

Ogród z łezką II 10:01, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Powolutku zaczynają inne lilie

Ranczo Szmaragdowa Dolina 09:59, 03 lip 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
łubinowa teraz jest taka tymczasowo, łubiny nie ścięte by się wysiały


poniżej poziomkowo - wrzosowo
Ogród z łezką II 09:59, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Właśnie rozkwitły lilie przy łezce, kończą się niebieskie ostróżki

Ogród z łezką II 09:42, 03 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Milka napisał(a)
Kasiu, co to może byc za róża???
Ale wczoraj emocje na meczu były, super grali nasi

tu masz kotki Rubrum
na początku sa biało-różowe


i wielkość

W pierwszym momencie przyszła mi do głowy Abraham Darby, ale może to też być Chipendalle.

Matko i córko ale to rubrum piękne!!! Ale wielkie rośnie!!! Dzięki Irenko
Wczoraj zauważyłam zaczątek malutkiej szczoteczki w większej donicy
Nasz przydomowy ogródek 09:40, 03 lip 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Haniu startują Oleandry które mają mieć wodę w nogach a słonko na głowie.
Połowę meczu widziałem u Jasia na urodzinach a resztę w domu. Powiem Ci po cichu że kibicowałem Włochom. Nie udało się.

Jasiu dostał piękną "carę" wraz z załącznikiem. Prosto z salonu.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies