Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Cioci cz. 3 13:50, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
i reszta kwiecia
Ogród Cioci cz. 3 13:49, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry

lawenda aż się rusza od owadów
Ogród Cioci cz. 3 13:46, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry

kawałek Jurajskiego, bonica w lawendzie
Ogród Cioci cz. 3 13:44, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
A teraz ogród nieujarzmiony do końca
Na początek królowe


Ogród Cioci cz. 3 13:33, 02 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33832
Do góry
Upał niemiłosierny, spaliłam plecy przy cięciu buksów. Można tylko wieczorami coś porobić. Więc fotki tylko zrobiłam i czekam na ochłodzenie

Na początek zaległe poremontowe. Nie ma co pokazywać ale obiecałam to dotrzymuję słowa

Mały ogród Kasi 13:16, 02 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
rutewki Delavaya - białe już kwitną, różowe jeszcze nie za bardzo. U mnie w towarzystkie różyczki Puccini i...pomidorków w skrzynce





Mały ogród Kasi 13:10, 02 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
krwawnik i początki jeżówek



Mały ogród Kasi 13:08, 02 lip 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Do góry
moje roślinki- the best of last week

Na różowej
czosnki główkowate w połączeniu z mikołajkiem







Rododendronowy ogród II. 13:05, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Bogdzia napisał(a)




Jaka ona piękna.... Pamiętasz nazwę?

Bogdziu, podziwiam za cierpliwość w udzielaniu rad rododendronowych Super, że można liczyć na Twoją wiedzę i doświadczenie.

Bogdzia napisał(a)





Cudowne robisz zdjęcia i masz bystre oko do ptaszku.... a refleksu Ci nie brakuje
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 13:03, 02 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Madzenka napisał(a)

Pieknie jest. Jak sie robi takie cieniutkie kanty przy obrzeżach?




Ranczo Szmaragdowa Dolina 13:02, 02 lip 2016


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
gigantki


ta będzie świetna już w przyszłym roku



Ale super Ci rosną i kwitną no i te łany liliowców)) Pozdrawiam
Połowa działki - czyli mam powoli dość 12:39, 02 lip 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Kasya napisał(a)
Ciekawa jestem krzesełka
Mi nawet kulki słabo wychodzą


Kasiu do krzesełka to daleko ale powoli może wyjdzie To ten buks z brązową plamą w środku
Ogródek Ewy 12:25, 02 lip 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10548
Do góry
Zdjęcia dla Kamili.

Jurajski Ogród 12:10, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
lawendowe reminiscencje



miłego popołudnia


Niesamowite widoki Zresztą cały Twój ogród jest wyjątkowy...
Szkoda kotki...
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 12:00, 02 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
kamila66 napisał(a)
I moje
Anusia wrzuciła też u siebie dwie fotki Sea Foam moje też tak ładne jak Twoje


Obejrzałam. Moje w ilości 10 sztuk na murku poglądowo.





W oflisowym ogrodzie 11:46, 02 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
kamila66 napisał(a)
Takie tam



Całkiem ładne kwiatki. Różyczki zwłaszcza, Sea Foam i czerwona piękne U nas znowu upał. Temperatury mnie zamęczą.
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:40, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)
Lubię tu zaglądać


Miło mi
To tak jak ja do Ciebie






Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:36, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
paniprzyroda napisał(a)
Część roślin tych samych, a jak pokazanych, szacunek


U mnie nie ma takiego bogactwa jak u Ciebie Rabaty w wielu miejscach puste... Pracuje nad tym, żeby jednak chwasty nie miały gdzie rosnąć.

Jude the Obscure niesamowicie pachnie, nietypowo, korzennie. Sam krzaczek na razie dosyć wątły, ale kwiat mocno sie trzyma i to najważniejsze











Pod Biało-Niebieską Chmurką ogród Basilikum 11:33, 02 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Haniu ja juz w domu, zaraz jedziemy na kolejne zawody
Dzis mi dosc dobrze poszlo, osiagnelam swoj cel


i czesc naszej bandy (Ci ktorzy biegli krotki dystans).

Ogolnie zawody byly z tych duzych, startujacych bylo ponad 1000.
A teraz jedziemy na Mistrzostwa Dolnej bawarii, moze uda sie wrocic z tytulem
Buszując w zbożu i kukurydzy:) 11:26, 02 lip 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Do góry
Ewik napisał(a)


Z angielkami tak bywa,niektóre choć piękne to nietrwale.
Soul też mi kwitnie , w pąku była czerwoną potem robi się coraz ładniejsza


U mnie podobnie... pączek bardziej czerwony.
Wczoraj Soul była lekko przypalona, pączek napompowany, dziwny...




Dziś ładnie się otworzył... Zapomniałam powąchać






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies