Haniu ja juz w domu, zaraz jedziemy na kolejne zawody
Dzis mi dosc dobrze poszlo, osiagnelam swoj cel
i czesc naszej bandy (Ci ktorzy biegli krotki dystans).
Ogolnie zawody byly z tych duzych, startujacych bylo ponad 1000.
A teraz jedziemy na Mistrzostwa Dolnej bawarii, moze uda sie wrocic z tytulem