Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogród pod górkę... 09:55, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Alexandra ma kolejne kwiaty, ale już nie tak spektakularne jak pierwsze

MW poszła we wściekły róż, ale za to ma sztywniejsze pędy

Pomponelle leżą

The fairy
Coś jeszcze, coś więcej... 09:55, 02 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Niestety ostróżki nie chciały poczekać na lepszą porę... Trudno







Coś jeszcze, coś więcej... 09:54, 02 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Ice Dance - też nieźle



Intrygują mnie te trzcinniki - dlaczego te źdźbła słomkowe nie są? Muszę się douczyć...






Coś jeszcze, coś więcej... 09:52, 02 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


Liliowce pod dachem jednak dają radę Ale liście mają tragiczne



Hosty poszalały...



Coś jeszcze, coś więcej... 09:50, 02 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 09:50, 02 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Nowy nabytek, na którym jeszcze nie było czasu odpoczywać wrrrrrrrrr....
Coś jeszcze, coś więcej... 09:50, 02 lip 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
A dziękuję Wam ślicznie, mega dużo wysiłku i stresu mnie ta sesja kosztowała, ale... opłacało się Mam 3 miesiące wolnego, co ja będę robić z taką ilością czasu?

Jazz - no, dodatkowo wraz w ogrodowiskiem urodziny obchodzę, to było przeznaczenie

Madżen - będę kibicować Wam mocno!


Melduję, że po wizycie w ogrodzie Kindzi tak się zawziąłem, że i swój epicki burdel ogarnąłem Kompostownik podwyższył się o jakiś metr chwastów, ale za to rabaty mam wyczyszczone i zrobione kanty, część bylin wyczyściłem, oskubałem róże, wyciąłem ostanie tulipany,odsłoniłem też płyty granitowe w trawniku. I wykonałem tysiąc innych rzeczy, o których Wy wiecie najlepiej jakie są upierdliwe Teraz mogę posłuchać rady Kasi i zacząć się cieszyć ogrodem w japonkach

Zasypię Was zdjęciami - następne będą... za pewien czas

Najpierw lilie Nie wiem czy lepiej im w wazonie czy w rabacie?







Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 09:47, 02 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
Róże dają czadu.....
Ogrodniczka i jej mały ogródeczek 09:44, 02 lip 2016


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Do góry
W przerwie między spotkaniami...
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:41, 02 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry




I mówisz, że w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej???Niemożliwe-cudne zestawienie!!!
Mój ogród pod górkę... 09:36, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Purple Eden zmęczona upałami, ale daje radę

Artemis

I moja pierwsza róża jeszcze sprzed czasów O. - miała wyjechać do mojej mamy w zeszłym sezonie, ale została i się wdzięczy pod brzozą - Roter Korsar

I Leoś, który rośnie przed domem, zdecydowanie późniejszy od tego na skarpie. I znacznie mniejszy też
Ogród Mirelli 09:36, 02 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
MirellaB napisał(a)
Cudne margaretki

Faktycznie cudne-włażą w pełen kadr.Nie wiem dlaczego,ale od razu kojarzą mi się z dzieciństwem
Mój ogród pod górkę... 09:31, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Jeżówka podobno Hot Papaya


Jeżówka Hot Lava - na początku ogniście czerwona, później wygląda tak

Malutki pod lasem 09:29, 02 lip 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7803
Do góry
AnnaCh napisał(a)
Panowie już coś działają Klamka zapadła będą szarości, jasny i ciemny.

Dawno zdjęć nie było


Aniu piękne wszystko, sipę mam podobnej wielkości, ciekawa jestem Twojej elewacji... planujesz to na ten rok czy przyszły ?
Mój ogród pod górkę... 09:28, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
Jeżówka Butterfly Kisses


Larissa

Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 09:28, 02 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
wiunia napisał(a)
Lawenda zwabia coraz więcej bzyczków


Ślicznie i jak pięknie pachnie
U Agi - czyli słońce i piach 09:27, 02 lip 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Do góry
ag_zie napisał(a)
Moja sesleria skalna - dużo urosła i może ją podzielę? Kiedy można dzielić trawy?




dziel teraz tylko podlewaj, wszystko co dzieliłam jesienią jeżówki, trawy nie przeżyły zimy
Ogród Mirelli 09:25, 02 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
Do góry
MirellaB napisał(a)
Ostróżka moja pierwsza na próbę


Śliczny delikatny kolor.
Właśnie wczoraj posiałam do inspektu zobaczę je za rok
Pozdrawiam
Mój ogród pod górkę... 09:24, 02 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Do góry
I dzisiejszy przegląd
Świecący klon

Moje liliowce


Z Pszenicznej ... 09:13, 02 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Do góry
AgataP napisał(a)
Graby w końcu się zdecydowały, hortki też trawnik jutro do koszenia







Brawo dla grabów!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies